44 ogledov

Fair play. Kaj je to?

Na tekmi slovaške lige med Podbrezovo in Spartakom je padel izjemno nenavaden gol.

Na tekmi slovaške lige med kluboma Podbrezová in Spartak Myjava so gostje povedli v 30. minuti tekme. Po zadetku Petra Sladeka so si nogometaši Spartaka odločili svoje veselje deliti s trenerskim štabom in soigralci na klopi, nato pa so zaslišali žvižg za nadaljevanje tekme. Sodnik je najverjetneje ocenil, da slavje gostov traja predolgo.

Gostitelji so krenili v napad in po zadetku Pabla Rodia, ki v tej sezoni najverjetneje ne bo dočakal nagrade za fair play, izenačili na 1:1. Nogometaši Spartaka so protestirali pri sodniku, a to seveda ni zaleglo. Kljub temu so gostje ob koncu tekme zadovoljni zapuščali zelenico, saj je Sladek v 90. minuti še enkrat zadel mrežo Podbrezove.