26 ogledov

Konec sanj za Clippers, Nuggets še upajo

denver nuggets los angeles clippers
V ligi NBA se bliža konec rednega dela sezone.

Košarkarji Denverja so v severnoameriški ligi NBA prišli do pomembne zmage, s 134:115 so bili boljši od Los Angeles Clippers, s katero še upajo na končnico. Brez izločilnih bojev pa so s s tem ostali Clippers.

Denver se je s peto zaporedno zmago izenačil z Minnesoto na osmem mestu zahodne konference, obe moštvi čakata še dve tekmi.

Oklahoma je s 108:102 premagal Houston, Russell Westbrook in Paul George sta skupaj za zmagovalno moštvo dosegla 48 točk, vsak jih je dal po 24. Oklahoma je prekinila niz 20 domačih zmag Houstona.

New Orleans je prekinil 10 tekem dolg niz porazov proti Golden Statu. Pelikani so bojevnike premagali s 126:120. Anthony Davis se je ob zmagi New Orleansa izkazal s 34 točkami, Kevin Durant je na drugi stran dal 41 točk.

Milwaukee je bil s 115:102 boljši od New Yorka, Brooklyn pa s 124:96 od Chicaga. San Antonio je s 116:105 ugnal Portland.