142 ogledov

Nikolić izgubil v Valencii, Udriha ni bilo v kadru

žalgiris barcelona Epa
V košarkarski Evroligi je bil na sporedu pet tekem 24. kroga.

Košarkarji v evroligi so odigrali prve tekme 24. kroga. Brose Bamberg je izgubil proti Valencii v gosteh s 70:86, Aleksej Nikolić je v slabih šestih minutah dosegel pet točk. Žalgiris Bena Udriha, ki ga ni bilo v postavi, je doma ugnal Barcelono z 90:74.

Nikolić je na parketu preživel slabih šest minut in dosegel pet točk (1/1 za dve, 1/1 za tri, 0/0 prosti meti).

Anadolu Efes je v gosteh pri Olimpii iz Milana izgubil s 64:77, Zoran Dragić zaradi poškodbe ni igral za goste.

Real Madrid z Lukom Dončićem, ki je pred dnevi praznoval 19. rojstni dan, bo v 24. krogu gostil Fenerbahče, ki na lestvici zaseda visoko drugo mesto. Madridčani so trenutno šesti.

Zanimivo bo videti, ali bo obramba Fenerbahčeja uspela ustaviti napad Reala. Turška ekipa se z 72,3 prejete točke na tekmo ponaša z najboljšo obrambo v ligi, medtem ko imajo Španci najboljši napad (84,7).

Na zadnji medsebojni tekmi je z 20 točkami, 10 podajami in 8 skoki blestel Dončić, ki je Real vodil do zmage v Istanbulu.