64 ogledov

Kelti osvojili Staples, teksaški obračun Raketam

Clippers Celtics epa Boston je niz porazov prekinil proti Clippers.
V noči na četrtek so v najmočnejši košarkarski ligi na svetu odigrali devet tekem.

Boston Celtics, vodilna ekipa Vzhoda, je niz štirih porazov prekinila v Staples Centru, kjer je premagala Los Angeles Clippers s 113:102. Pri Keltih je Kyrie Irving ob 20 točkah zbral še sedem asistenc in osem skokov, za poražence je Blake Griffin vpisal 23 točk.

Košarkarji Houston Rockets so na gostovanju pri Dallas Mavericks dobili teksaški obračun s 104:97 in slavili še četrto zmago zapored. Gosti so vodili ves čas tekme, razliko pa so naredili že v uvodni četrtini (38:28), ko so zadeli kar deset metov za tri točke. James Harden je dosegel 25 točk, Trevor Ariza pa 23. Houston s 34 zmagami na 46 tekmah ostaja na drugem mestu zahodne konference.

Goran Dragić je imel z Miami Heat tokrat prost večer; naslednja tekma ga čaka v četrtek, ko bo na Floridi gostil košarkarje Sacramenta.

goran dragić Zaušnica Miamiju Šport Navijači ogorčeni: "Dragića so oropali!"