15 ogledov

Udrihovi blizu senzacije

Miami Heat Reuters
V ligi NBA je bilo na sporedu kar štirinajst dvobojev, kar pomeni, da sta imeli prost večer le dve ekipi. Nastopila sta tako Goran Dragić kot Beno Udrih, vendar oba igrišče zapustila sklonjenih glav in s skromnim učinkom.

Goran Dragić je s Phoenixom razočaral domače gledalce, saj ni uspel premagati Toronta (98:71), medtem ko je bil Orlando Bena Udriha na pragu velike senzacije, vendar v zadnjih treh sekundah ni uspel zadeti in v gosteh premagati prvakov iz Miamija (97:96), ki so tako podaljšali niz zmag na šestnajst.

Udrih je igral manj kot pet minut, dosegel dve točki, enkrat podal in storil osebno napako. Več časa je na parketu preživel Dragić, njegov učinek v 32 minutah pa je bil osem točk ob metu 3:9, šest podaj, štiri skoke in prav toliko izgubljenih žog.