18 ogledov

Lehtonen zaklenil vrata Dallasa

Kari Lehtonen Reuters
Ekipa Dallas Stars je v edini sinočnji tekmi severnoameriške hokejske lige NHL doma premagala Anaheim Ducks s 3:1. Trevor Daley in Jamie Benn sta zadela v prvih 20 minutah tekme, ko so gostitelji nadigrali Anaheim in v strelih dobili uvodno tretjino s 16:7.

Anaheim je v nadaljevanju vzpostavil ravnotežje, vendar je bila uvodni nalet Dallasa dovolj za končni uspeh. Nick Bonino je v 16. minuti druge tretjine sicer znižal izid na 1:2, vendar je Loui Eriksson sedem minut pred koncem postavil končni izid. Kari Lehtonen, vratar domačih, je ubranil 20 strelov.