353 ogledov

Bledi Real ostal v stiku z vrhom

Huesca Real Madrid Epa Huesca je namučila Real Madrid.
V najmočnejši španski nogometni ligi je nedeljski spored prinesel štiri tekme. Od favoritov za naslov je bil na delu madridski Real.

Real Madrid je gostoval pri zadnjeuvrščeni Huesci in kljub neprepričljivi predstavi vzel vse tri točke (0:1) ter se povzpel na četrto mesto, pet točk za vodilno Barcelono.

Edini zadetek na srečanju v Aragoniji je že v osmi minuti zabil Gareth Bale, Valižan je dobro nameril po natančnem predložku Álvara Odriozole. V nadaljevanju tekme so imeli domači pobudo, si pripravili nekaj lepih priložnosti, toda Thibauta Courtoisa niso uspeli premagati.

NŠ Mura Triglav Kranj Prva liga TS Šport Mura ni osvojila Triglava, Aluminij pretrd za grofe

Na uvodni nedeljski tekmi je Eibar gostil Levante in v izjemno dramatičnem obračunu prišel do remija (4:4). Po prvem polčasu so vodili gostje z 1:2, nato so Baski zabili tri zadetke v zgolj osmih minutah, Levante pa se je uspel vrniti in z golom Borje Mayorala v sodnikovem dodatku in izvleči točko.

Real Sociedad je izpustil priložnost, da bi se priključil ekipam pri vrhu razpredelnice, potem ko je doma izgubil proti Valladolidu (1:2).

Real Betis je z zmago nad skromnim Rayom Vallecanom (2:0) skočil na sedmo mesto lestvice. V drugem polčasu sta za Seviljlane zadela Giovani Lo Celso z bele točke in Sidnei.

lionel messi To pa je luksuz Šport Messi za novo igračo odštel 13 milijonov evrov

Že v soboto je Barcelona na mestnem derbiju zanesljivo odpravila Espanyol (0:4), Atlético Madrid z Janom Oblakom pa je doma gladko premagal Alavés (3:0).