206 ogledov

Manchester City sledi L'poolu, Tottenhamu napet mestni derbi

Leroy Sane Manchester City Epa Man City je nadigral Huddersfield.
V elitni angleški nogometni ligi sta bili v nedeljo na sporedu dve tekmi.

Manchester City je gostoval pri zadnjeuvrščenem Huddersfield Townu, pri katerem Jona Gorenca Stankovića ni bilo v ekipi. Četa Pepa Guardiole je zanesljivo zmagala (0:3) in ohranila stik z vodilnim Liverpoolom, za njim zaostaja za štiri točke. Za "meščane" je v prvem polčasu s pomočjo srečnega odboja zadel Danilo, v razmaku dveh minut na začetku nadaljevanja sta zmago potrdila Raheem Sterling in Leroy Sané.

Jon Gorenc Stanković Premier League Šport Gorenc Stanković dobil novega šefa

Oslabljeni Tottenham je dramatično zmagal pri predzadnjem Fulhamu (1:2) in ostal v igri za naslov, obenem pa na tretjem mestu ohranil prednost pred zasledovalci. Domači so povedli v 17. minuti z avtogolom Fernanda Llorenteja, gostje so izenačili prek Delleja Allija na začetku drugega polčasa. Odločilni trenutek se je zgodil v 94. minuti, ko je Harry Winks iz neposredne bližine z glavo zabil zadetek za popoln izkupiček.