27 ogledov

Cole zažgal na debiju: slalomiral kot v starih časih!

Joe Cole je zabil prvi gol za Lille Reuters
Angleški reprezentant Joe Cole je na prvi tekmi za Lille takoj pokazal, da v Francijo ni prišel le zaradi šampanjca in lepih deklet. Proti Saint-Étienneu je Cole vstopil s klopi, takoj nanizal nekaj branilcev in podal Ludovicu Obraniaku za končnih 3:1. Montpellier z zmago proti Nici skočil na vrh.

Ne samo Joe Cole, tudi Eden Hazard je navduševal na gostovanju Lillea pri Saint-Étienneu. Belgijski reprezentant je zabil dva gola za prvake, pri katerih je Cole odigral zadnjih 25 minut in takoj pokazal nekaj razkošnega talenta. Posojeni nogometaš Liverpoola je v 65. minuti zamenjal Dimitrija Payeta in zrežiral zadnji gol večera, ko je njegovo preigravanje po boku v gol spremenil Ludovic Obraniak.