579 ogledov

Dinamo in Crvena zvezda na pragu raja

Maksimir Dinamo Zagreb Twitter
Odigrano so bile prve tekme zadnjega predkroga elitnega evropskega klubskega tekmovanja.

Dinamo Zagreb, za katerega je slovenski reprezentant Petar Stojanović odigral vso tekmo, je z zmago (2:0) proti Rosenborgu storil velik korak proti skupinskemu delu Lige prvakov.

V hrvaški prestolnici so domačini povedli že v osmi minuti, ko je Bruno Petković izkoristil najstrožjo kazen, ki jo je sam izsilil. Sredi prvega polčasa je končni izid postavil Mislav Oršić.

V drugem polčasu so Norvežani, ki so v predhodnem krogu izločili Maribor, nekajkrat zapretili, toda zadetka niso dosegli.

Crvena zvezda | Avtor: Twitter Twitter

Crvena zvezda je na gostovanju pri Young Boys iztržila zanjo ugoden remi (2:2). Švicarski prvaki so hitro povedli prek Rogerja Assaléja, Srbi pa izenačili po strelu z glavo Miloša Degeneka.

V nadaljevanju odprtega srečanja je Zvezdo na svojem debiju v vodstvo povedel Španec Mateo García, izenačil pa je Guillaume Hoarau z izkoriščeno enajstmetrovko četrt ure pred koncem.

Delije Bern Video Šport Streli policije in razkrito žensko oprsje - Delije v Bernu

Pirejski Olympiacos je z nogo in pol že v skupinskem delu, potem ko je doma visoko ugnal Krasnodar (4:0). Grke je v 30. minuti v prednost popeljal Miguel Guerrero, v končnici srečanja pa je z dvema zadetkoma zablestel mladi rezervist Lazar Randjelović. Končni izid je postavil Daniel Podence.

Ivana Knöll Foto Šport Lani priljubljena tarča fotografov, zdaj skoraj povsem razgaljena

Že v torek je nikozijski APOEL z Vidom Belcem in Romanom Bezjakom na zelenici doma remiziral z lanskim polfinalistom Lige prvakov Ajaxom (0:0). Club Brugge je v Linzu minimalno (0:1) ugnal avstrijskega podprvaka LASK, z enakim izidom (0:1) je praška Slavia zmagala pri CFR Cluju.

Makedonec izgubi stavo Video Šport Ko v trenutku izgubite 11.000 evrov ...