590 ogledov

Dinamo in Crvena zvezda na pragu raja

Maksimir Dinamo Zagreb Reševalni pas/Twitter
Odigrano so bile prve tekme zadnjega predkroga elitnega evropskega klubskega tekmovanja.

Dinamo Zagreb, za katerega je slovenski reprezentant Petar Stojanović odigral vso tekmo, je z zmago (2:0) proti Rosenborgu storil velik korak proti skupinskemu delu Lige prvakov.

V hrvaški prestolnici so domačini povedli že v osmi minuti, ko je Bruno Petković izkoristil najstrožjo kazen, ki jo je sam izsilil. Sredi prvega polčasa je končni izid postavil Mislav Oršić.

V drugem polčasu so Norvežani, ki so v predhodnem krogu izločili Maribor, nekajkrat zapretili, toda zadetka niso dosegli.

Crvena zvezda | Avtor: Reševalni pas/Twitter Reševalni pas/Twitter

Crvena zvezda je na gostovanju pri Young Boys iztržila zanjo ugoden remi (2:2). Švicarski prvaki so hitro povedli prek Rogerja Assaléja, Srbi pa izenačili po strelu z glavo Miloša Degeneka.

V nadaljevanju odprtega srečanja je Zvezdo na svojem debiju v vodstvo povedel Španec Mateo García, izenačil pa je Guillaume Hoarau z izkoriščeno enajstmetrovko četrt ure pred koncem.

Delije Bern Video Šport Streli policije in razkrito žensko oprsje - Delije v Bernu

Pirejski Olympiacos je z nogo in pol že v skupinskem delu, potem ko je doma visoko ugnal Krasnodar (4:0). Grke je v 30. minuti v prednost popeljal Miguel Guerrero, v končnici srečanja pa je z dvema zadetkoma zablestel mladi rezervist Lazar Randjelović. Končni izid je postavil Daniel Podence.

Ivana Knöll Foto Šport Lani priljubljena tarča fotografov, zdaj skoraj povsem razgaljena

Že v torek je nikozijski APOEL z Vidom Belcem in Romanom Bezjakom na zelenici doma remiziral z lanskim polfinalistom Lige prvakov Ajaxom (0:0). Club Brugge je v Linzu minimalno (0:1) ugnal avstrijskega podprvaka LASK, z enakim izidom (0:1) je praška Slavia zmagala pri CFR Cluju.

Makedonec izgubi stavo Video Šport Ko v trenutku izgubite 11.000 evrov ...