Iličić ni uspel premagati Handanovića

(Inter - Fiorentina) Jonathan
1/17
Reuters
Inter je na tekmi petega kola italijanske Serie A po preobratu premagal Fiorentino (2:1). Samir Handanović je za nerazzurre igral celo tekmo, Josip Iličić pa je vstopil v 70. minuti.

Zadetek v 83. minuti je Interju prinesel zmago proti Fiorentini (2:1) in drugo mesto na lestvici Serie A. Prvi je za nerazzurre z razdalje poskušal Yuto Nagatomo, njegov strel pa je z dobrim posredovanjem zaustavil vratar Norberto Neto. Fredy Guarin je po podaji Juana zadel zunanji del mreže, na drugi strani pa je Samir Handanović posredoval po strelu Joaquina. Kmalu zatem je bil z razdalje nenatančen še Borja Valero.

V 60. minuti je v kazenskem prostoru domačih padel Joaquin, Guiseppe Rossi pa je z bele točke zadel za vodstvo gostujoče ekipe. Preobrat Interja se je dvanajst minut kasneje začel z zadetkom Estebana Cambiassa, končnih 2:1 pa je sedem minut pred iztekom rednega dela postavil Jonathan.

Italijanska liga, 5. kolo:

Inter : Fiorentina 2:1 (0:0)
Cambiasso (72), Jonathan (83); Rossi (60/11m)
Handanović (Inter) je igral celo tekmo. Iličić (Fiorentina) je vstopil v 70. minuti.

Bologna : AC Milan 3:3 (1:1)
Laxalt (33, 52), Cristaldo (62); Poli (12), Robinho (89), Abate (91)
Krhin (Bologna) je igral od 85., Birsa (Milan) pa do 64. minute.

Chievo : Juventus 1:2 (1:0)