281 ogledov

Kampl poražen v Münchnu

Robert Lewandowski EPA
Na uvodni tekmi letošnjega nemškega prvenstva je Bayern doma premagal Bayer Leverkusen.

Aktualni prvak Bayern München je na svoji Allianz Areni suvereno ugnal Bayer Leverkusen (3:1) in napovedal pohod na nov naslov prvaka.

Bavarci so prva dva zadetka dosegli v uvodnih 20 minutah. Najprej je z glavo zadel Niklas Süle, nato pa po slabi reakciji obrambe iz bližine še Corentin Tolisso

Na 3:0 je iz enajstmetrovke povišal Robert Lewandowski v 53. minuti, po dobri uri igre pa je na igrišče vstopil Kevin Kampl. Do konca so "farmacevti" uspeli znižati prek Admirja Mehmedija, a to ni bilo dovolj za več kot dostojen poraz.