714 ogledov

Maradona se tako odlično počuti v prestolnici kokaina, da je zaplesal

Diego Maradona Epa
Mehiški drugoligaš iz mesta znanega po kokainu je prišel do zmage, katero je njihov trener Diego Maradona proslavil s posebnim plesom.

Legendarni nogometaš Diego Maradona se je vrnil v vlogo trenerja, ko je sprejel ponudbo mehiškega drugoligaša Dorados de Sinaloa iz Culiacana.

Očitno pa zelo uživa v svojem bivanju v mehiški prestolnici kokaina, saj je po domači zmagi nad Leones Negros v slačilnici zaplesal od sreče. Njegova ekipa je namreč z igralcem manj do 91. minute držala neodločen izid, nato pa po zadetkih Cristiana Baeza in Vinicia Angula zmagala z 2:0.

Razlog za njegovo zadovoljstvo so dobri nastopi njegove ekipe, ki je v zadnjih šestih tekmah kar štirikrat zmagala, potem ko je prekinila niz sedmih tekem brez zmage.