18 ogledov

Neuradno zmagovalec tmathree

Neuradno je zmagovalec četrtega turnirja in spomladanske lige spletne igre FC:08 Žurnal24 main
Končan je zadnji, četrti turnir spomladanske lige spletne igre Football Challenge 2008. Po neuradnih podatkih je zmagovalec zadnjega turnirja in spomladanske lige postal tmathree.

Končana je spomladanska liga spletne igre FC:08. Tudi tokrat nas slovenski tekmovalci niso razočarali, nasprotno, le še potrdili so svoje odlične rezultate po prvem dnevu četrtega turnirja, saj so se ponovno kar štirje uvrstili med najboljšo sedmerico na svetu. Vsi podatki navedeni v članku so še neuradni rezultati četrtega turnirja in bodo obveljali le ko, in če bodo tudi uradno potrjeni.

Zmagovalec četrtega turnirja tmathree bo prejel nov Samsung plazma televizor PS-42QZ.

Najbolje se je ta konec tedna odrezal zmagovalec tretjega turnirja tmathree , ki dokazuje, da njegova forma raste iz turnirja v turnir. Zbral je 3.423 točk in pometel s slovenko konkurenco, v svetovnem merilu pa je bil slabši le od avstrijskega tekmovalca Toffeesa, ki je zmagal že četrtič zaporedoma in hrvaškega tekmovalca Prga. Za tretje mesto v svetovnem merilu je prejel 55.000 točk, skupno je tako v spomladanski ligi zbral 155.500 točk kar ga uvršča na sam vrh slovenske lestvice spomladanske lige (če bodo zdajšnji neuradni rezultati tudi uradno potjeni). Za zmago na četrtem turnirju bo prejel Samsung plazma televizor PS-42QZ v vrednosti 1.453,20 evra, za zmago v skupnem seštevku spomladanske lige pa Stihlovo motorno kosilnico Viking 665 V.

ČETRTI TURNIR, SLOVENSKA LESTVICA

FcLjubljana bo za tretje mesto prejel Philips DATA/MP3-predvajalnik.

Spomladanska liga, slovenska lestvica (neuradni rezultati)

1. tmathree 155.500 točk

2. buronja 137.500 točk

3. FcLjubljana 121.700 točk

4. jure92 110.770 točk

5. DJProxy 107.300 točk

Na drugo mesto slovenskega seštevka in četrto na svetovni lestvici se je uvrstil jure92 , ki je zbral 3.451 točk in tako dosegel svojo najboljšo uvrstitev v spletni igri Football Challenge 2008 do zdaj in bo prejel avtoradio Pioneer DEH 3000MP . Do tretjega mesta se je prebil FcLjubljana , ki je zbral 3.415 točk in zasedel odlično šesto mesto v svetovnem seštevku in bo prejel Philips DATA/MP3-predvajalnik SA3115 , do četrtega DJProxy , ki je zbral 3.376 točk in v svetovnem seštevku zasedel sedmo mesto, do petega pa buronja , ki je zbral 3.279 točk in se je uvrstil na 14. mesto svetovne lestvice, kar je njegova najslabša uvrstitev do zdaj.

football_challenge_kosilnica_100508_

Zmagovalec spomladanske lige spletne igre FC:08 bo prejel Stihlovo motorno kosilnico Viking 665 V.

SPOMLADANSKA LIGA, SLOVENSKA LESTVICA

Četrti turnir prvega dela spletne igre Football Challenge 2008 je bil tudi zadnji turnir spomladanske lige. Poleg zmagovalca turnirja smo tako dobili tudi zmagovalca spomladanske lige. Z dvema zmagama in najboljšo uvrstitvijo v svetovnem merilu do zdaj je zmagovalec spomladanske lige prve sezone spletne igre Football Challenge 2008 postal tmathree , ki mu je na zadnjem turnirju uspelo ugnati buronjo, vodilnega tekmovalca v slovenskem seštevku do četrtega turnirja. Na nehvaležno drugo mesto se je tako uvrstil buronja , ki je skupno zbral 137.000 točk, na tretje FcLjubljana , ki je zbral 121.700 točk, na četrto jure92 , ki mu je uvrstitev na četrto mesto zadnjega turnirja spomladanske lige prinesla kar 43.000 točk in je skupno zbral 110.770 točk, na peto mesto pa DJProxy , ki je skupno zbral 107.300 točk.

ČETRTI TURNIR, SVETOVNA LESTVICA

V svetovnem merilu je svojo nadvlado v spletni igri FC:08 samo še potrdil avstrijski tekmovalec Toffees , ki je zbral 3.484 točk in zmagal že četrtič zaporedoma. Na drugo mesto se je uvrstil hrvaški tekmovalec Prgo , ki je zbral 3.445 točk in za zmagovalcem zaostal le za 39 točk, na odlično tretje pa tmathree. Četrto mesto v svetovnem seštevku je zasedel še en Slovenec jure92, peto Avstrijec 10siege , ki je zbral 3.414 točk, šesto in sedmo Slovenca FcLjubljana in DJProxy, osmo Avstrijec _Lampard_, ki je zbral 3.330 točk, na deveto še en Avstrijec Eurofighter08 , ki je zbral 3.322 točk, deseterico najboljših na svetu pa zaključuje najboljši Švicar, Seppli1sTeam 3.312 točk.

Spomladanska liga, svetovna lestvica (neuradni rezultati)