29 ogledov

Neymar prvič zadel tudi v La Ligi

Neymar Messi Barcelona Real Sociedad Liga BBVA Španija prvenstvo Reuters
Brazilski napadalec Neymar je v šestem kolu španske Primere División dosegel prvi ligaški zadetek za Barcelono.

Barcelona je v šestem kolu španske nogometne lige premagala Real Sociedad (4:1). V peti minuti tekme je zadel Neymar, tri minute kasneje Lionel Messi, končni rezultat pa sta v 23. oziroma v 77. minuti postavil Sergio Busquets in Marc Bartra.

''Igramo zelo dobro, z vsakim dnem bolje,'' je povedal Neymar in dodal: ''Zelo sem vesel za moj prvi gol v La Ligi, a najbolj pomembna je zmaga.''

Brazilski nogometaš je pohvalil delo trenerja Gerarda Martina, ki se srečuje z očitki, da spreminja igro katalonskega kluba. ''Zelo ga spoštujem, saj je odličen trener,'' je povedal Neymar.