2307 ogledov

Pickford: "Kaj je? Vstani se bedak!"

Pickford
"Vstani bedak!" se je dalo razbrati iz ust angleškega vratarja Jordana Pickforda, potem ko je grdo naletel na hrvaškega napadalca Maria Mandžukića, pišejo angleški mediji.

Velika borba se je odvijala med tekmo Hrvaška:Anglija na relaciji Jordan Pickford - Mario Mandžukić. Angleški golman je v 107. minuti izjemno zaustavil poizkus Mandžukića, pri tem pa je nehote zadel nogo hrvaškega napadalca.

Mario se je v bolečinah zrušil po tleh, Pickford pa ni poznal milosti. Nanj se je začel dreti, naj se že enkrat vstane, angleški mediji pa poročajo, da naj bi ga angleški vratar tudi žalil.

"Vstani se bedak!" se je dalo prebrati z ust Evertonovega golmana. Toda Mandžukić dejansko ni igral, saj je staknil grdo poškodbo, ko ga je Pickord zadel s čepki svojih kopačk.

Toda Mandžukić je kljub poškodbi s tekmo nadaljeval in Pickforda kaznoval v 109. minuti, ko ga je mojstrsko premagal za zmago 2:1.