34296 ogledov

Ronaldo zgrešil 11-metrovko, sledila je šokantna poteza Hrvata

ante rebić Profimedia Ante Rebić pred začetkom tekme, na kateri je igral samo 16 minut.
Zgrešena enajstmetrovka Cristiana Ronalda je pripeljala do enega najbolj agresivnih prekrškov letošnje sezone.

V Torinu je bila na sporedu povratna polfinalna tekme italijanskega pokala med Juventusom in AC Milanom, ki se je končala z neodločenim izidom (0:0).

Napredovanja v finale so se veselili Torinčani po zaslugi zadetka na prvi tekmi pred izbruhom pandemije na San Siru (1:1).

AC Milan je na povratnem obračunu od 16. minute igral z nogometašem manj, saj je bil zaradi grobega naleta z dvignjeno nogo izključen hrvaški reprezentančni napadalec Ante Rebić.

rebić milan rdeč karton | Avtor: Epa Epa

Gostje so tik pred incidentom doživeli veliko olajšanje, potem ko je Cristiano Ronaldo zastreljal najstrožjo kazen, a se je veselje že po nekaj sekundah sprevrglo v žalost, ko je Rebić s kung-fu udarcem pokosil Danila.

Brazilec kljub silovitosti udarca ni utrpel nobene poškodbe in je s tekmo lahko nadaljeval.

| Avtor: Print Screen Print Screen

Juventus se bo za pokalno krono pomeril z boljšim iz dvoboja med Interjem in Napolijem. Prva tekma v Neaplju se je končala z minimalno zmago slednjega (1:0).

Cristiano Ronaldo Po koronavirusu Šport Prva tekma v Italiji brez golov, Ronaldo zgrešil z 11-m