12 ogledov

Sobotni derbi pripadel Valencii

(Valencia - Málaga)
1/5
V prvem krogu španske lige je Valencia doma premagala Málago (1:0). Real Sociedad je bil boljši od Getafeja. Danes na delu Barcelona in Real Madrid.

Ricardo Costa je z golom v 64. minuti Valencii priigral zmago v uvodnem kolu španske Primere División.

Gostje iz Málage so imeli v 13. minuti lepo priložnost, ko je z glavo poskusil Fernando Tissone, vendar je bil Argentinec nenatančen. Valencia je potrbovala nekaj časa, da je našla svoj ritem, nato pa je počasi začela prevladovati v posesti žoge in si priigrala nekaj priložnosti. Blizu zadetka je bil Ever Banega, ki je preizkusil gostujočega vratarja Wilfreda Caballera.

Po napaki Caballera, ki v 65. minuti ni uspel zaustavili predložka, je v prazno mrežo zabil Ricardo Costa. Helder Postiga je imel kmalu zatem priložnost, da prednost Valencie še poviša, vendar njegov strel z glavo ni našel svojega cilja.