3538 ogledov

Trener velikana v igro poslal svojega sina, nato pa...

Francisco Conceicao Profimedia
Porto skočil na vrh prvenstvene lestvice.

V portugalskem prvenstvu je Porto gostoval pri Estorilu in po preobratu zmagal s 3:2, po porazu Sportinga pa se je celo zavihtel na prvo mesto razpredelnice. Vse skupaj je bilo še posebej čustveno za trenerja Porta Sergia Conceicaa in njegovo družino.

nekdanji portugalski reprezentant je namreč v 87. minuti v igro poslal svojega 19-letnega sina Francisca, ta pa je dve minuti kasneje zabil zadetek, ki je Portu prinesel vse tri točke. Estoril je sicer ob polčasu vodil z 2:0, a so v drugem polčasu zadevali le gostje, na 2:2 so izenačili šele v 84. minuti. Nato je udarila družinska naveza.

Francisco je po zadetku stekel v objem očetu. Nekdanji član Porta, Interja, Lazia in drugih velikanov mu je ob navdušenju 'primazal' kar nekaj zaušnic, a tudi poljubov.