Slovenija
61 ogledov

80.000 uporabnikov kartic izviselo

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 21:56 17.maj 2013.

    Diners nekdaj ime za prestiž, danes očitno samo še za bedo!

  • Šemefuky 18:28 17.maj 2013.

    Seveda majmune Oxxo si ful napreden, da druge kar žališ, ti se kar jebi s tvojo Diners kartico in pelji babo na večerjo z njo in ji kaj kupi in plačaj s kartico, ker si ful frajer. So pa tudi ...prikaži več druge kartice ne samo pujsove a ne pametnjakovič. na obrokre pa taki frajerji kupujejo kot ti, ker so morti di fame, jaz ko kaj rabim grem, kupim in plačam. Obroki so za dekleta, ki ne znajo z denarjem delat.

  • tralala 20:27 17.maj 2013.

    @ŠemaFuki(18:28), smešno zgleda, kako se vlečeš iz gat, v bistvu kažeš, kako ti ni pol k*rca jasno. Kupovanje na obroke znatno olajša gospodinjstvu, da pride čez mesec. Če si pa eden izmed sinčkov debiŁčkov, ki mu je ate takoj kupu ...prikaži več avto in dal keš na voljo, pa tega seveda ne boš razumel. Ampak ti še vedno lahko lapaš o enih večerjicah na obroke. In kakor je Oxxo reku, problem je v človeku, ne v kartici.

  • allstarr111 21:29 17.maj 2013.

    Ja mialm da je v ozadju borbqa za teh 80.000 uporabnikov ki bi ju rade SLO banke plenile ker do sedaj jih niso mogli. Drugeče ne morem razumet tega dejanja, gre za "kao" reševanje SLO bank, ampak ne bo drugega ...prikaži več kot pokradli bodo še to, in zabili banke v še večjo bulo. SLo je edina država na svetu kje rimajo igralnice po 200 mio minusa letno :) smešno bi bilo če ne bi bila resnica.

  • tujka 13:41 17.maj 2013.

    Jaz bi pa rada izvedela VZROK odvzema dovoljenja za upravljanje placilnih storitev. To poizkusam ze v vseh medijih ki so v SLO na razpolago, vendar nikjer NIC!!!! To za mene ni pravilno obvescanje ljudi, naj povejo VZROK in potem sele vse ostalo!!!

  • Avatar skeptik
    skeptik 13:00 17.maj 2013.

    Kaj pa letna članarina, katero smo ravnokar poravnali? A bodo vrnili sorazmerni del? Banda kapitalistična skorumpirana.

  • zztop 13:34 17.maj 2013.

    A ni glavni pri dainersu SENICA!

  • titty 13:35 17.maj 2013.

    Lovše, itak! Ne more bit drugače!

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 13:37 17.maj 2013.

    vse kreditne kartice nam z minimalno plačo sploh ne bi smeli dati,ker ko začneš to uporabljat ni konca nekraja in se ne zvlečeš s kredita nikakor,govorim v svojem imenu in mi je žal da kred.kartico sploh imam

  • Avatar skeptik
    skeptik 13:40 17.maj 2013.

    nobeden te ne sili, da jo uporabljaš. Za ljudi z minimalcem je letna članarina 22EUR pravo bogastvo.... Predvsem pa je bilo to za pričakovati, ker so ga biksali že en cajt

  • slow_slow 13:46 17.maj 2013.

    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/267628_10151542828786832_1392199700_n.jpg

  • pravaresnica123 15:09 17.maj 2013.

    Pa kaj se peniš? Še včeraj si se pa s to karico počutil nekaj več kot mi, ki imamo samo Maestro! Prav ti je.

  • pravaresnica123 15:11 17.maj 2013.

    Že ko je menda Audi Lovšetu vzel licenco za prodajo in servisiranje njihovih vozil, bi vam, ki imate Diners kartico lahko kapnilo. Pol pa še spor s Tino Maze zaradi par eurov, pa imaš poštenjaka z Deviških otokov.

  • Avatar skeptik
    skeptik 15:25 17.maj 2013.

    Kaj pa ti svinjaš tukaj? Zakaj pa bi se s to kartico počutil bolj pomembnega? Ravno tako moram poravnavati svoje obveznosti, kot pri ostalih karticah. In 22€ letne članarine ni malo, če ti jo že maja meseca ukinejo.

  • Šemefuky 15:38 17.maj 2013.

    Pujs je denar odnašal v Ameriko in tukaj kradel rajo, jaz mu ne bi več nič plačal in bi pustil, da me toži oziroma, bo verjetno šel v stečaj in takrat bi poravnal, če bo stečajni zahteval, sicer nej se ...prikaži več heba pujs povarjeni. In take svinje in Prašičjeglave PreVirante mi volimo na razne funkcije, ker so kao pametni. Mi smo ovce oni pa samo navadne svinje, ki zmeljejo vse pod seboj, ne oziraje se na druge. Manek se sterajo vsi skupaj v 3PM.

  • Oxxo 16:08 17.maj 2013.

    Diners Club kartica je ena boljših pri nas!V vseh letih poslovanja z njo - in to je min 15 let tudi enkrat samkrat nisem imel težav pri uporabi ali računih. Vse je štimalo v nulo!Take zadeve se zgodijo... ...prikaži več in verjamem, da se bo situacija tudi razpletla. Je pa res, da je nerodno, če ti na blagajni prodajalka pove, da ne moreš plačati... in nimaš pri sebi drugega plačilnega sredstva. Verjetno takrat, ko je prišla prav za nakupe na obroke ni bila popljuvana na način, kot svojo gnojnico posamezniki izlivate v spodnjih komentarjih. Diners si je za to storitev vzel 1 eur/mesec - kar res ni tako veliko! Manj, kot 1 kavica! Sam uporabljam opcijo Unicef - kar pomeni še donacijo ob vsakem nakupu.Verjetno pa kritiki te kartice niti nimate v denarnicah.

  • Šemefuky 16:23 17.maj 2013.

    ma je je ne bi uporabljal za nič na svetu, ker je treba živeti v luči fiskalnega pravila, ne moreš najprej pojesti in še posrati in potem šele plačati, prej ali slej prideš kot NLB. Samo, da njim dajajo kolikor ...prikaži več zgonijo, men pa ne. Iz principa pa ne bi tistega pujsa hranil, raje plačujem na keš. In nek se stera u 3PM lopov pokvarjeni, kako sploh lahko pride do tega da ne plačuješ računov?

  • erikkk 16:29 17.maj 2013.

    najboljša so gotovinska plačila, nič obresti in nič dolga...zato ne uporablam nobenih kartic

  • Oxxo 16:58 17.maj 2013.

    Verjetno si že star in betežen... in ne sprejemaš novosti... me ne bi čudilo, da še vedno doma gledaš črno-bel TV... Problem ni v KARZICAH - problem je pri UPORABNIKIH. Kartica ni prav nič kriva... Jaz že 20+ ...prikaži več let uporabljam kartice - in še nisem ostal nikjer dolžan! Zadeva je ZELO praktična. Npr. v tujini... ni potrebno menjavat valute, manjši nakupi na obroke, itd.

  • mph 20:37 17.maj 2013.

    Res zanimiva zgodba, trgovinska zbornica nima nobenih podatkov od svojih članov, da Diners ne bi poravnaval obveznosti, BS pa ima.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.