Slovenija
61 ogledov

80.000 uporabnikov kartic izviselo

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Šemefuky 21:58 17.maj 2013.

    Ja debilček sem eden izmed sinčkov, od očka ki je takim kot ti mamico... debilček na obroke čez mesec samo tisti, kiso nesposobni in čakajo, očke, mamice ali državo, pljuni v roke in ne boš rabil obrokov in pujsa falota, ...prikaži več ki je dnar pokradu, ali misliš, da je iz prihrankov po Ameriki dnar gonil. Ma goni se u 3PM na obroke.

  • mrki 22:28 17.maj 2013.

    mam občiutek da je Kranjc na svojem odhodu hotel pokazat ko je "GAZDA" !! Zanimljivo pa je da odrugih igralcev na tem bančnem področju pa ni zahteval enake ustreznosti !? Po moje čisto NAGAJANJE !!

  • Oxxo 08:26 18.maj 2013.

    @ŠemefukyPrimitivizen in zaplankanost kar vreta iz tebe. To ti škoduje. COOL DOWN.Ne vem, zakaj se razuburjaš okrog kartice, ki je niti ne uporabljaš? V moji denarnici ni črna ampak Unicef Diners kartica - taka, ki jo ima ...prikaži veča velika večina povsem preprostih ljudi. Verjetno se tudi ti poleti voziš v ohlajenem vozilu s klimo? Čas gre naprej... Če bi rad ostala nekje zadaj = vozi se v Yugecu; pa verjamem, da tega ne bi storil in boš ob nakupu prešteval koliko air bagov ima avto...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.