Slovenija
16 ogledov

"Če si zaslužijo policisti, si tudi mi"

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 17:44 25.maj 2012.

    ...francek, kdo se boji reda in kdo je ta junak, ki naj bi ga naredil??? ...ti???

  • 1111 17:48 25.maj 2012.

    ...dejstvo je, da ne veš, kaj se piše z veliko in kaj z malo...

  • Veteran 18:07 25.maj 2012.

    Mogoče niste teroristična organizacja, vendar se obnašate kot, da bi bili in prevzeti boste morali odgovornost za vaše dejanja!!

  • tomi 18:22 25.maj 2012.

    Veteran nauči se citirati zakon, ki je jasen. Pobuda za referendum = delavske pravice = terorizem?Sicer pa ne vem od kod ti tako bajeslovno ime.

  • Stolp 18:23 25.maj 2012.

    Ste teroristi tudi če ne priznate! Uničiti hočete Slovenijo! To je zadosten dokaz!

  • Stolp 18:28 25.maj 2012.

    Mi odločamo o tem koliko boste imeli plače, ne vi. Mi vas plačujemo. Mi smo vaši delodajalci in več kot imate vam nismo pripravljeni dati. Če vam ni všeč pa se prekvalificirajte in opravljajte druga dela. V nekaterih zahodnih državah ...prikaži več je prekvalifikacija standarden postopek npr. za brezoposelnega, ki v svojem fohu ne najde službe.Bejžte takih policajev ne rabimo!

  • tomi 18:42 25.maj 2012.

    Stolp, ne bit histeričen. Medtem, ko boš ti štrajkal pred MNZ ti bodo morda vlomil v stanovanje in ti iz štunfa ukradli denar, s katerim TI plačuješ policijo ...

  • tomi 19:03 25.maj 2012.

    ....tvoj štunf jih najbrž res ne zanima. Če se kader prehitro menja, boljši pa odhajajo iz policije bo tako tudi v bodoče.

  • Bond 19:03 25.maj 2012.

    Država naj linearno zmanjša vse odlive iz državne blagajne, da bomo privarčevali tisto kar je nujno potrebno. Ni problem , da ta vlada gre, prišla bo nasledna, ki bo tudi šla in tako dalje in tako dalje, do tragičnega grškega ...prikaži več scenarija za vse državljane. Bogati bodo odpotovali iz države in uživali "tekovine " tajkunske revolucije, tukaj pa bo ostal folk, ki bo jedel travo,protestiral, zahteval vedno nove referendume, zahteval zmeraj novo vlado in protestiral zakaj ne dobi več plače, pokojnine,socialne podpore, otroškega dodatka, štipendije, kilometrine...........

  • francek 21:57 25.maj 2012.

    MOGOČE BI PA BILO POTREBNO EU ZAPROSITI ZA POMOČ, DA NAS PRIDEJO VAROVAT, KER NAŠI POLICAJI NE UTEGNEJO, KER ŠTRAJKAJO

  • francek 22:04 25.maj 2012.

    A MOGOČE POLICAJI DELATE RED? GRESTE SE INKASANTE NA CESTAH VELIKE RIBE PA PUŠČATE PRI MIRU.

  • francek 23:30 25.maj 2012.

    DELAM V GOSPODARSTVU IN PLAČUJEM DAVKE! V KURCU SMO ZARADI NESPOSOBNIH SODIŠČ, POLICAJEV... IN KER IMAMO PREDRAGO IN PREŠTEVILNO JAVNO UPRAVO

  • francek 23:33 25.maj 2012.

    PA KAJ SAMO ŽALIŠ, A RESNICA BOLI? KOT DAVKOPLAČEVALEC TE PREŽIVLJAM TI PA ME ŽALIŠ

  • francek 23:38 25.maj 2012.

    KAKO ŽE PRAVI VIC O POLICAJIH, ČE STA SKUPAJ PES IN POLICAJ...

  • ak 10:28 25.maj 2012.

    Sic transit mundi gloriae.

  • erikkk 16:01 25.maj 2012.

    zato ker se gre za celo državo ... če pa sam na svojo rit misliš zaradi česar se ti je*be za državo se pol izseli ...Proti policiji nimam nič ... a priviligirancev v državi z krizo ne more in ...prikaži večn ne sme biti ...Tako izsiljevanje je zame že na meji protidržavnega dejanja .. Zafurajmo slovenijo važn da je vlažn ane sindikalci.... drugi pa se naj jeb ..ssČe bodo na vladi pametni vas bodo streznili tako da vas zamenjajo z drugimi ... vi pa na cest.

  • francek 16:12 25.maj 2012.

    POLICAJI TUDI, ČE VAM BO USPELO ZBRATI PODPISE NE RAČUNATI, DA VAS BOMO NA REFERNDUMU DAVKOPLAČEVACI PODPRLI. DOSTI IMAMO VAS IN SODNIKOV, TOŽILCEV..., ČE BI SVOJE DELO OPRAVLJALI TAKO KOT TREBA SE NAM NE BI ZGODILI TAJKUNI IN NE BI ...prikaži več POSLUŠALI, DA JE SLOVENIJA MAFIJSKA DRŽAVA. ZATAJILI STE NA CELI ČRTI IN ZA SVOJE NE DELO SI ŠE TEH PLAČ NE ZASLUŽITE.

  • erikkk 16:14 25.maj 2012.

    Vsekakor ne dobijo mojega glasu ... ne od moje družine/žlahte in ne mojih prijateljev/znancev .

  • modrival 16:38 25.maj 2012.

    Vlada pač računa na neunost in nevoščljivost ljudi in ji bo tudi uspelo.Nihče in res nihče, že davno tega ne bi smel pristati na niti najmanjši varčevalni ukrep navadnega človeka, pa naj gre za policista, delavca v tovarni ali ...prikaži veči kogarkoli drugega. Vsi ukrepi do sedaj so bili izvedeni na račun revnega ali povprečnega poštenega državljana, denar od tega pa se je iztekal v žepe ljudem, ki nimajo občutka kdaj je dovolj in dejansko nikoli ni dovolj in če se da bo brez vsakega občutka krivde lačnemu vzel iz ust zadnji cent in ga prištel svojemu kupu.

  • graff 16:40 25.maj 2012.

    Ni ga poklica v državni službi, ki se lahko primerja z zahtevnostjo, nevarnostjo in stresnostjo kot je poklic policista.To je seveda tipična novinarska provokacija, policisti so že več mesecev opozarjali vlado na dolgoletni nesprejemljiv odnos države do njih in ...prikaži več njihovih zahtev, ki tudi v tem sporazumu, ki je glede na dosedanjo prakso premik v pravo smer, kar država še ni rešila. S policisti se uradniki v državni upravi, na toplem, suhem, prosti iob vikendih, nočeh, Nedeljah in Praznikih in glede na terensko delo z nevarnostmi sploh primerjati ne morejo, tudi bivša YU carina.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.