Slovenija
16 ogledov

"Če si zaslužijo policisti, si tudi mi"

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • graff 16:44 25.maj 2012.

    človek se ne more znebiti vtisa, da te plačuje ,,zemunski klan,, kajti normalen človek, delavec in državljan ti ne stoji ob strani. Tvoje zaledje je kriminalno podzemlje, kjer se znova in znova napajaš s kretenizmi, ki obelodanijo pravo podobo tvojih, ...prikaži več močno načetih in nedozorelih sivih celic, pravzaprav pes vizavi tebe uporablja svoje možgane in bolje razmišlja kot ti.

  • 1111 17:00 25.maj 2012.

    ...no Černač je imenoval Hrvatina za direktorja pomorske uprave...HAHAHAHAHAHA...idioti!!!! ...POLICIJA, štrajk do konca!!! ...tudi ostali sindikati, bi se morali pridružiti in skupno, v boj za svoje pravice, gospodarstvo imate jajca pridet zraven ??? ...le vkup, le vkup!!!

  • pravaresnica123 17:29 25.maj 2012.

    Vraga, NIČ SI NE ZASLUŽITE! Kaj ste pa stisnili prpo in se uklonili tej diktatorski vladi! Zdaj pa žrite drobtinice, ki vam jih mečejo!Bravo policisti, kara tako naprej! Še nepokretno babico bom na rokah na UE prinesel, da ...prikaži več bo podpisala za referendum!Pijance, lažnivce in kriminalce si ta narod ne zasluži v hramu demokracije!!!

  • 1111 17:49 25.maj 2012.

    ...Slovenija je tako v ku*cu, ker ima take bedake, kot si ti!!!

  • graff 17:55 25.maj 2012.

    Franček _ psihičZa gradbenega delavca ne rabiš osemletke, za vstop v policijo mora kadidat predložiti spričevalo 5.stopnje izobrazbe. In kje si ti, seveda tam z 4. razredi osnovne šole, toliko, da znaš brati in pisati kretenizme, revše podganasto.

  • Stolp 18:31 25.maj 2012.

    Predlagam da organizramo demosnstracije proti policistom. Proti njihovi samovolji. Pred sedežem policijske uprave, pred sedeži njihovih (kao) sindikatov in pred MNZ. Slednje v podporo ministru da jim ne popušča in da jih v primeru referenduma čim več pomeče na cesto, ...prikaži več, da bomo potem tako prišparali če ne bo šlo drugače - bodo pa drugi morali malo več delati in ne samo po pisarnah poležavati kot do sedaj in se rediti na naše stroški in stroške propadajoče države!

  • Stolp 18:33 25.maj 2012.

    Skrajni ukrep: nepokorščina proti policajem - noben jih ne šljivi t.j. ne ustavlja vozila, če ga ustavijo, ne uboga njihovih odredb, navodil, totalna ignoranca kot da jih ni!

  • Stolp 18:57 25.maj 2012.

    Jaz sem tako ali tako več kot polovico dneva zdoma, ker DELAM in ne štrajkam, za razliko od njih. In če mi vlomijo tako ali tako ne bo nobenega ker pač štrajkajo. Pa tudi če ne bi, kaj bi bilo? ...prikaži več Prišli, popisali, šli! Kaj bi pa naredili? Nič!

  • tomi 19:16 25.maj 2012.

    Bond ima prav. Reforme so potrebne ampak - za vseenako. Šparat bi morali začeti vsi, ki so priklopljeni na državno blagajno!!! Pa temu še zdaleč ni tako. In zato pravzaprav pri vsemu gre. Občutek, da si pri varčevanju vedno v ...prikaži več v prvih borbenih vrstah. Kje so pa bankirji? O njih nihče ne govori. A kdo ve koliko regresa so dobili letos? Zakaj oni ne varčujejo? Dokapitalizacija bank pa spet trka na vrata.

  • francek 21:35 25.maj 2012.

    GLEDE NA TVOJE IZRAZOSLOVJE BI REKEL, DA SI SIGURNO KUMROVŠKI FAKS OBISKOVAL. TUDI MED GRADBINCI IMAJO PETE PA TUDI VIŠJE STOPNJE IZOBRAZBE IN TI GRADBINCI TE PREŽIVLJAJO, ZATO MALO VEČ SPOŠTOVANJA. GOVORIL SEM O POŠKODBAH POLICAJEV. TEH PRAKTIČNO NI, ZATO NE NAKLADAJ.

  • francek 21:53 25.maj 2012.

    SE NE DROGIRAM, NE PIJEM ALKOHOLA (ALKOHOL SPADA MED LEGALNE DROGE) KAJ PA TI, SE DROGIRAŠ? JEZI ME PA TO, DA MORAM, KOT DAVKOPLAČEVALEC TAKŠNE PREŽIVLJATI. BI BILO FAJN, DA GRESTE MALO V GOSPODARSTVO DELAT, DA BOSTE PLAČE ZASLUŽILI NE PA, DA...

  • 2112 07:49 26.maj 2012.

    Gremo vsi na 700-800 € plače, v pol leta se bi vse skristariziro, nato pa postopno povečanje glede na dinamiko razvoja. Ampka resi vsi od vrha pa navzdol. Pa tega ne bo, ker se tisti pri koritu ne odrečejo ničesar. ...prikaži več Policisti naprej, pa drugi tudi!

  • graff 10:45 25.maj 2012.

    Pa kakšno gospodarstvo imaš v mislih. Moj sin dela v Jeseniškem Acroniju, 5. stopnja izobrazbe in zasluži med 1200 do 1350 evrov na mesec, dela v turnusu. Hčera je vzgojiteljica v vrtcu, Sobote, Nedelje, Praznike, popoldneve in noči prosta, zasluži ...prikaži več 1350 evrov, nečak inšpektor v policiji, 10 let delovne dove, univerzitetna izobrazba 7. stopnje, 933 evrov. Pa koga farbaš bandit.

  • francek 09:07 25.maj 2012.

    PRED NJIMA JE TEŽKA NALOGA, SAJ SE VERJETNO ZAVEDATA, DA PLAČE POLICAJEV NISO SLABE V PRIMERJAVI Z PLAČAMI V GOSPODARSTVU. GROŽNJE Z IZSTOPI IZ SINDIKATA SO PA BOLJ ZASTRAŠEVANJE, KOT PA REALNOST, SAJ SE VERJETNO ZAVEDAJO, DA BI BILO ZANJE ...prikaži več DOSTI SLABŠE BREZ SINDIKATA.

  • vladek 10:20 25.maj 2012.

    vidi se da so sindikalisti čefurji

  • mirko 11:12 25.maj 2012.

    Ti si sigurno od policije. Samo policaji in tisti z juga uporabljajo izraz "bandit ". Referendum bo pa itak padel, če pride do njega, v korist cele države, ne pa neke skupine privilegirancev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.