Avto
1200 ogledov

Devet od desetih voznikov se ne zna razvrstiti v križišču

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • speris 10:35 13.februar 2016.

    Dejte se preverit koliko ljudi nakaze smer preden zapelje iz krozisca.. verjetno je procentualno pod 20% ..

  • tecumseh_1975 11:10 13.februar 2016.

    pa še velik si rekel..

  • tecumseh_1975 11:12 13.februar 2016.

    razvrščanje v križiščih je problem... a to da se folku ne da več vklapljat smernikov pa ni problem. 9/10 se jih ne razvrsti prav in vsaj 7/10 ji ne nakaže spremembe smeri, zavijanja itd. Predvsem zato ker so zaposleni s ...prikaži več s teelfoniranjem, kajenjem, šminkanjem in podobno navlako.

  • JackD 11:30 13.februar 2016.

    @speris, koliko ljudi pa nakaže smer v križišču? Potem pa zavijaš levo in čakaš idiota, ker misliš, da gre naravnost, on je preveč len, da bi vključil smerokaz. Ali pa ne more, ker v eni roki drži telefon, drugo ima ...prikaži več pa na "šaltkebru".Ali je pa samo tak de**l, pa nakaže smer samo če vidi policaja...

  • boogin1 11:59 13.februar 2016.

    Da pred blokom ne smeš preveriti nivo olja v motorju tudi v Švici z grožnjo okoljskega inšpektorja glih ne verjamem, se mi zdi butasto, saj z okoljem nima nobene povezave, to pomeni, da tudi pokrov motorja ne moreš/smeš odpreti, da ...prikaži več dotočiš tekočino za vetrobranska stekla. Po mojem mnenju to sigurno ne drži, najbrž si hotel samo vsemu dati težo.

  • razerznak 14:12 13.februar 2016.

    briga me, izpit sem naredil vzeti pa mi ga ne morete ker, se skoraj vozim po predpisih ahhahahah

  • s.i.k. 15:26 13.februar 2016.

    .kaj ima rodilnik veze če butl ne ve zakaj ima njegov avto žmiguc

  • s.i.k. 15:32 13.februar 2016.

    . še več takih Postavitev Ob Cestah prosim. / zadostuje že 10 minut Opazovanja.

  • Avatar Zala
    Zala 15:33 13.februar 2016.

    Vsi ti vozniki in voznice, ki so doma objestni, nesramni, nestrpni se takoj po prestopu državno mejo vedejo še kako "civilizirano" in spoštujejo vse CPP.

  • Avatar Leon
    Leon 15:55 13.februar 2016.

    Pelji se tja pa preveri ,če veš kje je Švica ? Govoril sem o kulturi in zavesti državljanov in delovanju služb nadzora .

  • dragec 16:53 13.februar 2016.

    KRETEN

  • Skippy 18:07 13.februar 2016.

    Mogoče zato, ker se v tujini večinoma voziš po avtocestah in obiščeš shopping centre, ki so spet ob avtocesti?

  • Skippy 18:09 13.februar 2016.

    In zakaj bi z vso silo zaviral v rumeno luč? Povrhu vsega pa se na tak način precej povečuje pretočnost. Itak pa imajo vsi semaforji nekaj sekund pribitka zaradi takih padalcev. Iščeš probleme tam, kjer jih ni.

  • vzev 20:10 13.februar 2016.

    Če bi bile letne gume pozimi res tako nevarne, kot pišeš bi bile obvezne v vseh Evropskih državah. Pa si poglej Nemčijo, Avstrijo..., zimske gume niso obvezne. Ampak so obvezne samo, ko so na cesti snežne razmere. Alkohol pa je ...prikaži več na cesti nevaren zato pa je prepovedan povsod.

  • tecumseh_1975 20:22 13.februar 2016.

    teorija. v praksi vsi testi kažejo da so letne z ustreznim profilom boljše v vseh pogojih razen v samem snegu. Ne glede na temperature.

  • maresem2 10:14 14.februar 2016.

    Tako Švico, da ne smem niti olja preveriti v svojem vozilu si vekam vtakni....

  • McClain 08:54 15.februar 2016.

    a to Švico pa dejstvo, da se preseravajo in živijo od najbolj usranga denarja na svetu, pa nič ne skrbi??

  • blueone 16:28 13.februar 2016.

    fora je v tem, ker so čez mejo 5x nižje kazni..

  • JackD 18:24 13.februar 2016.

    Ne rabiš z vso silo zavirati. Če se rumena prižge, ko si 10 metrov pred križiščem, jo pač prepelješ. Ampak v zadnjem času je vedno več takih pajacev, ki so 30 metrov pred križiščem ko se prižge rumena in nato ...prikaži več pohodijo gas in čez križišče pripelje 70, 80km/h. Poleg tega so semaforji tako programirani, da spustijo čez križišče toliko avtomobilov, da se le to ne zapolni. Če pa še trije tiščijo v rumeno in en v rdečo, pa dva ali trije obstanejo v križišču in tako tisti avtomobili, ki peljejo po pravokotni ulici ne morejo čez, čeprav imajo zeleno. In to zame pač ni povečanje pretočnosti. In ne. Tistih nekaj sekund ni zaradi takih padalcev, ampak da se lahko vsi, ki so pravilno pripeljali v križišče umaknejo. Taki pa samo ovirajo promet. In varnost. Če je pa tebi vseeno če koga zbiješ ali se zaletiš, potem pa res iščem probleme ,kjer jih ni treba.

  • McClain 08:50 15.februar 2016.

    pri teh temperatureh je, ce imas verige za nujen primer v prtljazniku in namen zamenjati za zimske kadar bi res kazalo na zimske razmere, tole se kar res... Eno leto sem zimske gume unicil v treh poteh v Italijo pri ...prikaži več 23 stopinjah, v 5000km jih ni bilo več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.