Slovenija
276 ogledov

Do 30. leta živijo v hotelu mama

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mijaliza 16:48 17.april 2015.

    Dragi kolega Francissco pssst, da si ne boš kdaj na jezik stopil......dejstvo je, da si je moj oče ko je bil star 30 let ustvaril družino in sezidal svojo hišo sedaj uživata z mamo v zasluženi penziji. A si se ...prikaži več kdaj vprašal kako lahko mlad človek v Sloveniji zasluži spodobno plačilo če že dobi zaposlitev? Ne primerjat tujih držav z našo ker niso vsi tako v riti kot mi....in če ti realno povem z plačo 700E si ti ne moreš hiše zidat, tut stanovanja si ne moreš kupit, ker ne eno in ne drugo nima realnih cen. Tako da ne mi bučk prodajat kako je vse lahko....pred 30 leti je blo še vse na dosegu rok in vse si si lahko uresničil če si bil vsaj malo priden...danes pa na šihtu dušo spustiš za tistih 700E, da ne rečem da ni več delovnika od 7-15 ampak je bolj realen od 6-18.....pa je še vedno plača samo 700E

  • mijaliza 16:49 17.april 2015.

    Dragi kolega Francissco pssst, da si ne boš kdaj na jezik stopil......dejstvo je, da si je moj oče ko je bil star 30 let ustvaril družino in sezidal svojo hišo sedaj uživata z mamo v zasluženi penziji. A si se ...prikaži več kdaj vprašal kako lahko mlad človek v Sloveniji zasluži spodobno plačilo če že dobi zaposlitev? Ne primerjat tujih držav z našo ker niso vsi tako v riti kot mi....in če ti realno povem z plačo 700E si ti ne moreš hiše zidat, tut stanovanja si ne moreš kupit, ker ne eno in ne drugo nima realnih cen. Tako da ne mi bučk prodajat kako je vse lahko....pred 30 leti je blo še vse na dosegu rok in vse si si lahko uresničil če si bil vsaj malo priden...danes pa na šihtu dušo spustiš za tistih 700E, da ne rečem da ni več delovnika od 7-15 ampak je bolj realen od 6-18.....pa je še vedno plača samo 700E

  • nobilis 17:13 17.april 2015.

    Se ne strinjam s tabo...sem tudi sam imel bedno placo 600 do 700€ pa sem vseeno zidal. Ko sem zbral za opeko sem jo kupil in cakal da se je nabralo se za pesek, apno in cement. Vse se da ...prikaži več ce si priden. Ce imas pa lenobo vcepljeno, potem ti pa ni pomoci.

  • Francissco 16:10 17.april 2015.

    Dajte no, saj ni vse tako črno, kot izgleda. Ženske pač prej gredo od doma, ker se vedno na nekoga prišlepajo. To je njihova logika, ki jim jo zagotavlja družina, država, šola. Ampak kaj potem, če se vse dobre babe ...prikaži več iz tvoje generacije zgodaj poročijo, saj rastejo boljše, lepše, mlajše. Pač traja nekaj let in imaš svojega bemflna, potem za tabo gledajo vse, in mlade in stare. Treba je pač imeti nek cilj, če pa je biti cilj Mamon, potem je pa kriza. V psihi takega osebka, ki bo pač celo življenje čakal, da mu bo nekdo nekaj dal. V Nemčiji dobi delo vsak normalen v enem tednu, vključno z mojo staro malenkostjo. Mladi pa še dosti prej. Vedno lahko pridete nazaj.

  • mijaliza 16:49 17.april 2015.

    Dragi kolega Francissco pssst, da si ne boš kdaj na jezik stopil......dejstvo je, da si je moj oče ko je bil star 30 let ustvaril družino in sezidal svojo hišo sedaj uživata z mamo v zasluženi penziji. A si se ...prikaži več kdaj vprašal kako lahko mlad človek v Sloveniji zasluži spodobno plačilo če že dobi zaposlitev? Ne primerjat tujih držav z našo ker niso vsi tako v riti kot mi....in če ti realno povem z plačo 700E si ti ne moreš hiše zidat, tut stanovanja si ne moreš kupit, ker ne eno in ne drugo nima realnih cen. Tako da ne mi bučk prodajat kako je vse lahko....pred 30 leti je blo še vse na dosegu rok in vse si si lahko uresničil če si bil vsaj malo priden...danes pa na šihtu dušo spustiš za tistih 700E, da ne rečem da ni več delovnika od 7-15 ampak je bolj realen od 6-18.....pa je še vedno plača samo 700E

  • Francissco 16:57 17.april 2015.

    Zakaj pa moraš biti lastnik hiše ali stanovanja. V tujini vsi rentajo. V Nemčiji je lastnikov manj kot 20%. Rentajo celo tako, da se skupina mladih dogovori in najame večje stanovanje. Tako pride najem zelo poceni. S Slovenci je pa ...prikaži več povsod narobe to, da so preveliki individualisti in grabežljivci. Vsak bi rad igral solo za velik denar. Tega pa nikjer ni če nisi kolektiven igralec. Peterle, Majer in ostala zalega so vas lepo nategnili, ko so sistematično uničevali pridobitve prejšnje države. To so bile civilizacijske pridobitve. Zdaj pa v jok ali pa v spremembo sistema.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.