Slovenija
28589 ogledov

Dvomi v virus, a 160 tisoč evrov dodatka zaradi virusa je vseeno izplačal

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec42 07:24 07.september 2021.

    Te dodatke je treba ukinit razen tistim v zdravstvu,ki delajo z covid bolniki!

    • marko345 08:20 07.september 2021.

      100% točno.

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 08:25 07.september 2021.

      zanimivo, da prejemajo dodatke vsi državni uslužbenci v pisarnah. ki niti telefona ne dvigujejo...

  • Martina Božič 07:50 07.september 2021.

    Ubogi učitelji. Za delo od doma preieli korona dodatek. Ko ne bo dodatka bodo pa štrajkali

    • Mehtilda 15:51 07.september 2021.

      Drgač, ko so bili doma, niso dobili dodatka, le takrat ko so se vrnili v šolo.

    • JONIJONI 16:41 07.september 2021.

      Učitelji so dobivali dodatek samo za delo v šoli v času razglašene epidemije.

  • res.no 09:45 07.september 2021.

    famozni zdravnik v sb celje je in tudi se pobira dodatke in celo placo, ceprav, kakor kažejo posnetki, na delovnem mestu pocne vse kaj drugega kot delovne obveznosti, kaj sele v rizičnih razmerah. Pa en medij ni obsodil tega ravnanja.

  • krucefiks 07:25 07.september 2021.

    izplačal je ,torej ni ukradel,je bil nesebičen in je gledal na vse,ko se pa že preverja ,začnite pri JJ,bavčarju itd ,torej za vse enako,krneki napadate človeka ,karma vas bo vse dotolkla ,keri butnglavci nevoščljivi in privoščljivi ste

    • rd2dmk2 09:32 07.september 2021.

      in kaj se sedaj spravljate na ravnatelja.. sa jih ni sebi izplačal. izplačal jih je pošteno svojim podrejenim.. pa rajš preverte, kolk so jih iplačali nekateri sebi, podrejenim pa nič. trgovci na primer, pa tufi v zdravstvu. dohtarjem ogromno, sestram ...prikaži več drobtine, pa pojdimo preverjat, recimo snažilke, strežnike, vratarje... boste rekli kaj pa ti imajo opravka s covidom. ja v isti firmi so, kaj bi delali eni, če drugih ne bi blo..

  • igor45 11:06 07.september 2021.

    Me zanima, če bi ta psevdočasopis objavil dodatke, ki ih ob plači dobivajo razni vladni nefunkcionirajoči "funkcionarji" in svetovalci ias priskledniki.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:00 07.september 2021.

    Kaj pa ortopedska klinika Ljubljana spet zaprta zaradi covida . Pišite o tem, če si upate..

  • pofukanavlada22 07:54 07.september 2021.

    jaz tudi ne vrjamem v davke, pa jih plačujem! in v RTV SLO itd.

  • Kirka 07:58 07.september 2021.

    Človek ne sme torej niti dvomiti in spraševati, ker dobiš kazen. In če kljub dvomom in vprašanjem delaš zakonito, zaposlenim pač izplačaš tudi zakonite dodatke. Na oblasti imamo kriminalno združbo (sedaj še lahko tako rečem - še ni kaznivo s ...prikaži več 1000 €), ki s svojimi pokvarjenimi, malimi možgančki hoče dobesedno, represivno vladati. Upam, da kmalu odletijo, seveda pa bi morali tudi odgovarjati za vse zlo, ki ga delajo Sloveniji, ki še leta ne bo zlezla iz govna, v katerega so jo porinili.

    • mirror 08:17 07.september 2021.

      Vzemi pomirjevalo...

    • Kirka 08:26 07.september 2021.

      mirror, zelo konstruktiven predlog. Ga bom preučila.

    • Janez_53 08:37 07.september 2021.

      Dvomiti imaš vso pravico, vendar - tvoja pravica se konča tam, kjer trči ob pravico drugih! S svojim ravnanjem oziroma neupoštevanjem navodil nimaš pravice ogrožati zdravja drugih! Kar se pa tiče vlade, ki jo imenuješ kriminalna združba, ti pa stoodstotno ...prikaži več dam prav! Vendar pa je treba gledati tudi izven meja naše države. Cel svet ima velik problem s covid-19, ki ga po mnenju resničnih (ne internetnih doktorjev znanosti) strokovnjakov ne bomo rešili, če se ne bomo držali nekih pravil.

    • mph2 08:54 07.september 2021.

      @kirka, na oblasti imamo seveda tolpo, se strinjam, ... kar pa ne pomeni, da so vsi ukrepi zgrešeni, večino korona ukrepov povsem podpiram.

    • Kirka 13:30 07.september 2021.

      Upoštevam vse korona ukrepe (maska, razkuževanje, razdalja, ne hodim na prireditve, množična druženja itd.)! Nočem pa se cepiti z nepreverjenim cepivom v 3.fazi testiranja, ki je tudi prvo mRNA cepivo, ki se množično testira na svetovni populaciji. mRNA so prvič ...prikaži večč testirali na živalih že v 60.h letih, pa so jih opustili zaradi zelo visoke smrtnosti testnih živali. Sicer nisem proticepilka, jaz in moji otroci smo cepljeni z vsemi obveznimi cepivi, ki pa se bistveno razlikujejo od mRNA cepiv.

    • Kirka 13:35 07.september 2021.

      Kar se tiče pravic - imate pravico do cepljenja, jaz pa pravico do necepljenja. Če ste cepljeni, se ne bojte bolezni in smrti ( razen če kljub temu zbolite in umrete). Zato ne razumem te agresije cepljenih. Saj ste vendar ...prikaži več varni. Če pa zbolim jaz, sem pa v življenju že toliko preplačala zdravstvo, glede na to, da ga (k sreči) skoraj nisem koristila, da grem lahko za nekaj dni ležat v bolnico, čeprav ne vem, s čim me bodo zdravili. Verjetno enako, kot cepljene, ki zbolijo. Torej nikakor.

    • mph2 13:46 07.september 2021.

      Nič se ne testira z mRNA, ima 12 let zgodovine za sabo, nikoli prej toliko denarja ni bilo investiranega v razvoj niti v sanjah. To je omogočilo dobit zelo dobro stestirano cepivo mRNA. Vidim pa, da kaj dosti ne razumeš ...prikaži večš glede katerega koli cepljenja, če misliš, da zadošča, da se cepimo samo tisti, ki nas skrbi za lastno zdravje. 30+ let se cepim proti gripi, če bo treba se bom še naprej za covid.

    • Kirka 14:55 07.september 2021.

      Na NIJZ je obstajal podatek (nekaj časa nazaj sem navedla povezavo), da je mRNA cepivo proti covidu v 3.fazi testiranja (na večjem številu populacije), zato tudi ni registrirano, pač pa je samo dobilo dovoljenje za uporabo zaradi izrednih razmer (covid). ...prikaži več Torej ste vsi cepljeni poskusni zajčki, pa če 100x to zanikate! Proti gripi se še v življenju nisem cepila, pa je kljub svojim ne več rosnim letom še v življenju nisem imela.

    • Kirka 15:04 07.september 2021.

      Aja, mph2, nehaj vse tiste, ki ne razmišljajo kot ti, obsojati, da se na nič ne razumejo. Razumem cepljenje, prebrala sem o cepivih, če bi razsajale črne koze, bi se tudi jaz drenjala v vrsti za cepljenje - z že ...prikaži večže obstoječim cepivom z oslabljenim virusom, ki se ne veže na celice. Nikakor pa ne morem dopustiti, da mi direktno v celice spike protein vnese neke " informacije", za katere pravzaprav v dobi nanotehnologije sploh ne vemo, kakšne so (in celice sem JAZ in hočem ostati JAZ).

  • kapibara1 16:07 07.september 2021.

    Ni problem izplačilo uzakonjenega dodatka, če pripada- pripada. Problem je, da je to sploh bilo uzakonjeno

  • petra2 08:58 07.september 2021.

    Vlada je sama navedla, da obstajajo rizične razmere. Zakaj pa je potem odobrila izplačilo?? Pač priložnost se je ponovila. Za teh nekaj malega dodatkov, mediji in vlada pa kradete milijone, odpuščate milijonske dolgove... Kako ste grabežljivi!!!! Pravi satanisti ste!!! Bolje ...prikaži večje da se skrijete v vaše tunele.

  • rd2dmk2 09:38 07.september 2021.

    mal se vprašte kakšen nesmisel je nosit maske v šoli. a ste kdaj vprašal otroke svoje, sosedove če nimate svojih, kako poteka malica, kako poteka telovadba.. pa pismo, kolikor jest poznam telovadfnico šole mojega otroka, kako jo prezračit, kako se ...prikaži več prezrači garderoba. pa fuknjen je tisti, ki zahteva maske, pa si niti ne ogleda, kako to v resnici gre. lahko tuki bluzite, ampak, men je smešno, ko na tv gledam tiste pleksi pregrade pol metra velike.

    • Mehtilda 15:53 07.september 2021.

      Da se ne pogovarjamo o temu, da starejši učenci in dijaki itak snamejo maske takoj, ko ni učitelja v razredu. In ni jim za zameriti, moja hči je imela 9 ur pouka, to ne moreš met skoz maske gor.

  • Matjaž Rauter 16:34 07.september 2021.

    Kako neumen članek. Normalno, da se plače obračunajo skladno s predpisi.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:57 07.september 2021.

    Končno en dober prispevek novinarjev zurnala

    • Mehtilda 15:55 07.september 2021.

      Zakaj dober? Saj niso drugi učitelji krivi, če on meni, da virusa ni. Potem ga pač samo sebi, ali drugim nejevernim Tomažom ne bi smel izplačati

    • kapibara1 10:03 08.september 2021.

      Dodatki so uzakonjeni ! Zakona se ne sem kršiti ! Da se pa s zakonom NE strinjaš, se pa drgač pritoži in nosi posledice

  • joze95 16:44 07.september 2021.

    Značilna drža lenuhov, ne glede da je to ravnatelj!!! Pojesti vse in še več, kako pa se delo naredi pa ne sme nobenega brigati. Tile sveti šol so čisto navadna maska za neodgovornost. Glasujemo in vedno glasujemo za lenuhe priskutneži, ...prikaži več duševne revčke. Dokaz več, da jih je podkupil z državnim denarjem. Preprosto priskutnež, moralni deformiranec prve vrste. In lažnivci ter kriminalci ga morajo zato imeti ker se skupaj gredo barabije. Vsi se izogibajte Prebolda, tam te bodo še na cesti okradli!

  • Stane Adamič 03:34 08.september 2021.

    Saj ne dvomijo v virus, komunisti pač vse svoje resurse vklopijo za zrušitev vlade, pas čeprav umre ne vem koliko ljudi. Komunisti so vedno samo JAZU, JAZ, JAZ....

  • Albatroz 14:28 07.september 2021.

    V dedka mraza tudi ne verjamejo pa se delajo da verjamejo ker dobijo darila.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:34 07.september 2021.

    Tale "zgodbica" in tudi mnoge druge povezane z korono v Slo bi sodile v rubriko Saj ni res, pa je. ;)

  • sandi76 09:31 07.september 2021.

    Še vedno nisem videl nobene študije, ki bi dokazala, da je Žurej možgansko sposoben ostati na funkciji ravnatelja

  • marko601 13:53 07.september 2021.

    Ja in.....

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 13:00 07.september 2021.

    Žurej upam da to bereš ker si res en osel

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.