Slovenija
28591 ogledov

Dvomi v virus, a 160 tisoč evrov dodatka zaradi virusa je vseeno izplačal

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • igorgeus 14:34 07.september 2021.

    wow, fuckmesideways, članek vreden objave na nova24 in siol. čestitam!

  • suineg7878 06:55 07.september 2021.

    Bolan naslov, bolanega uma!

  • bogdan76 10:04 07.september 2021.

    Jetudi Esmeralda dobila dodatek ali samo Žurej.

  • Jernej65 09:26 07.september 2021.

    Večina slovencev vleče v smeri, da bi se ta saga s tem virusem počasi začela umirjati. A eni so pač bolj "pametni" in vlečejo kontra iz nekega osebnega prepričanja in se požvižgajo na vse ostale. Če bi tak človek delal ...prikaži več v mojem podjetju, bi ga takoj odpustil, neglede na pravne posledice.

    • rd2dmk2 22:09 07.september 2021.

      upam ( srčno ) da si direktor in da boš v istem čevlju kot ta učiteljica.. in upam da znaš in zmoreš postorit čist vse v svoji firmi, ker mislim da boš kmalu sam za vse.

    • Jernej65 22:36 07.september 2021.

      Tvoje upanje se ni uresničilo. Nisem direktor, sem na srečo sam svoj gospodar in nisem odvisen od drugih. Izražam samo svoje videnje na celotno situacijo okrog tega tega cirkusa z virusom. In seveda se ne rabiš strinjati z mano, saj ...prikaži več najbrž razmišljaš s svojo glavo tako kot jaz.

  • mirror 15:27 07.september 2021.

    To ni nič novega. Levičarji pljuvajo po ukrepih te vlade, turistične bone pa so vnovčili med prvimi. Denar jim nikoli ne smrdi.

    • Mehtilda 15:58 07.september 2021.

      A nisi prebral zadnje č članka, da je približno enako število desnih in levih volilcev cepljenih, največ necepljenih je med Jelinčičevimi in neodločeni. Sicer pa, a ti resno verjameš v ukrepe kot so bili policijska ura, prepovedano prehranjevanje na prostem, ...prikaži več maske v gozdu, prepoved prehoda med občinami in kaj je śe tega?

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 08:24 07.september 2021.

    Očitno je za g.Ravnatelja izplačevanje dodatka nesmiselno dejanje, ker v šoli nihče ni umrl zaradi virusa in je odškodnina nesmiselna. Varčen, preudaren,pošten državljan, ki bo kaznovan zato ker štrli iz povprečja !

    • janez.zalaznik 09:03 07.september 2021.

      Ste prebrali članek ali vsaj naslov? Dodatek je izplačal.

    • Kirka 15:08 07.september 2021.

      Dodatek je izplačal po zakoniti poti. Če pa je izrazil dvom, to ni kaznivo! Ali je na njegova vprašanja kdo odgovoril?

    • janez.zalaznik 15:39 07.september 2021.

      Nihče ne govori o nezakonitosti, gre le ga nekonsistentnost. Če virusa ni, tudi rizičnih razmer ni. Vlada je pa izplačilo omogočila, ne pa zapovedala, kdor meni, da njegovi zaposleni niso izpostavljeni možnosti okužbe, najbrž ne bi smel izplačati tega dodatka. ...prikaži več Na njegova vprašanja smo pa že tisočkrat odgovorili, če bi radi pod lupo videli viruse, pa vam žal ne moremo pomagati.

    • Kirka 22:00 07.september 2021.

      Če viruse gledate pod lupo, janez, vam tudi jaz ne morem pomagati. Ravnatelj pa je izplačal dodatke po zakonu vsem zaposlenim, ne glede, kako razmišljajo o virusu. Svoje delo so vendar opravljali.

  • fenix09 07:52 07.september 2021.

    Predlagam, da se vsem anticepilcem in svobodnim znanstvikom, ki na "google" iščejo teorije zarote o korona virusu, se vzame turistične bone in morebitno hospitalizacijo zaradi tega virusa si sami plačajo.

    • Kirka 08:11 07.september 2021.

      Predlagam, da vsi testni osebki cepiva v 3. fazi testiranja, ki slepo verjamejo znanosti (€), v primeru hujših posledic cepljenja ali okužbe s covidom ostanejo doma, morebitno hospitalizacijo pa si plačajo sami. Bone pa naj obdržijo.

    • fenix09 08:24 07.september 2021.

      Kirka, ja verjamem v znanost (€), ne verjamem pa v google znanost. Upam, da kmalu tudi k nam pride to kar imajo kitajci za ocenjevanje in nadzor sodrge. Pa še nekaj Kirka: bolj kot je nekdo neizobražen in ima nizek ...prikaži več IQ, bolj le ta verjame teorijam zarote.

    • marko345 08:26 07.september 2021.

      Ti si pa vse pomešal, već kot cepit se ne da, da zaščitiš sebre.In če se nočeš cepiti, bi si torej moral bolnico sam plačat. Pa to razume učenec 1 razreda osnovne šole.

    • Avatar pantani
      pantani 09:23 07.september 2021.

      fenix, ni res, pri nas v službi se večina dipl. ing. in magistrov noče cepiti!!!

    • rd2dmk2 09:29 07.september 2021.

      če se nis dojel fenix09, zdravljenje si sami plačamo ker sami vplačujemo v zdravstveno blagajno dvakrat, kot sami plačujemo v pokojninsko blagajno in tudi sami smo si izplačali bone, ker smo vplačevali davke.. ko bodeš ti fenix09 plačal moje zdravljenje, ...prikaži več, moje bone, se pa oglasi, predvsem se pa oglasi vsakič, ko se boš preveril da si čist in ne trosiš virusa okoli. pa lep dan ti želim in bodi zdrav

    • res.no 09:49 07.september 2021.

      fenix kaj tebi ni jasno, kaj bi ti jemal... turisticni boni so itak nas denar iz proracuna, enako tudi je pravica do zdravljenja, placujemo jo jmze dve slabi leti enako ves cas, pa zdrabstvo ne deluje tako kot bi moralo... ...prikaži več kaj bos jemal, raje ljudem vrni vplacani denar za neopravljene storitve, ko čakajo v nedopustnih vrstah

    • Avatar jate
      jate 12:45 07.september 2021.

      FENIX,jaz pa predlagam,da vsem cepilcem ,ki so veselo prenašali okužbe,se vzame življenje,je ceneje za državo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.