Slovenija
17 ogledov

Formalni problem s podpisi

Komentarjev 163
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vest 12:30 31.oktober 2012.

    Prava zgodovina bi bila verjetno tista, ki ji ne verjame niti zahod, da je v drugi svetovni na naših tleh zmagala predhodnica sedanje vlade, ki se je vedno borila džentelmensko. Na Urhu so si žrtve sodile same. V teh 21 ...prikaži več letih smo imeli res predsednike vlad komuniste ali pa bivše komuniste. Pregovor pravi, da se najbolj boj tistih, ki se obračajo po vetru in iščejo boljšo korist zase - nihče od njih se ni trudil za nas ampak samo zase.

  • tralala 12:36 31.oktober 2012.

    Slaba banka = uzakonitev VSEH bančnih kraj od '91. leta.Holding = legalna kraja SLO premoženja še naprej.Meni je žal za referendum, vendar bolje to, kot da ad-hoc to sprejmejo, kajti samooklicani do tega momenta niso pokazali popolnoma nič ...prikaži več drugega, kot delitev ljudstva in razprodajo premoženja krepko izpod cene. To zna vsak trot.

  • tralala 12:40 31.oktober 2012.

    Res je. Ne skrbi me, da janšisti niso toliko informirani, da bi presodili, skrbi me ortodoksna zaslepljenost v gologlavega uničevalca Slovenije. Gologlavi pravi, da je nebo zeleno, janšisti mu to verjamejo. Preden bo kdo odgovoril/bruhal na ta post, naj povem, ...prikaži več, da me BK za razne jankoviće, brkote, palčke iz murgelj in ostale nočne more sledilcev Gologlavega pastirja. NE preferiram nobenega za oblast, mi je pa kristalno jasno, KDO BI NE SMEL IMETI OBLASTI V ROKAH.

  • tralala 12:43 31.oktober 2012.

    in to naj bi bil tvoj argument? Sej je prav, da nismo v isti volilni bazi, bi me blo sram, da bi bil s takimi amebami vkup :)

  • tralala 12:44 31.oktober 2012.

    hehe, napisal si prezahteven tekst, janšisti ga ne bodo dojeli. Je pa le potrebno imeti intelekt za humor.

  • tralala 12:45 31.oktober 2012.

    Kateri Slovenci? a tistih 14 %? :)

  • se_eden 12:50 31.oktober 2012.

    sem mislil, da samo jaz to vidim, vendar pa mislim, da za to niso krivi priseljenci, temveč slovenska mentaliteta, ravno na to je opozoril pisatelj Pahor ob primeru izvolitve piranskega župana, vendar ga niso pravilno razumeli. Slovenci nismo tako ambiciozni ...prikaži več kot nekateri drugi narodi, zato nas ni, oz. kar je še huje, se branimo raznih vodstvenih funkcij in nastopanja v javnosti...

  • titty 13:14 31.oktober 2012.

    JJ je profesor pri vsem tem kar si navedel. Baraba prvoklasna.

  • titty 13:15 31.oktober 2012.

    Slovenceljni, ne Slovenci!!!!

  • an.star 13:24 31.oktober 2012.

    Matematika vam ni vrlina kaj? Problemi s seštevanjem poslanskih glasov za sestavo vlade, sedaj še ponarejanje podpisov za razpis referenduma...Eeee, Pingvinoviči...

  • titty 13:28 31.oktober 2012.

    Lahko se piše tudi Slovencelj!

  • tralala 16:08 31.oktober 2012.

    Plačali bomo ceno padlih referendumov (remember 3x NE?) in apokalipičnih izjave bolnika, ki je za talca vzel vso Slovenijo. Zadolžili smo se po 6 % obr meri. Verjamem, da ne veš, kaj to pomeni. VSAK TROT dobi kredite po taki obrestni meri.

  • titty 13:31 31.oktober 2012.

    Mislim, da se jih zelo zelo boji samo JJ in njegovi kompanjoni. Naj kar pridejo, nam slabše itak ne more bit kot nam je s tem JJ.

  • tralala 13:32 31.oktober 2012.

    Sej nista zato tle, da razmišljata. Onadva sta sledilca :) Po komentarjih sodeč ga tudi potrebujeta.

  • tralala 13:34 31.oktober 2012.

    opankarjev? Kdo pa so to opankarji? Sem Slovenec - in to ponosen. Zarad tega mi pa ni vseeno, da jo vodi gnoj.

  • an.star 13:41 31.oktober 2012.

    Tralalaliču. Ti govoriš o % in št. ne jaz. Sicer je pa to stara komunajzlarska finta, sprevračanje lastnih grdobij na druge. Lukšičenko je v istem stavku, ko je oddal pobudo za referendum dejal, da bo zanj nosila odgovornost vlada. Kumrovška demagogija.

  • Avatar roksa
    roksa 13:53 31.oktober 2012.

    PS-POKRADIMO SLOVENIJO!!!!!!!!Mislim, da je pravo ime za pingvina in njegovo hordo!!!!

  • sweetdogs 14:21 31.oktober 2012.

    Janković = BerlusconiKo bi moral v zapor, bi rajši imel oblast.

  • tralala 14:27 31.oktober 2012.

    Se že sliši lajež janšistov....

  • Žurnalček 18:33 05.december 2012.

    Veteran@ Sem ti že dostikrat povedal , da ne moreš biti ne vem kako pametna oseba , če sebi laskaš , zaradi tega , ker si 10 dni pil na kakšnem vogalu pir , z veteranom. Veteran sem jaz z ...prikaži večz z 4 prakso in to ne proti JNA, ampak malo hujšimi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.