Slovenija
17 ogledov

Formalni problem s podpisi

Komentarjev 163
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sweetdogs 14:38 31.oktober 2012.

    Sice pa dobro, da bodo referendumi. Zrelostni izpit za Slovenijo.V primeru, da se zakona rušita, nam strmoglavijo bonitetne ocene in pride TROIKA. Potem se bo pa rezalo pa odpuščalo, da bo veselo... penzije, sociala, plače v javni upravi... ...prikaži več vse se bo porezalo vsaj za 15-30% (na toliko kot si lahko realno privoščimo, brez luksuza na puf).

  • Avatar roksa
    roksa 14:49 31.oktober 2012.

    Ne da lajamo, ampak tudi grizemo, samo ne pokvarjenaga mesa!!!

  • tralala 14:58 31.oktober 2012.

    bla, bla, bla......propaganda in psihiranje državljanov. 100 x ponovljena laž postane resnica, po SDS celo vrednota!

  • KLOBO 15:01 31.oktober 2012.

    "SMEŠNI" !!!!1 ZA TEBE SO CIG..... ANI IZ ŽABJAKA GOSPODI!! SMILIŠ SE MI, KER TE KOMUNAJZARSKE GNIDE OBVLADUJEJO !!

  • tralala 15:01 31.oktober 2012.

    Ne skrbi, bo Gologlavi vodnik dal malo briketkov, pa boš srečna....in sita :)

  • tralala 16:09 31.oktober 2012.

    "Jedni?" Kater jezik je to? Še en prikriti 'trenitkar' v bazi SDS?

  • Trsten 23:07 31.oktober 2012.

    A si ti od učeri nasvetu?Dej se sprav dol s tega portala.

  • Ronald Reagan 15:15 31.oktober 2012.

    Če bi bil slovenec bi bil pameten ne pa tako tele kot si...čefurčina

  • mr_izi 15:21 31.oktober 2012.

    tralala, no pol pa ti še naprej pingvinoviću liži rit in bodi ovca še naprej!

  • izvedenec 15:33 31.oktober 2012.

    ponarejanje uradnih dokumentov

  • Specijalec 15:38 31.oktober 2012.

    bi rad prevral knjige, ki kolikor toliko realno prikazujejo obe strani! Bil bi zelo hvaležen za pomoč!!

  • sweetdogs 15:38 31.oktober 2012.

    Takšna je realnost. Že zdaj so bili vsi veseli, da smo se sploh LAHKO zadolžili... V kratkem bo potrebno plačat račun. Uživanje na puf ne gre v neskončnost.

  • Vladimir Lebar 15:40 31.oktober 2012.

    Tega Jankoviča - Srbina dajte za rešetke, in mu zalepite usta z selotejpom, pa izolirajte stene z Akustik gipsom, da se ga ne bo slišalo niti na hodnik zapora.

  • Avatar roksa
    roksa 15:47 31.oktober 2012.

    Ha-ha, vampirji jedni!!!!

  • Gitane 16:07 31.oktober 2012.

    ali mi lahko našteješ dva osebka, ki ste se po tvojem okoristila zato, ker poznata Milana in Janeza. Jaz sem namreč mnenja, da če bi se nekdo okoristil na moj račun, bi tudi jaz hotel nekaj od tega. Se mi ...prikaži večmi zdi, da Milan in Janez ne izkazujeta takega bogatstva.

  • Oseba_ 17:45 31.oktober 2012.

    MNOGE SLOVENKE SO POROČENE S SRBI IN JIH V POSTELJI NE ZANIMA TO TVOJE KOZLANJE ...HVALA VAM MNOGE SLOVENKE .. ha ha , šah mat stari

  • Avatar roksa
    roksa 16:43 31.oktober 2012.

    To sem napisal v tvojem jeziku, tak da me razumeš, pingvin!!!!!

  • Kranjica 17:08 31.oktober 2012.

    Ne samo, da niso bili sposobni sestaviti vlade, še namesto podpisov vlagajo kopije! So šli tisti,katerih kopije podpisov so bile vložene namesto originalov, že spat? Ali pa so bili podpisi morda notarsko overjeni? Bedno, samo da so proti!

  • Oseba_ 17:42 31.oktober 2012.

    JANKOVIĆ NI KRIV ZA STANJE V SLOVENIJI !!!!!!!!!!!! GOSPOD JANKOVIĆ , NA VAŠEM MESTU BI TOŽIL VSAKEGA , KI BI PLJUVAL PO MENI .

  • Žurnalček 18:33 05.december 2012.

    Veteran@ Sem ti že dostikrat povedal , da ne moreš biti ne vem kako pametna oseba , če sebi laskaš , zaradi tega , ker si 10 dni pil na kakšnem vogalu pir , z veteranom. Veteran sem jaz z ...prikaži večz z 4 prakso in to ne proti JNA, ampak malo hujšimi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.