Slovenija
544 ogledov

Globa za uporabo mobitela na kolesu. Kaj če se kolo ne premika?

Komentarjev 74
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zmago 10:38 07.avgust 2016.

    Ja porka motorka, samo enkrat stisni knof. Ko sem tretjič bral, sem le opazil da je trikrat isto. ;-)))

  • Manu 10:46 07.avgust 2016.

    A spet neka na pol povedana zgodba, nobeden pa se ne vpraša kaj se je dejansko dogajalo. Ta bralec je verjetno videl samo delno zgodbo ali pa je želel samo povedati to delno zgodbo, kao kako policisti kar tako kaznujejo. Brezveze.

  • JT_Thomas 11:39 07.avgust 2016.

    Če bi smeli, bi gotovo uporabili še paralizator in potem spisali globo zaradi "žalitve in maščevanja uradni osebi". Tako se to gre pri nas...

  • jozicamurn 11:57 07.avgust 2016.

    potem naslednjič pričakujte prej da Vam j...mo vse po spisku, kot pa da bomo ob Vas. Lovite prosim večje kriminalce.

  • Zmago 12:56 07.avgust 2016.

    Ah za tiste nimajo jajc in ....................... ustrezne opreme ;-\

  • Manu 15:07 07.avgust 2016.

    KOLK STE NAIVNI.

  • tomaz 15:31 07.avgust 2016.

    ja res je da poznamo le eno plat medalje, samo če je resnična, je to velika blamaža za policiste......

  • dragec 16:04 07.avgust 2016.

    kako kaznovati policista, ki v delavnem času vozi službeni avtomobil in telefonira?????

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 16:10 07.avgust 2016.

    Ko bodo spet stavkali, se mi ne bodo niti malo smilili! A.C.A.B.

  • Kar Neki Furli 16:11 07.avgust 2016.

    To je ra res ena največja bedarija.

  • nina 16:54 07.avgust 2016.

    Vse gre h k hudiču z nami vred,delajo na temu.

  • Skippy 17:43 07.avgust 2016.

    Pa saj niste resni. Četudi bi se peljala s kolesom (torej s hitrostjo 10 km/h na tem območju) in telefonirala, bi ogrožala točno koga? Če se nekdo ni sposoben peljati s kolesom z eno roko, potem itak ni za na ...prikaži več kolo. Samo še iščejo neumnosti ...

  • Joe Porkamotorka 17:44 07.avgust 2016.

    dremanje (ali celo sex) v zavetju teme pod hrasti ob 5 zjutraj

  • Skippy 17:46 07.avgust 2016.

    In kaj si mislijo turisti, če se tako množično spravijo na enega kolesarja? Tega v Avstriji nikoli ne boste doživeli, niti se nikoli ne bodo ubadali s telefonom na biciklu. Divjaki pa potem mirno vozijo po svoje ... in imamo ...prikaži več rekordno št. smrtnih žrtev v tem letu, oni pa se raje ukvarjajo s kolesarko.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 17:46 07.avgust 2016.

    To so tako bedaste kazni, da je škoda komentarja. Ko se s kolesom peljem po cesti že kar vnaprej vzamem v račun, da bom pač enkrat plačal kakšno podobno bedasto kazen zaradi tega ali onega razloga, kjer nihče ni ogrožen. ...prikaži več Ko pa recimo varnostniki za prevoz denarja parkirajo kjerkoli se jim zljubi sredi kolesarske steze ali sredi ceste ali na pločniku pa redarji in policaji pogledajo stran...

  • allstarr111 17:51 07.avgust 2016.

    Mislm da bo treba ene par redarjev in policajev zraven če bojo kej pičkarili, zmetat v Ljubljanico, tako kot smo jih v 80 letih pet metrov stran pr takratnem Konjskem repu, ne samo policaje tudi šminkerčki in pedrčki so letel ...prikaži več v vodo nekateri celo z Vespo vred LOL

  • Dusan Kokalj 18:50 07.avgust 2016.

    Kakšen pogum naših pandurjev.Trije pandurji in in komunalc nad kolesarko.To pa je pogum.

  • Avatar čavez
    čavez 19:33 07.avgust 2016.

    Manjka pes, bi bil edini šolan morda ti bedaki nebi počeli to kar so.

  • kapibara 19:36 07.avgust 2016.

    3 leta nazaj. Pred Robovim vodnjakom, v LJ, sem govoril in se vozil na kolesu. Me dohiti Lj- varuh reda (rdeči) , me ustavi- ogovori, če vem zakaj me je ustavil. Se mu opravičim, sklonim pogled in ga poslušam, ...prikaži več, ko mi, res vljudno, poje onte-veto.... Ko konča, mi reče: Samo zaradi vašega primernega obnašanja, med postopkom, vam dam ustni opomi. Pa srečno...

  • Vesna Dolšak 21:22 07.avgust 2016.

    Točno tako!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.