Slovenija
544 ogledov

Globa za uporabo mobitela na kolesu. Kaj če se kolo ne premika?

Komentarjev 74
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 16:20 07.avgust 2016.

    Policistom pooblastila, ja, samo z omejitvami.- POSTOPEK KOMUNIKACIJE S STRANKAMI,- POSTOPEK IZDAJE POROČILA O PREKRŠKU,- USTAVLJANJE NA AVTOBUSNIH POSTAJAH (NIŠAH),- PREKORAČITEV HITROSTI, KO NI NA NUJNI NALOGI,- V DELOVNEM ČASU SEDENJE V KAFIČU IN TRAČKANJE,<br ...prikaži večr />- TELEFONIRANJE V SLUŽBENEM VOZILU,- PREKORAČITEV HITROSTI Z MOTORNIM KOLESOM,- IZVAJANJE NADZORA NA AVTOCESTAH OB NEDELJAH POZNO PO NOČI (SAMO ZARADI NEDELJSKEGA DODATKA)......IN.....ŠE....IN ŠE.... - KO IMAŠ POOBLASTILA NISI BOGOM DAN.....

  • Ludvik Miholic 16:31 07.avgust 2016.

    V SLOVENIJI ZE DOLGO NI ZAUPANJE POLICIJI TA SLOVENSKA POLICIJA JE SE VECJA MAFIJA KOT JE SICILJANSKA

  • Joe Porkamotorka 17:52 07.avgust 2016.

    ko bi se lotili pravih kriminalcev (pri katerih so se pol leta slinili za večje plače), bi imeli v SLO kmalu raj pod Alpami ... in miličniki bi dejansko imeli čas za hecanje z davkoplačevalci, dokler pa vsak SLO dojenček ...prikaži več prinese na svetlo 20k € dolga, ni časa za taka kosobrinstva

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:22 07.avgust 2016.

    No vsi tolčete po policistih,ampak zadnje čase doživljam,sreča samo verbalno nasilje,ker sem ene par od boga posvečenih biciklistov opozoril,da naj se vozijo po kolesarski stezi skozi krožišča in ne po pasovih za ostali promet?Ko mi bo pa dopiz..lo njihovo ignorantsko ...prikaži več obnašanje se bom pa domislil kakšnega novega načina "samopovoženja",žal je to resnični vsakdan na slovenskih cestah.

  • Avatar Maro Slana
    Maro Slana 16:12 08.avgust 2016.

    V Avstriji imajo bonton vožnje....Kolesar se pešcu odmakne,ga počaka in nadaljuje.Pri nas pa so kolesarji kot vlaki na tirih....

  • izRODEk 08:24 07.avgust 2016.

    Najhuje je pa to, da se tu obravnavana gospa lahko pritoži in sodniku napiše vso resnico, da se na mestu telefonirala ali pošiljala SMS (da bi to rade volje počela med vožnjo, a tega niti ne zmore, ker na tlakovcih ...prikaži več trese in se ne da), pa jo sodniki v duhu zmanjševanja sodnih zaostankov ne bodo jebali 5% in ji bodo kvečjemu zaračunali še 150 dodatnih evrov stroškov postopka, pritožbo pa zavrnili.Postreliti nekaj sodnikov? V opomin? Povejte mi, ZAKAJ NE?! ZAKAJ NE?! Kakšen smisel ima sodni postopek, kjer sodnika ne zanima resnica marveč polnjenje proračuna in zmanjševanje sodnih zaostankov? Kakšen človek je sodnik, ki uničuje človeška življenja v korist dobička državi?Po moji presoji si zasluži smrtno kazen.

  • matermila 11:32 07.avgust 2016.

    Kaj tebi ni jasno,kolesarka je sedela na MIRUJOČEM vozilu in telefonirala.Kje je tu prekršek?

  • tomaz 12:24 07.avgust 2016.

    Sama je kriva, kaj pa ni vklopila vseh štirih žmigavcev, ali uporabila prostoročno telefoniranje......malo heca...Če ti v avtu zazvoni telefon, se ustaviš ob robu ceste in prižgeš vse štiri žmigavce in opraviš pogovor (tako je v navoduilu ustreznih služb), torej ...prikaži večorej ni prekrška...Na njenem mestu bi se pritožil na postopek, istočasno pa podal še kazensko ovadbo proti uradni osebi....

  • Manu 15:06 07.avgust 2016.

    Sedela ja, kaj pa je pred tem počela?

  • Avatar Lion007
    Lion007 15:21 07.avgust 2016.

    A nista dva policaja že imela roki na pištoli, da bi lahko ukrepala, če bi se gospa dotaknila policistke. Neka blondinka ima uniformo in pištolo in že misli, da lahko dela, kar si zaželi.

  • Vesna Dolšak 21:22 07.avgust 2016.

    Najalžje je kaznovat take, "ta male", one divjake, ki vozijo skozi križišča 160 na uro in več in to pri rdeči luči, tiste pa ... hja ... sramota za policiste, ki so "napadli" to kolesarko, kot bi bila potencialna kandidatka ...prikaži več za terorista. Svašta!

  • Avatar Maro Slana
    Maro Slana 16:00 08.avgust 2016.

    Pravilno! Brez zagovarjanja prosim! Kolesarji se po mestnih središčih vozijo,kot,da so sami.Prav nevarno se je sprehajati z majhnim otrokom,kot tudi odrasli smo velikokrat priča divjanju kolesarjev! Ko se kolesar pelje proti tebi,pričakuje,da se mu boš odmaknil,pa če tudi ni kolesarske ...prikaži več steze. Greš čez prehod za pešče pri zeleni luči in med tem prečkaš v velikih primerih po pločniku še kolesarsko...,in če nisi pozoren,te lahko hitro nadere kolesar ali te celo zbije. Nesramnost,brez bontona je po Ljubljanskih ulicah v samen vrhuncu.Kje ste redarji in policaji? Po določenih predelih mesta,bi bilo treba prepovedati vožnje z kolesom!

  • jozicamurn 11:55 07.avgust 2016.

    Kaj takega pa še ne. Večkrat sem videla, da imajo neko izmenjavo iz Velenja, Maribora ter Celja in prihajajo policaji na delo sem, iz Ljubljane gredo tja (z namenom zmanševanja korupcije/podkupovanja in da bo zakon res veljaven ter da se ...prikaži več ne srečajo s kakšnimi znanci ali sosedi). No potem se zgodi to, da 38 let nisem bila kaznovana za nič, potem pa sem dobila kazen zaradi "nepravilnega prečkanja ceste", v času ob polnoči, ko nikjer ni bilo avtomobilov in ko je na semaforju pisalo 99 sekund za čakati, sem pogledala levo in desno in lepo šla preko seveda res čez rdečo (kot 1.000.0000 na tej lokaciji ob istem času pa ni bilo nič), ko so izza vogala kar nekje iz grmovja temu rečeno prileteli z avtom pred mene in mi zaprli pot kot da sem največja kriminalka ter me oglobili z 40 eur kazni, 20 če plačam takoj. Imeli pa so štajerski naglas, jaz pa sem seveda iz Ljubljane. Tako da dragi policaji, če boste lovili nas "sitne ribe" kot se reče pa pri tem stavkali in Vas bomo mi podprli, ker ste re

  • jakec1575 19:33 07.avgust 2016.

    lej nihce ti ne bo nic rekel, če nekdo v prometni konici kolesarjev vozi po kolesarski v nasprotno smer. ta ogroza sebe in desetine drugih. opali!! dlak v jajcu in celo namisljene prekrske pa ni treba pocet. Nihce ni rekel, ...prikaži več, da ni norih kolesarjev. Meni gredo tudi dirkači po peš conah in mesanih conah cez center na zivce. pa tudi kolesarim. pesci so tam prvi in je treba paziti. prav tako pa ne toleriram naduvane pešake, ki izzivajo namerno na kolesarskih stezah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.