Slovenija
275 ogledov

Gostinec gostu zaračunal krožnik

Komentarjev 152
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mr.big 11:42 26.marec 2013.

    Vili Manili.....jaz sem pazil VEDNO kam gre moj denar. Ne glede kakšni časi so danes !!!!

  • dragec 11:43 26.marec 2013.

    Jaz bi vzel krožnik in gostincu razbil bučo tako, da mu nikoli več ne bi padlo na pamet da zaračuna krožnik

  • Pepe007 11:44 26.marec 2013.

    Račun kaže, da je hrana poceni proti pijači. Na nek način pravega dela ne upamo računati, raje gosta "nategnemo" s pretiranimi ostalimi cenami (pijača, dodatni krožnik). Predvsem to jaz vidim iz tega računa...

  • YaKo 11:59 26.marec 2013.

    za 2 eur je gost krožnik kupil :-))

  • HansAndersen 12:00 26.marec 2013.

    treba bojkotirat take gostilne, ko jih j...

  • sweetdogs 12:05 26.marec 2013.

    ima dodaten krožnik na ceniku? če ga nima, ti ni potrebno plačat...

  • vili.manili 12:16 26.marec 2013.

    Hehe, ti si pa taprav Slovenc :) V tem primeru sicer bolj sebe blamiraš, kot soseda. Kje vidiš ti na tem računu osebne podatke?

  • vili.manili 12:19 26.marec 2013.

    Ti meni Slovencelj, ker počnem to, kar bi morali vsi - ne bit ovca in požirat sranja ampak enostavno glasujem s svojo denarnico! Tam, kjer me nategujejo, pač ne grem več. Ti meni Slovencelj, ki prijavljaš ljudi inšpekcijam, čeprav brez ...prikaži več kakršnekoli pravne podlage.. :))) Če ni to bizarno, ne vem kaj je.

  • vili.manili 12:20 26.marec 2013.

    In prav je tako! Precej jih pa šele sedaj, ko jim ga zmanjkuje.

  • vili.manili 12:21 26.marec 2013.

    Mogoče je pa tale kaphus v resnici Bojan ;)

  • kapuhs 12:24 26.marec 2013.

    Hmmm... recimo v glavi računa??? firma, naslov etc... Kaj si nepismen?

  • vili.manili 12:28 26.marec 2013.

    Kaj ti veš, kaj so to "osebni podatki"? Tisto v glavi računa so podatki o podjetju (ki je v tem primeru s.p.) in te podatke lastnik radevolje da čisto vsakemu gostu :)

  • vili.manili 14:34 26.marec 2013.

    Delaš torej v piceriji, ki je rezervirana za pol leta vnaprej :))))))))))))))))

  • heavyd 12:57 26.marec 2013.

    Pač pečeš manjše pice?

  • KOJAK 12:58 26.marec 2013.

    Jaz sem bile enkrat tam in me je prijelo srat, dobil sem samo 5 lističev za brisanje, ostale sem moral doplačat....

  • heavyd 12:59 26.marec 2013.

    Mislim, da bi pri nas rabili predpis, ki bi preprečeval take "romske" običaje. To naj ostane južno, pa v italiji itd..

  • heavyd 13:00 26.marec 2013.

    Takih si ne želijo!!? Želijo si strank in to čim več. Hrvaško mentaliteto lahko pa preselijo na Hrvaško.

  • jbveter 13:04 26.marec 2013.

    "Torej... poceni sta se nažrla... Jaz bi jih vn nagnal..."zakaj si ne narediš malo reklame pa poveš iz katere pizerije ali restavracije bi ti vrgu ven!!ale imaš J.

  • crvit 13:05 26.marec 2013.

    Mislim da tale ne bo imel več prometa ker je totalen bebec da ga bom vprašal kam se lahko usedem aloooooo pa kaj a on meni plača al jaz njemu.če bom slučajno šel kdaj v to gostilno bom naročil ...prikaži več hrano brez krožnikov samo da jim ne bo treba potem kaj pomivat

  • kapuhs 13:06 26.marec 2013.

    Glede na to da še zmeraj ponavljate da je bil zaračunan krožnik in je dokazano tudi po računu, da sta bila dva, ki sta si razdelila pico, resnično pričakujem, da vas iztožijo, ker ste po krivem obsodili lastnika, da je ...prikaži več zaračunal krožnik tja v tri dni... Ampak saj to rdečuhi žurnal ovce je itak vaš način kajne? Ja, pa saj se poznamo revce uboge... Vi tud za k kebapčarju nimate olike.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.