Slovenija
278 ogledov

Gostinec gostu zaračunal krožnik

Komentarjev 152
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapuhs 13:07 26.marec 2013.

    Nisi prebral članka. Bila sta dva, eden je naročil zase, drugi je pa hotel zastonj jest. Pa še cucek se je usajal vmes... Daj povej, ti bi zastonj futral rajo neotesano?

  • vili.manili 13:10 26.marec 2013.

    Kaj tebi ni jasno? Nihče ne zanika, da sta bila dva ali da je bil zaračunan krožnik. V večini restavracij po Sloveniji dodatnega praznega krožnika ne računajo.

  • jbveter 13:59 26.marec 2013.

    si že naredu kosilo?

  • kapuhs 11:52 26.marec 2013.

    Ne, to je bilo mišljeno za žurnal ovce, ko razpihujejo delitev naroda in hujskajo k javnemu linču - s tem ko niso zameglili osebnih podatkov na računu. Saj sem jih prijavil musarci.

  • crvit 12:13 26.marec 2013.

    Zakaj neki bi ga morali zameglit treba je pokazat ljudem da ne bodo hodili v take gostilne jest kjer te okradejo žal tako je @kaphus ne more mi nekdo računat dodaten krožnik pol pa rečt da smo razvajeni taka gostilna ...prikaži več je obsojena na propad aja mogoče je pa kak srbski mafijozo lastnik in je to zato tako žal taki pa imajo v Sloveniji pravico delat kar se jim zljubi.

  • 1111 13:19 26.marec 2013.

    ...gostinci se bodo morali začet nekaj zavedat, predvsem na OBALI!! ...postati bodo morali bistveno bolj PRIJAZNI do vseh gostov in ne samo do italijanov, bolj ustrežljivi...ne, da se gost počuti, kot, da je odveč! ...kapuhs...sploh ni važno, koliko ljudi ...prikaži več je eno pizzo, stvar je pristopa, lepe besede, nasmeha...daj gostu, da se počuti gost, pa mu boš tudi wc papir prodal...sem mislu, da ti to obvladaš...zlati cajti juge, ko si se gostu smejal v brk in mu mater je*** so minili...

  • vili.manili 13:26 26.marec 2013.

    To velja povsod in za vse. Tale Bojan je pa zraven še prazen krožnik zaračunal. Ali bi rad povedal, da je pa on odkrit in v ceni pijače ter pice ni še tega, na kar ti ciljaš?

  • loki 13:36 26.marec 2013.

    Vedno znova se načudim slovenskim 'podjetnikom' in njihovi nesposobnosti. Zaračunavanje dodatnih krožnikov in wc papirja je že kar malo absurbo, še bolj pa je absurden komentar tegale gostinca o tem kake gosti si želi imeti. Iz izkušenj v gostinstvu vem, ...prikaži več da se je treba vsakemu gostu posebaj prilagoditi, pa tudi če nas ob vstopu v lokal ne pozdravi, in če pije vodo ob hrani. Zadovoljni gostje so ključnega pomena za poslovanje podjetja. Tudi če na eno pico pridejo štirje, je moja proriteta da oddidejo zadovoljni. Seveda te picerije ne mislim obiskati, saj se vidi da je poslovna etika tega gospoda na minimumu. Za upad prometa pa lahko krivi sebe in svoje nepremišljene poslovne odločitve.

  • rogg 14:06 26.marec 2013.

    Barabe je treba obelodanit, tako, tudi jez ne bom šel več v to pizzerijo!

  • vili.manili 14:27 26.marec 2013.

    Lepo, da končno priznaš. Zgolj v vednost, jas sem gost in ne gostinec. Obiskal sem že ogromno restavracij po Sloveniji, od največjih lukenj pa do takih, ki so na seznamu za dodelitev Michelinove zvezdice. To, kar ti pišeš, da ...prikaži več bi morali oz. kaj ne bi smeli gosti početi je absurd. Ta pravila morda veljajo v kakšni vaški piceriji, ki na dan obrne 100€. Pa je treba stiskat in šparat tudi na praznih krožnikih.

  • kapuhs 14:42 26.marec 2013.

    Še prej pa tisti radio, kjer ta radijec opleta z ropotuljo.

  • kapuhs 16:07 26.marec 2013.

    Gross

  • nja 18:10 26.marec 2013.

    kakšno jokanje in stokanje. Mislim, da je naredil slona iz muhe. Jah, pa naj ne hodi tja, če mu ni povšeči. Preprosto. Sicer pa dodaten krožnik se ravno tako mora umiti (voda, detergent, elektrika)-mi je normalno, da se ga zaračuna-v ...prikaži več kaki višini, pa je domena gostinca.Lahko pa s punco ne bi komplicirala in bi si narezala trikotnike in jedla z rokami, imela en skupen krožnik, pa niti ne bi vedel, da obstaja cena za dodatni krožnik :)))

  • ekonomistas 21:02 26.marec 2013.

    Upam da bo kmalu imel prazno gostilno. Dobival bi rad, dal pa nič! Pridem tja samo iz razloga da se najem in napijem, za to mu pošten plačam, lepo se obnašam, ne motim gostov, ne kompliciram, potem pa mi omejenec ...prikaži več zaračuna dodaten krožnik in to za 2 eur hahahha. Dolgo ne bo obratoval na tak način.

  • WR 10:40 15.oktober 2013.

    Bravo vsaj nekdo ki mu je dovolj razvajenih gostov.

  • Stolp 11:59 26.marec 2013.

    To je pa zato ker se ljudje ne zavedajo svojih pravic in ker ne pregledajo skrbno računa preden plačajo. Ker je razširjena neka fama, da je nevljudno pregledati račun predno se plača. Seveda se ga pregleda in to dobro! Jasno, ...prikaži več da to taki goljufi namerno izkoriščajo. In tudi to da se 90% gostov ne upa pobuniti.Jaz imam prakso da se za vse cene vnaprej pozanimam in seštejem koliko bo prišlo. Če se ne ujema, pregledam račun in če je kaj dodatno zaračunano mora to pisati oz. biti objavljeno v ceniku. Če mi kaj prinese kar nisem naročil(npr. kruh), NE PLAČAM. Če je natakar pošten, dobi napitnino, če pa me je samo poskušal nategniti pa NE.

  • vili.manili 12:30 26.marec 2013.

    Na, kapuhs, prijavi potem še tele, da boš dosleden: https://www.google.si/search?hl=sl&q;=ra%C4%8Dun&bav;=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm;=bv.44158598,d.ZWU&biw;=1920&bih;=1072&um;=1&ie;=UTF-8&tbm;=isch&source;=og&sa;=N&tab;=wi&ei;=soZRUcvyKci57AbPsYC4BQ#um=1&hl;=sl&tbm;=isch&sa;=1&q;=ra%C4%8Dun&oq;=ra%C4%8Dun&gs;_l=img.3...0.0.0.7358.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0.ekwqrh..0.0...1..7.img.9xDclMuB2ZY&bav;=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm;=bv.44158598,d.ZGU&fp;=671734b8e80cc4b2&biw;=1920&bih;=1072(povezava do Google Photos)

  • titty 12:41 26.marec 2013.

    Ta gostilna je vedno polna Italijanov. Oni očitno plačajo vse in so s hrano in postrežbo več kot zadovoljni. Sicer pa so še druge gostilne, kjer ne zaračunajo dodatnih krožnikov, zato pa zaračunajo pogrinjke po od 2 do 5 EUR.

  • vili.manili 12:55 26.marec 2013.

    Ven bi jih nagnal, ker sta si pico razdelila in nista pila šampanjca?

  • kapibara 12:55 26.marec 2013.

    Ja pogrinjek, ki je zamene vedno sporen..!! Ampak za njega dobiš vsaj nekaj za v usta..To je izum Italijanskih lupilcev strank, .. Gostilna v Izoli, tik ob notranjem parkitišči , ker sem ga zavrnu, mi je prijazna gostilničarka o ...prikaži večo pogrinjku ogromno povedala, sem bil pa zadovoljen z razlago in sem ga sprejel+pojedel in plačal

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.