Slovenija
11169 ogledov

Hoferjevi mobilni paketi: To je ponudba HoT

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Smesko 16:20 15.maj 2017.

To vem, ampak to pomeni le to, da lahko (kar že) zaračunavajo po isti ceni kot v Sloveniji. Torej 0,039€ na MB, kar mi ni interesantno, raje imam že zakupljeno neko količino v paketu. No, kakorkoli že, včeraj sem še ...prikaži več enkrat gledal reklamo in spletno stran in opazil, da piše (izgleda so popravljali naknadno), da pri vsakem paketu je "od tega v EU" in tako je vključen in prenos in klici tudi za EU, kar je perfect. Sedaj me ne zadržuje več nič in nobenega od moje družine in prijateljev, ki nimajo še pretečene vezave. 18 nas bo menjalo operaterja - pol ceneje za še enkrat več storitev (v istem ali boljšem omrežju - jaz sem že kar dolgo pri Simobilu in sem z omrežjem zelo zadovoljen pa se veliko gibljem po različnih krajih v Slo. in tujini) - samo bedak ne bi menjal.

• Smesko 09:52 11.maj 2017.

Super ponudba, pogrešam le prenos podatkov v tujini (morda tudi nekaj minut klicov), glede na to, da je Hofer s svojo telefonijo v večih EU državah. Glede MMSov pa - kdo to sploh še uporablja? Pošiljajte podatke preko ...prikaži več spletna (prenos podatkov), če pa že morate uporabljati "zastarele" stvari pa zaradi 4 centov na poslan MMS res ne boste obubožali. :)

• Jan Ethelwulf 13:03 10.maj 2017.

2 sim kartici dobiš. torej 2 napravi.. lahko imaš hotspot povsod zraven za vse potrebe.. sicer če si konkreten youtube uporabnik, kar hitro porabiš žal.. pa tut google maps satelit in street view kr kurita.. kot sicer tudi vse ostalo.

praufo 12:50 10.maj 2017.

eno vprašanje ... 50GB na mesec prenosa, kaj je to, so to filmi, muzka, ali kaj drugega? ... na leto bi blo to ene 600G, in to preko enega telefončka, ... film kar dobre resolucije je velik od nekaj giga ...prikaži več do 10G (BD kvaliteta), pri muzki je pa CD original okoli 700MB, mp3 so faktor 5 do 10 krat manjši ... film v full HD gledat na 7 colskem ekranu je skrajno bedno, medtem ko se prodajjao tv-ji 40, 50 col ... res mi ni jasno kaj bi lahko tankal, da bi naneslo 50GB ... ima kdo idejo

• Smesko 16:25 15.maj 2017.

Premalo? Kaj boš s 50 GB? 50GB ne porabiš nikoli - razen če ne downloadaš iger in filmov na veliko vsak dan... Jaz imam pri Simobilu 4GB in še nisem prekoračil (večina mesecev se drži pod 1GB), pa delam vse ...prikaži več kar večina uporabnikov počne - vsakodnevno: FB, yourube, ostale spletne strani, emaili, igre, updati (sicer večje raje dam dol preko Wifija),... Oprosti, ampak več kot 50GB na mobitelu res ne rabiš, razen če nameravaš imeti ta net kot "domači internet" in ga precej uporabljati za prenose oziroma ga uporablja tudi več računalnikov...

• RobiSkala 20:54 11.maj 2017.

Saquatch, te vsaj ne skrbi, da boš prekoračil. Razmerje cena data je pa vrhunska pri HOTu!

• RobiSkala 20:51 11.maj 2017.

MMS hahhhaha. To je pase človek. Viber,... so aplikacije, ki so veliko bolj uporabne. Omrežje je vrhunsko, ne vem, si že bil kje v tujini? Mogoče res živiš v kakšni sivi coni, ampak načeloma je TOP. Kdo ima boljšega? Mogoče ...prikaži več se primerja Telekomovo, ampak ima tudi težave na določenih predelih, tako da idealnega ni...

• RobiSkala 20:48 11.maj 2017.

Takole. Sem se pozanimal, naval novih uporabnikov je res velik, danes je bil boom. Ampak povprečni čas je bil okrog 1 minute 30 sekund. Mogoče si ujel največji pick. Poskusi poslati email, pokliči še enkrat čez 5 minut, čaka se ...prikaži več povsod... Tu zaradi ponudbe, na Telekomu zaradi težav :)

• Antonio 22:54 10.maj 2017.

Debitel ( sedaj Telekom) je bil zakon... Škoda je, ker uporabljajo Simobil(A1) omrežje.... Itak je tlf.za sms-e, pa pogovore... ostale aplikacije se da izklopit...če pa hočeš kakšne ugodnosti, pa seveda plačam... MMS ov imam malo, je pa res, imam BlackBerry ...prikaži več storitev, ki stane skoraj 6 € mesečno, ampak mi deluje... Vse je odvisno kaj človek potrebuje... račun je okoli 25€ vedno...pri komurkoli. Sem pa vesel, da je konkurenca

• Boris Odreitz 22:45 10.maj 2017.

ja vem , samo pravim da me je telekom zelo zelo razočaral. nenehne težave na njihovih omrežjih.Tako da je to kar dobro da so dobili konkurenco

• Thomy 20:19 10.maj 2017.

Uau...Pa tak navdušen privrženec Boba sem bil...Ne vem le če menjati takoj ali počakati kakšni bodo protiukrepi drugih operaterjev...

• primoz.g 19:23 10.maj 2017.

TO VEŠ OD KJE ? Kak link mogoče ? Dvomim da je tako, ne bom pa trdil da nimaš prav, rad bi le izvedel če to 100% drži. LP

• pje 18:31 10.maj 2017.

Pogrešam kak paket za 4 eure npr. 500 minut, 500 sms in 2ali 3gb prenosa a to bi šlo pri katerem operaterju? Ker teh tisoč min in smsov jaz ne porabim mi je preveč.

praufo 16:21 10.maj 2017.

Jan Ethelwulf , ja precej splošno si odgovoril, čeprav sem navedel tehnično precej konkretne podatke, namreč tale youtube ima filmčke v različni resoluciji, kar pomeni ustrezno pasovno širino (in za telefončen zadostuje kar ta nizka, ne pa hd) in na ...prikaži več koncu toliko in toliko bytov, dobr si, da pokuriš 50giga na mesec, pa vsak mesec, ... no očitno majo nekateri cajt da cel dan visijo na streaming portalih

• Dav Lob 21:37 11.maj 2017.

ok.50gb in 3000min za 15e je res super in zato bodo dobili večina novih strank.Zaenkrat je to najboljša ponudba v sloveniji in ja " omrežje simobila-A1 je odlično.So pa si tudi edini upali povečat podatke na 50gb kar ...prikaži večkar je res v redu ampak še vedno premalo.

• RobiSkala 20:52 11.maj 2017.

MMS-a ni več. VIBER,...

• Primož Sajec 12:02 11.maj 2017.

Jaz sem vse uredil brez težav, lahko bi malo hitreje dobil operaterja, ampak čakal sem slabo minuto.

• allstarr111 11:48 11.maj 2017.

Ja sej bob je mel tud od začetka podobno oz, celo hujšo tarifo 090 namreč :) a be su ljopovi vsi teli, kaka revolucija če gre za popolno ožemanje, vsak razen Telekoma ima boljšo ponudbo.

• Thomy 10:23 11.maj 2017.

POZOR!!!Klic na klicni center HoT, na številko +386 69 699 699, mi je bil zaračunan kot klic v tujino na telefonsko +43120563862xxx, kar stane 30 centov na minuto! Čakaš deset minut na prostega operaterja in moraš plačati 3 evre ...prikaži več (trenutno sem pri Bobu).

Lucipin 09:46 19.junij 2017.

Ne bodo višali cen.. Kaj je to kakšen vic al kaj... Bodo višali brez skrbi.. Samo da si naberejo dovolj uporabnikov itn..

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.