Slovenija
11801 ogledov

Hoferjevi mobilni paketi: To je ponudba HoT

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • softundsicher 10:02 11.maj 2017.

    http://www.zurnal24.si/po-15-juniju-spremenjene-cene-gostovanj-v-eu-clanek-289547

  • allstarr111 11:48 11.maj 2017.

    Ja sej bob je mel tud od začetka podobno oz, celo hujšo tarifo 090 namreč :) a be su ljopovi vsi teli, kaka revolucija če gre za popolno ožemanje, vsak razen Telekoma ima boljšo ponudbo.

  • Primož Sajec 12:02 11.maj 2017.

    Jaz sem vse uredil brez težav, lahko bi malo hitreje dobil operaterja, ampak čakal sem slabo minuto.

  • RobiSkala 20:52 11.maj 2017.

    MMS-a ni več. VIBER,...

  • Dav Lob 21:37 11.maj 2017.

    ok.50gb in 3000min za 15e je res super in zato bodo dobili večina novih strank.Zaenkrat je to najboljša ponudba v sloveniji in ja " omrežje simobila-A1 je odlično.So pa si tudi edini upali povečat podatke na 50gb kar ...prikaži večkar je res v redu ampak še vedno premalo.

  • Antonio 23:41 10.maj 2017.

    Imaš prav... Če ti kuri biznis ( maili, sms -i v tujino, pogovori v tujino, da se ne oziraš kam pa koliko...), .. filmčke, pa selfije, pa brskanje na netu, pa rabijo samo tamladi, k jim je dolgčas....no, večinoma... <br ...prikaži večr />Kjerkoli imaš brezplačen wi-fi, tud v UKC al bilokje...pa lahko prenašaš podatke po mili volji... Vsi tisti uporabniki, ki resno potrebujejo internet( posel ali pa služba), gre pa itaq u strošek... Kdor ve o čem govorim, mu bo jasno.. pa je lahko tudi 160 €/mesec...Podpiram da je Hofer dal ven ponudbo, res je pa škoda da so v A1 omrežju,,,

  • Antonio 23:44 10.maj 2017.

    je bil Spectrum 32... 20 let nazaj... pa malokdo ga je imel...

  • softundsicher 07:47 11.maj 2017.

    Razni Telemachi, Amisi in Telekomi nas s cenami praktično silijo v trojčke - kljub temu, da nočemo telefonije in TV-ja (sploh odkar so podpisali pogodbo s ProPlus). HotExtra (hotspot) bi lahko postal zanimiva alternativa. Sploh za tiste, ki ne potrebujejo ...prikaži več hudih hitrosti in velike količine prenosa podatkov.

  • Avatar praufo
    praufo 07:54 11.maj 2017.

    to vsak pogreša, ampak žal so take cene pri nekaterih samo v okviru paketa trojčkov ali podobno, kar je konec koncev u redu, glede na to kako drago je bilo vse skupaj včasih

  • Avatar praufo
    praufo 16:21 10.maj 2017.

    Jan Ethelwulf , ja precej splošno si odgovoril, čeprav sem navedel tehnično precej konkretne podatke, namreč tale youtube ima filmčke v različni resoluciji, kar pomeni ustrezno pasovno širino (in za telefončen zadostuje kar ta nizka, ne pa hd) in na ...prikaži več koncu toliko in toliko bytov, dobr si, da pokuriš 50giga na mesec, pa vsak mesec, ... no očitno majo nekateri cajt da cel dan visijo na streaming portalih

  • RobiSkala 20:48 11.maj 2017.

    Takole. Sem se pozanimal, naval novih uporabnikov je res velik, danes je bil boom. Ampak povprečni čas je bil okrog 1 minute 30 sekund. Mogoče si ujel največji pick. Poskusi poslati email, pokliči še enkrat čez 5 minut, čaka se ...prikaži več povsod... Tu zaradi ponudbe, na Telekomu zaradi težav :)

  • RobiSkala 20:51 11.maj 2017.

    MMS hahhhaha. To je pase človek. Viber,... so aplikacije, ki so veliko bolj uporabne. Omrežje je vrhunsko, ne vem, si že bil kje v tujini? Mogoče res živiš v kakšni sivi coni, ampak načeloma je TOP. Kdo ima boljšega? Mogoče ...prikaži več se primerja Telekomovo, ampak ima tudi težave na določenih predelih, tako da idealnega ni...

  • RobiSkala 20:54 11.maj 2017.

    Saquatch, te vsaj ne skrbi, da boš prekoračil. Razmerje cena data je pa vrhunska pri HOTu!

  • Avatar Lucipin
    Lucipin 09:46 19.junij 2017.

    Ne bodo višali cen.. Kaj je to kakšen vic al kaj... Bodo višali brez skrbi.. Samo da si naberejo dovolj uporabnikov itn..

  • Smesko 16:25 15.maj 2017.

    Premalo? Kaj boš s 50 GB? 50GB ne porabiš nikoli - razen če ne downloadaš iger in filmov na veliko vsak dan... Jaz imam pri Simobilu 4GB in še nisem prekoračil (večina mesecev se drži pod 1GB), pa delam vse ...prikaži več kar večina uporabnikov počne - vsakodnevno: FB, yourube, ostale spletne strani, emaili, igre, updati (sicer večje raje dam dol preko Wifija),... Oprosti, ampak več kot 50GB na mobitelu res ne rabiš, razen če nameravaš imeti ta net kot "domači internet" in ga precej uporabljati za prenose oziroma ga uporablja tudi več računalnikov...

  • stanko75 12:22 10.maj 2017.

    Ok to pa je zastonj paket sploh 50 GB za 15€.

  • softundsicher 12:43 10.maj 2017.

    Bob2.

  • AnzeSmolej 12:56 10.maj 2017.

    SUper! Živela konkurenca in kapitalizem!

  • pulse 14:47 10.maj 2017.

    No ja - tudi v tujini imaš na mobilnih podatki omejitev. Edino na fiksnem internetu si načeloma brez omejitve...

  • Dixon 08:53 11.maj 2017.

    Dokler bo uporabljal simobilovo omrežje me ne boste videli pri hoferju pa naj ima še tako poceni pakete. Poleg tega nima mms-ov. Nateg!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.