Slovenija
11804 ogledov

Hoferjevi mobilni paketi: To je ponudba HoT

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 16:29 10.maj 2017.

    Veliko raje bi imel kakšen GB manj in MMS brezplačne. Vsaj 100 na mesec. Zelo neuravnoteženi paketi

  • novispenjac 18:12 10.maj 2017.

    HoT maxi me je navduši...dokler nisem prebral, da bodo uporabljali simobilovega omrežja. Bedno omrežje. Ampak po drugi strani se splača vsaj simobil črtat...

  • Boris Odreitz 19:05 10.maj 2017.

    nikoli več k telekomu sami problemi !

  • AnzeSmolej 19:05 10.maj 2017.

    kakor za koga, sam pošljem 1 MMS na 5 let. Za slikovna in podobna sporočila obstajajo WatsApp in podobne aplikacije

  • AnzeSmolej 19:05 10.maj 2017.

    kakor za koga, sam pošljem 1 MMS na 5 let. Za slikovna in podobna sporočila obstajajo WatsApp in podobne aplikacije

  • Simon Pev 19:35 10.maj 2017.

    TO JE SIMOBIL ,NE TELEKOM

  • Ivo 20:06 10.maj 2017.

    Spet natega z MMSi. Vsak MMS vam bodo pa zaračunali, saj so všteti samo SMSi...

  • Papaja Popi 20:29 10.maj 2017.

    To mi delaj Hofer ! ! ! ! ! !!

  • Avatar skeptik
    skeptik 20:55 10.maj 2017.

    Vedno se nekje najde minus, sicer pa solidna ponudba. Tole z MMSi tudi mene zelo moti

  • stanko75 22:06 10.maj 2017.

    Jaz youtube sicer malo gledam ampak preko 15 GB na mesec mi do sedaj še ni uspelo priti. Mislim pa da za današnjo mladino to ni težava.

  • Antonio 22:57 10.maj 2017.

    Aja...zakaj škoda glede omrežja??? Pokritost je na žalost premajhna...

  • novispenjac 23:24 10.maj 2017.

    Ampak, če prav razumem je to samo predplačniško, ni možna naročnina ali sem kaj spregledal? Torej pravne osebe odpadejo kot naročniki?

  • Avatar praufo
    praufo 12:50 10.maj 2017.

    eno vprašanje ... 50GB na mesec prenosa, kaj je to, so to filmi, muzka, ali kaj drugega? ... na leto bi blo to ene 600G, in to preko enega telefončka, ... film kar dobre resolucije je velik od nekaj giga ...prikaži več do 10G (BD kvaliteta), pri muzki je pa CD original okoli 700MB, mp3 so faktor 5 do 10 krat manjši ... film v full HD gledat na 7 colskem ekranu je skrajno bedno, medtem ko se prodajjao tv-ji 40, 50 col ... res mi ni jasno kaj bi lahko tankal, da bi naneslo 50GB ... ima kdo idejo

  • Jan Ethelwulf 13:03 10.maj 2017.

    2 sim kartici dobiš. torej 2 napravi.. lahko imaš hotspot povsod zraven za vse potrebe.. sicer če si konkreten youtube uporabnik, kar hitro porabiš žal.. pa tut google maps satelit in street view kr kurita.. kot sicer tudi vse ostalo.

  • Smesko 16:20 15.maj 2017.

    To vem, ampak to pomeni le to, da lahko (kar že) zaračunavajo po isti ceni kot v Sloveniji. Torej 0,039€ na MB, kar mi ni interesantno, raje imam že zakupljeno neko količino v paketu. No, kakorkoli že, včeraj sem še ...prikaži več enkrat gledal reklamo in spletno stran in opazil, da piše (izgleda so popravljali naknadno), da pri vsakem paketu je "od tega v EU" in tako je vključen in prenos in klici tudi za EU, kar je perfect. Sedaj me ne zadržuje več nič in nobenega od moje družine in prijateljev, ki nimajo še pretečene vezave. 18 nas bo menjalo operaterja - pol ceneje za še enkrat več storitev (v istem ali boljšem omrežju - jaz sem že kar dolgo pri Simobilu in sem z omrežjem zelo zadovoljen pa se veliko gibljem po različnih krajih v Slo. in tujini) - samo bedak ne bi menjal.

  • Thomy 10:23 11.maj 2017.

    POZOR!!!Klic na klicni center HoT, na številko +386 69 699 699, mi je bil zaračunan kot klic v tujino na telefonsko +43120563862xxx, kar stane 30 centov na minuto! Čakaš deset minut na prostega operaterja in moraš plačati 3 evre ...prikaži več (trenutno sem pri Bobu).

  • korisnik_362 08:51 11.maj 2017.

    novi spenjac, ja, gre za predplačniško tarifo, ki omogoča samodejno plačevanje. Podjetja najbrž lahko "naročijo" pakete, vprašanje pa, kako bodo to knjižili, mislim, da ne bi smelo biti večjih problemov, predlagam, da preverite pri računovodji.

  • sasquatch 13:15 10.maj 2017.

    prenos podatkov operaterja ne stane nič in to, da operater uporabnikom zaračunava prenos podatkov je čisti pohlep. višanje prenosa podatkov v nekaterih paketih pri določenih operaterjih zadnje čase je zgolj privabljanje novih strank oz. uporabnikov. hofer je le pomaknil letvico ...prikaži več za nekaj mest višje. sicer pa smo v sloveniji že vajeni, da plačujemo nekaj, kar je drugod samoumevno in zastonj ali skorajda zastonj. povprečen uporabnik porabi par GB prenosa podatkov. je pa naivni mladini privlačen poceni paket z 50GB prenosa podatkov od katerih 3/4 ne porabijo.

  • Avatar praufo
    praufo 16:44 10.maj 2017.

    pri najemu medija za prenos podatkov operaterji plačujejo pasovno širino, ki je taka kot je in lahko izračunamo v kolikem času se pri neki pasovni širini prenese količina bytov ... vedet je pa treba, da vsi bremzajo, predvsem youtube, še ...prikaži več bolj pa operaterji, kajti ravno streaming je med najbolj požrešnimi ... drugače pa kar se tiče telih naročnin, obstaja tudi wifi na domačem omrežju pa priklop na kabelsko ali xDSL ali optiko, to ima že skoraj vsak, tako da ne razumem zakaj bi dal 5€ več samo zaradi podatkov, v bistvu je že osnovni paket dovolj 1000 minut je pol ure klepetanja na dan ... če nisi ravno biznismen, preko glave ... jao mladina, sej ne veste kaj bi rad, če bi vedli kako je blo 20 let nazaj

  • jozicamurn 17:30 10.maj 2017.

    Se mi zdi da noben ne bo uspel, ker preveč limitirajo internet na "1gb" podatkov na mesec v modernem svetu, kjer sprejemamo veliko več podatkov že pri najmanjših opravilih. Naredite paket "petka" npr.: Neomojeno klicev v istem omrežju, 1000 min ...prikaži več v druga omrežja, 5gb podatkov za vse skupaj 5 eur in to je to. 7 eur je preveč za premajhen prenos podatkov. Ne vem zakaj vsi operaterji tako šparajo s podatki v informacijski dobi. Klici v EU bodo oz. so tako ali tako znotraj EU po novem zakonu in je isto kot da kličeš doma. To bi bilo sprejemljivo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.