Slovenija
11188 ogledov

Hoferjevi mobilni paketi: To je ponudba HoT

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • softundsicher 10:02 11.maj 2017.

http://www.zurnal24.si/po-15-juniju-spremenjene-cene-gostovanj-v-eu-clanek-289547

• Dixon 08:53 11.maj 2017.

Dokler bo uporabljal simobilovo omrežje me ne boste videli pri hoferju pa naj ima še tako poceni pakete. Poleg tega nima mms-ov. Nateg!

• korisnik_362 08:51 11.maj 2017.

novi spenjac, ja, gre za predplačniško tarifo, ki omogoča samodejno plačevanje. Podjetja najbrž lahko "naročijo" pakete, vprašanje pa, kako bodo to knjižili, mislim, da ne bi smelo biti večjih problemov, predlagam, da preverite pri računovodji.

praufo 07:54 11.maj 2017.

to vsak pogreša, ampak žal so take cene pri nekaterih samo v okviru paketa trojčkov ali podobno, kar je konec koncev u redu, glede na to kako drago je bilo vse skupaj včasih

• softundsicher 07:47 11.maj 2017.

Razni Telemachi, Amisi in Telekomi nas s cenami praktično silijo v trojčke - kljub temu, da nočemo telefonije in TV-ja (sploh odkar so podpisali pogodbo s ProPlus). HotExtra (hotspot) bi lahko postal zanimiva alternativa. Sploh za tiste, ki ne potrebujejo ...prikaži več hudih hitrosti in velike količine prenosa podatkov.

• Antonio 23:44 10.maj 2017.

je bil Spectrum 32... 20 let nazaj... pa malokdo ga je imel...

• Antonio 23:41 10.maj 2017.

Imaš prav... Če ti kuri biznis ( maili, sms -i v tujino, pogovori v tujino, da se ne oziraš kam pa koliko...), .. filmčke, pa selfije, pa brskanje na netu, pa rabijo samo tamladi, k jim je dolgčas....no, večinoma... <br ...prikaži večr />Kjerkoli imaš brezplačen wi-fi, tud v UKC al bilokje...pa lahko prenašaš podatke po mili volji... Vsi tisti uporabniki, ki resno potrebujejo internet( posel ali pa služba), gre pa itaq u strošek... Kdor ve o čem govorim, mu bo jasno.. pa je lahko tudi 160 €/mesec...Podpiram da je Hofer dal ven ponudbo, res je pa škoda da so v A1 omrežju,,,

• novispenjac 23:24 10.maj 2017.

Ampak, če prav razumem je to samo predplačniško, ni možna naročnina ali sem kaj spregledal? Torej pravne osebe odpadejo kot naročniki?

• Antonio 22:57 10.maj 2017.

Aja...zakaj škoda glede omrežja??? Pokritost je na žalost premajhna...

• stanko75 22:06 10.maj 2017.

Jaz youtube sicer malo gledam ampak preko 15 GB na mesec mi do sedaj še ni uspelo priti. Mislim pa da za današnjo mladino to ni težava.

skeptik 20:55 10.maj 2017.

Vedno se nekje najde minus, sicer pa solidna ponudba. Tole z MMSi tudi mene zelo moti

• Papaja Popi 20:29 10.maj 2017.

To mi delaj Hofer ! ! ! ! ! !!

• Ivo 20:06 10.maj 2017.

Spet natega z MMSi. Vsak MMS vam bodo pa zaračunali, saj so všteti samo SMSi...

• Simon Pev 19:35 10.maj 2017.

TO JE SIMOBIL ,NE TELEKOM

• AnzeSmolej 19:05 10.maj 2017.

kakor za koga, sam pošljem 1 MMS na 5 let. Za slikovna in podobna sporočila obstajajo WatsApp in podobne aplikacije

• AnzeSmolej 19:05 10.maj 2017.

kakor za koga, sam pošljem 1 MMS na 5 let. Za slikovna in podobna sporočila obstajajo WatsApp in podobne aplikacije

• Boris Odreitz 19:05 10.maj 2017.

nikoli več k telekomu sami problemi !

• novispenjac 18:12 10.maj 2017.

HoT maxi me je navduši...dokler nisem prebral, da bodo uporabljali simobilovega omrežja. Bedno omrežje. Ampak po drugi strani se splača vsaj simobil črtat...

• jozicamurn 17:30 10.maj 2017.

Se mi zdi da noben ne bo uspel, ker preveč limitirajo internet na "1gb" podatkov na mesec v modernem svetu, kjer sprejemamo veliko več podatkov že pri najmanjših opravilih. Naredite paket "petka" npr.: Neomojeno klicev v istem omrežju, 1000 min ...prikaži več v druga omrežja, 5gb podatkov za vse skupaj 5 eur in to je to. 7 eur je preveč za premajhen prenos podatkov. Ne vem zakaj vsi operaterji tako šparajo s podatki v informacijski dobi. Klici v EU bodo oz. so tako ali tako znotraj EU po novem zakonu in je isto kot da kličeš doma. To bi bilo sprejemljivo.

praufo 16:44 10.maj 2017.

pri najemu medija za prenos podatkov operaterji plačujejo pasovno širino, ki je taka kot je in lahko izračunamo v kolikem času se pri neki pasovni širini prenese količina bytov ... vedet je pa treba, da vsi bremzajo, predvsem youtube, še ...prikaži več bolj pa operaterji, kajti ravno streaming je med najbolj požrešnimi ... drugače pa kar se tiče telih naročnin, obstaja tudi wifi na domačem omrežju pa priklop na kabelsko ali xDSL ali optiko, to ima že skoraj vsak, tako da ne razumem zakaj bi dal 5€ več samo zaradi podatkov, v bistvu je že osnovni paket dovolj 1000 minut je pol ure klepetanja na dan ... če nisi ravno biznismen, preko glave ... jao mladina, sej ne veste kaj bi rad, če bi vedli kako je blo 20 let nazaj

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.