Slovenija
11805 ogledov

Hoferjevi mobilni paketi: To je ponudba HoT

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pje 18:31 10.maj 2017.

    Pogrešam kak paket za 4 eure npr. 500 minut, 500 sms in 2ali 3gb prenosa a to bi šlo pri katerem operaterju? Ker teh tisoč min in smsov jaz ne porabim mi je preveč.

  • primoz.g 19:23 10.maj 2017.

    TO VEŠ OD KJE ? Kak link mogoče ? Dvomim da je tako, ne bom pa trdil da nimaš prav, rad bi le izvedel če to 100% drži. LP

  • Thomy 20:19 10.maj 2017.

    Uau...Pa tak navdušen privrženec Boba sem bil...Ne vem le če menjati takoj ali počakati kakšni bodo protiukrepi drugih operaterjev...

  • Boris Odreitz 22:45 10.maj 2017.

    ja vem , samo pravim da me je telekom zelo zelo razočaral. nenehne težave na njihovih omrežjih.Tako da je to kar dobro da so dobili konkurenco

  • Antonio 22:54 10.maj 2017.

    Debitel ( sedaj Telekom) je bil zakon... Škoda je, ker uporabljajo Simobil(A1) omrežje.... Itak je tlf.za sms-e, pa pogovore... ostale aplikacije se da izklopit...če pa hočeš kakšne ugodnosti, pa seveda plačam... MMS ov imam malo, je pa res, imam BlackBerry ...prikaži več storitev, ki stane skoraj 6 € mesečno, ampak mi deluje... Vse je odvisno kaj človek potrebuje... račun je okoli 25€ vedno...pri komurkoli. Sem pa vesel, da je konkurenca

  • Smesko 09:52 11.maj 2017.

    Super ponudba, pogrešam le prenos podatkov v tujini (morda tudi nekaj minut klicov), glede na to, da je Hofer s svojo telefonijo v večih EU državah. Glede MMSov pa - kdo to sploh še uporablja? Pošiljajte podatke preko ...prikaži več spletna (prenos podatkov), če pa že morate uporabljati "zastarele" stvari pa zaradi 4 centov na poslan MMS res ne boste obubožali. :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.