Slovenija
23766 ogledov

Hojs udaril po znani Slovenki: "K takim oderuhom ne hodimo"

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan3 21:41 31.januar 2022.

    Ha ha Hojs, taka restavracija kot jo ima Roševa je za gospe in gospode ne pa papke kot si ti. Zate so menze ali pa žganci doma pri mamici.

    • jakec1575 23:26 31.januar 2022.

      redno hodi k mamici.

    • Avatar Leon
      Leon 08:47 01.februar 2022.

      Veš kako rečejo naši bratje ; Nezna svinja šta je dinja !

    • Avatar torolino
      torolino 09:18 01.februar 2022.

      Pa pojesti dva eno zajamčeno plačo.

    • Dusan12 10:28 01.februar 2022.

      Zvezdice je tako plačala država, je pa stalni gost pri Roševi Bandellorosa s Porschejem in bjondo za mizo

  • Jernej65 23:35 31.januar 2022.

    Hojsek ne rabi hodit k Rošovi na kosilo, saj mu mama skuha mineštro, ki jo ima najraje.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 06:20 01.februar 2022.

    Hojsek, treba je vedeti, da nima vsaka oštarija le vampov ali dunajske in "počivaškovo vodo"ali pa pir...

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 04:08 01.februar 2022.

    Roševa naj po vzoru Olaja pošlje k Hojsu policiste s plačilnim nalogom, ker to pa je zelo očitna osebna žalitev .

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:59 31.januar 2022.

    Uuuu, tole je pa moralo biti nekaj osebnega, da se je spet mali zlobni možic oglasil.

  • Dejan Vehovec 20:59 31.januar 2022.

    Trenutni notranji minister je nula od nule proti Ani Roš, ki je v njeni stroki očitno svetovna super zvezda. Ona bo ostala, on in njegov gospodar pa bosta kmalu samo še smetki na smetišču zgodovine. Z izrazom oderuško je ta ...prikaži več ministrski poden več povedal o sebi kot o njej. Roš gotovo nikogar ne sili, naj jo obišče in ji plača, to itak naredi malokdo iz prvih dveh dohodninskih razredov, kamor nas spada 93 % slovencljev. Mene tam ne bo videla, me bo pa litijski kovač z južno za 5,9 € all you can eat

    • Avatar torolino
      torolino 09:23 01.februar 2022.

      Tam si lahko privoščijo dohtarji, pa golobi pa izvzeti dobri podjetniki, ki znajo krmarit.

  • jakec1575 23:24 31.januar 2022.

    ta kreljo res pogreša kar nekaj vijakov v svoji jansistični glavi. obrekuje. A zdaj ne smes sploh vec nic reci proti vladi? Seronja. Tako bos letel na tisti vlak za budimpesto. po 24.4.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 05:38 01.februar 2022.

    Hojs itak ne zna jest z vilicamiin nožem, zato je bla njihova familija vsak ponedeljek po obrazu porezana in pošpikana, ker se so ob nedeljah učil jest s tem priborom! Kako že pravjo uni od tam dol:"Nije žvaka za seljaka!"

  • jakec1575 23:27 31.januar 2022.

    roševa je za elitne preizkusevalce, ce pa hocete kaj bo ugodnega dobite pri najboljsem sosedu kaj od nje. pac tako je zivljenje. de*ilko hojs pa pac se nekrat ni znal drzat gobca.

  • h4ck3r 07:27 01.februar 2022.

    Jao jao Hojs, pa kaj se toliko vtikate v ta račun in g.Roš. Je svetovno priznana kuharica, očitno kulinarika na vrhuncu, ampak tako kot marsikatera stvar ni vse za vsakega. Pač vsak plača za nekaj kar mu je všeč, seveda ...prikaži več če ima. Sam vem, da mi 90% teh vrhunskih jedi ni dobrih, poskusil sem jih kar nekaj, ampak redko katera je dosegla ceno tudi po okusu. Ampak vsak ima svojega in naj tako tudi ostane, vsi morajo delati za svoj uspeh. Tudi Dönerji.

  • dare326 10:26 01.februar 2022.

    Hojs se je ustrelil v koleno. Primitivec.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 20:54 31.januar 2022.

    Ko pade vlada, kupim vinjeto in gremo na kosilo. Da, k tej znani Slovenki.

    • romy 22:57 31.januar 2022.

      Žal še boš nek aj let jedel zu hause, ha ha

  • popokatopetl 10:06 01.februar 2022.

    To je eden od tistih momentov, ko SDS pozabijo da naj bi bili desničarji in pokažejo svoj pravi partijski obraz!

  • rd2dmk2 09:56 01.februar 2022.

    Aleš a Roku ste pa prpravljen plačat 350 € na uro ?

  • Smučar1 09:16 01.februar 2022.

    klasičen primitivni komentar Hojsa. Pa tudi Roškar bi moral vedeti da 2 zvezdici pač pomenita visoko ceno in visoko kvaliteto, saj mu ni bilo treba tja! Šel bi v Spar, kot je nekdo že napisal.

  • rd2dmk2 09:56 01.februar 2022.

    kg nedu in sadja od bogve kje stane zelo lepo zapakiran 50€.. v lepi škatlici, z lepim a zavajajočim opisom pa se nihče ne sekira ( razen mene ). ko je rdeči ribez v šparu po 70 € za kg ...prikaži večg ni nikjer nobene galame. ko pa domačin prodaja na tržnici po 6€/kg je pa oderuh... noben vas ne sili, še se jočete bahat se pa dajte. aja.. kaj če bi meni rajš podaril tisith 600 € pa vas povabim na čist domače bio žgance. pa se s tem bahajte.

  • Avatar Leon
    Leon 08:43 01.februar 2022.

    Hojs v svojem elementu ob pomanjkanju medikamentov .

  • marialorca 13:20 01.februar 2022.

    Tudi meni se zdi tisti račun HUDO VISOK, ampak zaradi tega, ne bom žalil Ane Roš ali restavracijo z izrazom ODERUHI. Oni so, glede na svoje produkte in ugled, postavili svoje cene. JAZ SI TO NE MOREM PRIVOŠČITI. Seveda me ...prikaži veče NIKOLI ne bo tam. Pa kaj. GOVEJA ŽUPCA Z DOMAČIMI REZANCI PRI MAMI NA NEDELJSKEM KOSILU bo večno bolj dobra od katerekoli hrane v katerikoli restavraciji.

  • MaloNor 09:07 01.februar 2022.

    Če nekam ne more, pa kritizira. Prostaki pro Roš-evi pač niso dobrodošli.

  • albert6 09:39 01.februar 2022.

    Ko me bo svinjski zrezek o govoril v kleni slovenščini bom vedel kaj jem. Drugače pa dovolj pove kake pomije kuhajo. če ne vprašajte firerja. Jaaa pa hojs čez maminih sendvičev ni NIČ

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.