Slovenija
23768 ogledov

Hojs udaril po znani Slovenki: "K takim oderuhom ne hodimo"

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • potepuhko 08:10 01.februar 2022.

    Kdor ima tolko denarja da gre na ta,o večerjo naj gre. Povsem njegova odločitev saj je sam plačnik, čeprav sam ne razumem povsem. Res da ima 2 Michelinovi zvezdici, ampak tok boljše pa tud ne kuha. Še manj pa razumem ...prikaži več politiko kaj se mora mešati v kulinariko, res da je hojs isto kot vegeta k se lohk meša povsod

  • Avatar MS
    MS 11:57 01.februar 2022.

    1) Ana Roš je leta 1996 diplomirala iz mednarodne in diplomatske znanosti. »Govori angleško, francosko in italijansko tekoče, precej dobro špansko, nemško in seveda slovensko ter razume portugalsko. Nesojena diplomatinja se je razvila v svetovno kulinarično zvezdnico, ki širi glas ...prikaži večs Slovenije in njene gastronomije onkraj njenih meja.

    • Avatar MS
      MS 11:58 01.februar 2022.

      2) Ana Roš s svojo Hišo Franko leta 2020 prejela dve Michelinovi zvezdici.Hiša Franko seveda ni menza, v njo ne sodi vsakdo! Cene so primerne blagovni znamki! Quod licet Iovi, non licet bovi!

    • kapibara1 15:14 03.februar 2022.

      Zvezdice so prišle na vabilo in plačilo udeležbe- države

  • Zdene Iskra 14:40 02.februar 2022.

    Kolikšen bo šele račun, ki ga bo izstavila tvoja vlada! Pa nimam izbire.

  • bogdan90 22:50 01.februar 2022.

    A ni to čisto oderuštvo, da je navaden kapučin v kavarni na trgu Sv. Marka v Benetkah 25€? Če pa enako zanič kapučin v bifeju na tržnici v Mostah stane 1€! Hojs, ukrepaj!!!

  • rd2dmk2 11:17 01.februar 2022.

    no moram še trettjo verzijo napisat..dobr naj ima svojo oštarijo in naj tja hodi kdor hoče. vse lepo in prav..ampak dragi moji, da se pa prodaja v Tušu, e to pa ne gre. ne more bit njen njok v njeni ...prikaži več oštariji 100€ ta isti njok pa v Tušu 50 centov.. saj .. ok ni blema grem v Tuš pa si privoščim luksus od Reševe, pa sem frajer... sam kot pojejo Buldožerji, me mal črviči črviček da ne bom tam v oštariji dal 100€ za Tuš.

  • molka 09:01 01.februar 2022.

    hojs je terorist zmesan in za v norisnico zaprt oddelek

  • Albatroz 21:43 31.januar 2022.

    Lahko ima pet zvezdic mojega denarja nebo videla raje celo leto jem sendvič ker ne podpiram tistih ki se samohvalijo z velikimi cenami.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 21:59 31.januar 2022.

      In ona se res sekira, ker tebe k njej ne bo. Ženska ima zabukirano za dve leti naprej, pa tudi, če cene dvigne za 100%.

    • romy 22:59 31.januar 2022.

      Je še vedno ogrom no dobrih gostiln..ni vse v im enu!!

    • molka 09:02 01.februar 2022.

      briga me ta baba vsekana, kot da jo ni

    • kapibara1 15:15 03.februar 2022.

      molka- JE TAKO !

  • Avatar Fenstiolla
    Fenstiolla 22:47 31.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.