Slovenija
74756 ogledov

Imate računalnik ali mobilni telefon? Plačati boste morali RTV prispevek!

Komentarjev 192
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 09:38 12.september 2019.

    Če že vsi moramo tako plačevati ta RTV prispevek, bi vsaj pričakoval, da bo na televiziji kaj pametnega. Potem pa imaš samo neke poljske filme, ki jih dobijo za najmanjši možni denar. Seveda se ne trudijo za kvaliteten spored, če ...prikaži več jim pa denar samo leti notri, gleda pa tako nihče.

  • Dusan Kokalj 16:41 12.september 2019.

    BOLANO!!!!!!

  • Avatar tupatam
    tupatam 08:31 12.september 2019.

    Od 1. novembra bo v več kot sto državah sveta gledalcem na voljo Apple TV+, spletna platforma za gledanje televizijskih serij in filmov. Gre za neposrednega tekmeca ponudnikom iste storitve, kot so Netflix, HBO Go, Hulu in prihajajoči Disney+, zaradi ...prikaži več katerih v zadnjih letih na nekaterih razvitih trgih strmo upada število naročnikov in gledalcev klasičnih televizijskih shem. Apple je zagon Apple TV+ zastavil zelo agresivno, kar ne bo všeč konkurenci, je pa voda na mlin uporabnikom.

  • Avatar Leon
    Leon 08:07 12.september 2019.

    Kdaj bodo počistili štalo na Kolodvorski ?

  • leon69 08:07 12.september 2019.

    Enostavno naj kodirajo programe nacionalke in verjetno zaradi tega{razen posameznikov} ne bo nihče užaljen niti prikrajšan, ne, da masovno pod prisilo vlečejo sredstva za sramotno slab program, celo novice pri poročilih so začeli ponavljati po več dni v tednu, da ...prikaži več o desetletnih in več ponavljajočih se oddaj preko poletja in širše sploh ne izgubljamo besed...

  • 4672e119bb9f105517639a371153d11718dbe6bf 10:10 12.september 2019.

    Vsi programi na svetu so zastonj pod eno aplikacijo tko da ta rtv slo lahko ukinejo ker jih tko nihce ne gleda razen upokojenci hvala.

  • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 10:41 12.september 2019.

    banda lopovska smrdljiva za ta gnil program ni vreden da ga osu poserje

  • Avatar praufo
    praufo 20:39 11.september 2019.

    pred časom sem napisal, da živimo v komunistični državi, pa nekaterim to ni bilo jasno, ker imamo kao volitve in naj bi bila demokracija ... to je največja laž, slovenistan je oaza komunizma sredi evrope in ravno taki primeri kažejo ...prikaži več na tipičen primer komunistične diktature ... plačaj za vsako ceno, al rabiš ali ne rabiš, to je možno samo v fašizmu, nacizmu ali pa v gnilem komunizmu ... pa naj me kdo popravi, če si upa

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 21:35 11.september 2019.

      Se popolnoma strinjam cela Evropa nas ima za rdečkote zato pa dobimo komisarski resor,ki ga nobena država noče!! Še malo pa bomo isti kot Venezuela!!

    • blayo 21:57 11.september 2019.

      Jaz predlagam, da se preselite na Madžarsko... ne bo vam treba RTV prispevkov plačevat, pa še varni boste pred prišleki z vzhoda. Baje.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 22:03 11.september 2019.

      Pojdi ti v meko komunizma S korejo vendar se prej ustavi v Venezueli,da se navadiš stradanja!! Nikjer na svetu komunizem ni prinesel blaginje ampak zgolj bedo in pomanjkanje!!

    • blayo 22:21 11.september 2019.

      Pa kje ti vidiš komunizem v RTV prispevku? Nemčija, Avstrija, Švedska, Švica, Danska (ne bom našteval dalje)... same komunistične države al kaj?

    • Avatar praufo
      praufo 12:33 12.september 2019.

      blayo, pameten si, da ti pamet ven gleda, nekaj pišeš kar tako na blef in počez ... ja imajo prispevek, ampak , kaz uporabnik za to dobi, oz. kaj sploh piše v pogodbi ... vem je nekaj del javnega ineteresa ...prikaži več in mora funkcionirat, davke plačujemo tudi zato, da financiramo vojsko in policijo in še kaj ... ampak, treba je biti natančen in v tem primeru me nihče ne bo prepričal, da moram plačat komercialni program, ki ga ne gledam, pa zarad mene naj to plačajo po celi evropi, mene ne boš prepričal

    • blayo 12:41 12.september 2019.

      Komercialni program se ne financira iz prispevkov...

    • Avatar praufo
      praufo 12:43 12.september 2019.

      blayo, pozabil si pa še napisat, kakšne prijemke oz. dohodke dobivajo državljani tvojih omenjenih držav, v tem ubogem komunističnem slovenistanu je mnogo ljudi, ki prejema mesečno od 300 do 500€ in polek vseh izdatkov tudi teh 12€ mesečno nekaj pomnei

    • blayo 12:48 12.september 2019.

      Se strinjam, ampak z ukinitvijo RTV prispevka tega problema ne bomo rešili.

    • Avatar praufo
      praufo 13:06 12.september 2019.

      blayo, glede na tvoje izjave in tvojo nepismenost, bi se čudil, če si sploh zaključu osnovno šolo ... oprosti, lahko se hecaš, ampak meni deluješ kot en bebo ... veliko sem napisal, pa žal ne bereš

    • Avatar Mark035
      Mark035 13:24 12.september 2019.

      @praufo: kdor žali druge je po navadi sam vreden žalitve. Osebno sem prav takega mnenja kot ti, čeprav ne za @blayo, temveč zate.

    • Avatar praufo
      praufo 13:34 12.september 2019.

      a že spet marko, že zadnjič sem ti odpisal, zakaj tako pišem, čeprav tega ne maram, pa si pozabil ... vse kar počnem, je to, da se spustim na ustrezen nivo ... nimam veselja, da nekomu napišem, da je bebec, ...prikaži več ampak, če ne gre drugače ... ne vem, forum je izmenjava mnenj, oz. trg različnih idej in pripomb in lepo je, če uporabniki preberejo vsebino, sploh pa tiso kar sami napišpejo ... žal mi je, če sem žaljiv, ampak to počnem zaradi nivoja nekaterih komentatorjev

  • izy 08:12 12.september 2019.

    Vsak, ki ima možgane ne dela na RTV!

  • Avatar Štefan Fidler
    stefan50 14:25 12.september 2019.

    "določa, da za sprejemnik šteje vsaka naprava, s katero je omogočen sprejem"...V zakonu RTV Slovenija je že od nekdaj pisalo,da mora plačevati prispevek VSAK,ki ima ali TV ali Radijski sprejemnik in nič o računalnikih in telefonih...naj bodo zadovoljni da še ...prikaži več to kar so izsilili jim plačamo...VEČ 100% NE...

    • blayo 15:26 12.september 2019.

      Preden si bleknil takšno neumnost bi si lahko najprej prebral prvi odstavek 31. člena zakona ki ga omenjaš...

    • Avatar Štefan Fidler
      stefan50 05:25 08.maj 2023.

      osvetli me...

    • blayo 15:31 08.maj 2023.

      Te bom razsvetlil, osvetlilo te bo sonce... 31. člen 1. odstavek: Kdor ima radijski ali televizijski sprejemnik oziroma drugo napravo, ki omogoča sprejem radijskih oziroma televizijskih programov...

  • robih 15:37 12.september 2019.

    O kvaliteti programa bi se dalo diskutirati v nedogled. Ker lahko spremljam le TV programe, ki do mojega sprejemnika pridejo po zraku, drugih ne poznam in sem načeloma zadovoljen. Če bi bilo meni ustreznega programa več, bi bil preveč prilepljen ...prikaži več na TV. Včasih sem imel tudi POPTV. Moje mnenje je, da njihov program ni nič boljši on SLO TV. Me pa moti, da moram kljub plačevanju naročnine gledati čisto preveč EPP-a. EPP bi moral biti v točno določenih terminih MED dvema oddajama.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:06 12.september 2019.

    Plačevat nekaj česa ne gledam je totalno nesprejemlivo!! Sedaj bodo še uzakonili kupovanje dnevnika Dela sicer rdeči novinarji ne bodo imeli kruha!!

  • Skipi 08:34 12.september 2019.

    A je to kar počnejo sploh zakonito. To lahko potem tudi netflix in podobni rečejo da plačuje ker ima vsak dostop do interneta.

    • blayo 15:33 12.september 2019.

      Če je v zakonu, potem je valda zakonito ane? In v zakonu je od leta 2005.

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:50 12.september 2019.

    Predlagam da za en teden, ukinete ves RTV program, pa boste vidli, če bo kdo jamral, zakaj ne more RTVja gledat.

  • Avatar praufo
    praufo 13:42 12.september 2019.

    spet ta švica in prispevki ... ja, po nekaterih državah je, po drugih ga spet, zelo različno ... nikakor nisem proti, če je v sloveniji rtv prispevek, ampak naj oblast in vsi skupaj razščistimo kaj plačujemo ... plačujemo kabelskemu operaterju, ...prikaži več za pop tv, akanal, planet in še kaj, pa spet nihče ne vpraša nikogar a to gledaš al ne ... oblastniki pač ne delajo za nas in naš narod, pač pa za svoje žepe in potrdijo kakršnokoli zakonodajo, ki jo zlobirajo tajkuni, v zameno za nekaj % provizije ...

  • mb 14:35 12.september 2019.

    program RTV slovenije je ena sama katastrofa. sicer ga ne gledam, ampak ko slučajno preklopim skoraj vedno naletim na blesabe reklame ali na nek neumen šov oz kravjo muziko res me zanima koliko ljudi spremlja te zmazke od oddaj prospevek, ...prikaži več, bi morali ukiniti saj se RTV financira iz proračuna

  • Avatar praufo
    praufo 20:47 12.september 2019.

    če ima rtv večino vsebine dostopne na spletu, ki je "KAO" zastonj, naj to pač ukine ... ponudnikov razno razne vsebine na spletu je malo morje, na milijone in nekaj je plačljivo, nekaj pa "free"-zastonj ... in največji problem je ...prikaži več ta, da država ni sposobna pošlihtat tega rtv-ja ... kaj je sploh nacionalni interes? rabimo gasilce, policijo, vojsko ... rtv? rabimo oddajnike in osnovne informacije, ne rabimo pa oddaje z galuničem in razne nočne klube in vse je mogoče in podobna jajca, komerciala

  • fiston 21:39 12.september 2019.

    To ne bo RTV prispevek, to bo davek na internet. Ne vem kaj si oni razlagajo nekaj. Naj poslanci sprejmejo zakon, da plačuješ RTV prispevek ne glede na to, ali imaš možnost gledanja ali ne. V končni fazi tudi če ...prikaži več interneta nimaš, ga imaš recimo možnost dobiti... No samo davčna recimo hoče, da vse oddajaš elektronsko, imamo tudi e-napotnice itd. Kaj a zdaj boš moral zaradi tega davek plačevati neki RTV Sloveniji. Če ne boš plačal RTV Sloveniji ne boš mogel do zdravnika...

  • Avatar Mark035
    Mark035 13:18 12.september 2019.

    V Švici so imeli referendum o ukinitvi RTV prispevka in so prebivalci dovolj pametni, da so zavrnili ta predlog. Še link do članka: https://www.zurnal24.si/svet/referendum-o-rtv-prispevku-305889

  • manja52 12:37 12.september 2019.

    Podatke za pobiranje prispevka sedaj zagotavljajo elektro operaterji, po novem bodo pa še sprejeli zakon, da jim podatke o uporabnikih interneta zagotavljajo še ostali ponudniki. 😂😂

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.