Slovenija
32324 ogledov

Janković dvakrat sprejel spolni odnos v zameno za ureditev zaposlitve

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wingspan15 11:17 10.avgust 2017.

    Srečna Mija.

    • Avatar tupatam
      tupatam 16:04 10.avgust 2017.

      Res mora biti srečna! In vsi pametni,ki pišete,da to ni nič takega,kako bi se počutli,če bi to kdo zahteval od vaše punce,sestre,mame,žene? Celo od vas?

  • maresem 12:24 10.avgust 2017.

    Prekleta banda sodniška, mafijska... podlasice rdeče, pocrkajte vse po vrsti.

    • jakec1575 13:40 10.avgust 2017.

      jeza te bo pokopala. ja. Slovenija je mafijska država. A to bmo spremenili, ko se bomo od spodaj navzgor zaceli držati vsake crke zakona. evolucija trajno spremeni narod, ne revolucija. Tudi mene jezi luftanje, kraja mojega denarja, totalno neaktivnost, totalna ...prikaži več nesposobnost in neizvajanje napisanih zakonov. A zatoso odgovorni vsi tisti v teh sluzbah. 150000 ljudi + vsi ostali v privatnem sektorju. Vsak pri sebi mora najti postenje in bo naenkrat veliko denarja in bodo celo lahko davke znizali.

    • jakec1575 13:42 10.avgust 2017.

      jezijo me vsi tisti inteligentni z visoko izobrazbo, ki se skrivajo v varnih sluzbah in po moznosti se najdejo nacine krasti in kanalizirati javni denar v svoj zep. ne eu denar, ne privat denar, javni denar. ti so najslabse sorte. ...prikaži več varna sluzbica, dopust in sistem kraje javnega denarja. si predstavljas da bi ta potencial usmerili v kaj dobrega in koristnega za druge? ma bili bi prva ne druga švica.

  • Alen Jazbec 11:46 10.avgust 2017.

    Zelo žalostno, še bolj pa primitivno.

    • jakec1575 12:12 10.avgust 2017.

      Opis dogodka in dogodek odraza mentaliteto tega zupanstva. Neinteligentno, primitivno, frontalno, vasezaverovano, brezsramno. Kaj mi pa morejo? Brez premisleka. Dokaz kako lahko liderja, ki to ni, na eno samo staro finto dobi vsak obvescevalna, vsaka opozicija, vsak mascevalec ali nekdo ...prikaži več s svojim lastnim interesom. Na prvo žogo. V Ljubljani jebilo kar nekaj narejenega, vendar za 10 let se zdalec ne toliko, kot bi bilo lahko. Predrage izvedbe del, premalo evropskih projektov, in premalo ambiciozni

    • jakec1575 12:13 10.avgust 2017.

      razvojno okoljski in drugi gradbeni cilji. Po prvih 4 letih zagona se je zacel boj za ohranitev polozajev in estetski make up za naivne volivce.

  • Tupamaros 10:11 10.avgust 2017.

    Primer je le kaplja v morju. Eni so pač nedotakljivi.

  • manch 12:42 10.avgust 2017.

    Mene to, da mu je dala noge narazen, ne zanima, pač njeno telo in z njim naj počne, kar želi. Bolj me zanima tista UREDITEV STANOVANJA, kakšen kredit ji je torej uredil in na kateri banki ter kdo od bankirjev je dal žegen?

  • Avatar čavez
    čavez 10:22 10.avgust 2017.

    J... Slovenčke tako in drugače.

  • Avatar olor
    olor 13:19 10.avgust 2017.

    Nič kaj takšnega, vodilni izkoriščajo svoj položaj in izkoriščajo priliko sile.

  • tomaz 12:34 10.avgust 2017.

    Tud jaz sem za znaca vprašal prjatla, če ma kako službo zanj, pa sta danes oba zadovoljna, V primeru Jankoviča ne vidim nobenega problema...če mu je pa zaradi zadovoljstva še kaj zraven ponudila, je pa njihova zasebna stvar in ne ...prikaži veča stvar in ne stvar sodišč in medijev. Na stotine žensk preko ženskih čarov pride do boljšega statusa, zakaj bi bila v tem primeru izjema. Sam jih poznam kar nekaj, ki so se fejst opomogle preko svojih čarrov.

  • pikijakob 13:19 10.avgust 2017.

    Zrihtal ji je službo in stanovanje v zameno za namakanje 2x. Zdaj bo ostala brez obojega ker ni znala držat jezika? Al pa je bilo vse samo naštimano da zašijejo Zokija in je dala ker so ji tako naročili? Vprašanje ...prikaži več kaj je grši scenarij...

  • tomaz 10:33 10.avgust 2017.

    Usluga za uslugo...kaj pa je tu kaznivega...

    • fiston 17:08 10.avgust 2017.

      Seveda je kaznivega, če gre za občinsko službo, ker one Ljubljanske lekarne so se mi zdi v očinski lasti, one seksualne usluge in ostalo so pa navlaka. Če ste spregledali: "Spet nujno potrebujem vaso pomoc…" mu je napisala v SMS, ...prikaži več se pravi, da sta že prej imela posle. No pa ko ženska ne more kupiti stanovanja in ga opremiti, je to ženska v stiski. Pa ona tožilka živi na Marsu. Mogoče ji je kdo ponudil boljšo službo, če namoči župankovića...

  • blueone 16:43 10.avgust 2017.

    Zanimivo branje, bomo videli kaj se bo izcimilo iz tega.

  • Avatar ecipeci
    ecipeci 20:28 10.avgust 2017.

    Ma daj pokvarjenka je fu*kat dala za siht zdei se pa ubogo dela?? Ce bi bla postena bi ga u tri krasne poslala ze prvic, ko bi se naj z njim dobila ob 9. zvecer. Ja halo kdo se pa ...prikaži več na posten nacin ob 21. uri pogovarja za siht?? Kdo je pa neb pojahu, ce se sama ponuja, nemarnica ...

  • Avatar Mitja Grmovšek
    Mitja Grmovšek 13:41 13.avgust 2017.

    Fukal sem, nje

  • Lavdan 12:02 10.avgust 2017.

    Pa ne on, vi ste nori. Kaj mu spet obešate. Nebi se on ukvarjal z eno zgubljeno farmacevtko, on hoče celo Ljubljano, samo Ljubljančani tega ne vidijo. Ženska ni fer, plačala je uslugo a sedaj trdi, da so ji denar ukradli.

  • janis2 15:38 25.januar 2022.

    Rada bi se zahvalila podjetju LAPO MICRO FINANCE, ki mi je dalo posojilo za zdravljenje mojega bolnega otroka. Tako sem vesel, da sem danes srečal LAPO, kontaktirajte jih po e-pošti, če potrebujete nujno posojilo: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • ivananton 13:18 15.december 2022.

    Pozdravljeni vsi, lagalo mi je toliko podjetij, ki so trdila, da so resnični posojilodajalci, a ves moj trud je bil zaman, denar sem izgubil zaradi lažnih posojilodajalcev, za katere trdijo, da so to, kar niso. Dokler mi prijatelj ni predstavil ...prikaži več pravega posojilodajalca, s katerim sem stopil v stik, in od njega v samo 24 urah uspešno dobil posojilo v višini 95000, priporočam vsakomur, ki išče posojilo brez strahu, da ga kontaktira po e-pošti: lapofunding960@gmail.com

  • zverko 22:09 10.avgust 2017.

    Doma pa žena.bi jo treba bilo vprasat kaj si ona misli o tem.pa se to ce priznajs ti je pol oproščen. Aja mama je delala v mercatorju tm v stavbi glavna racunovotkinja in iz prve roke vem da je govno od človeka

  • zverko 22:10 10.avgust 2017.

    Ane zoki

  • Dobson45 15:18 29.marec 2019.

    Ali potrebujete osebno in poslovno ali investicijsko financiranje, brez stresa in hitre odobritve? Če je odgovor pritrdilen, se obrnite na nas danes, saj trenutno ponujamo posojila z odlično obrestno mero v višini 2%. Naše finance so zavarovane in varne. Sreča ...prikaži več naših strank je naša moč. posojila v višini 5.000 € - 1.000.000,00 USD evrov in funtov, ki so zdaj na voljo za poslovna, osebna, hišna, potovalna in študentska posojila itd. Za več informacij kontaktirajte elektronsko pošto: dobsonquickloa

  • frank93 01:58 31.december 2019.

    Naša predlagana ponudba za stranke v novem letu je pozitivna in popolna zavezanost, zato vam sodelovanje z nami zagotavlja maksimalno zagotovilo, da bomo dobili sredstva, saj imamo oceno A + pri financiranju. Frank Loan Services (FLS) je bil v preteklih ...prikaži več letih visoko ocenjen kot eno najboljših spletnih podjetij s cenejšo obrestno mero. Če potrebujete finančna sredstva, se obrnite na nas po telefonu (713-389-6778) ali e-pošti: k.frankloans@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.