Slovenija
32330 ogledov

Janković dvakrat sprejel spolni odnos v zameno za ureditev zaposlitve

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • janis2 18:58 09.december 2021.

    danes sem zelo navdušena. Videla sem komentarje ljudi, ki so že dobili posojilo pri LAPO M-F, zato sem se odločila za prijavo na podlagi priljubljenih priporočil in šele pred nekaj urami sem na računu potrdila skupni znesek 28.500 evrov. To ...prikaži več je res odlična novica in vsem, ki potrebujejo pravo posojilo, svetujem, da zaprosijo za svojo e-pošto: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • janis2 18:59 09.december 2021.

    danes sem zelo navdušena. Videla sem komentarje ljudi, ki so že dobili posojilo pri LAPO M-F, zato sem se odločila za prijavo na podlagi priljubljenih priporočil in šele pred nekaj urami sem na računu potrdila skupni znesek 28.500 evrov. To ...prikaži več je res odlična novica in vsem, ki potrebujejo pravo posojilo, svetujem, da zaprosijo za svojo e-pošto: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

  • partizanka 16:29 10.avgust 2017.

    če slikaš napol nago Violično je vse narobe, lahko pa slikajo SL.novice Podobnika in celo namigujejo....

  • smuc 13:46 10.avgust 2017.

    Ni se treba bati za Jankoviče, ker bo Forum 21 poklical sodišče in tožilstvo pa bo takoj vse zastarano ali ovrženo, kakšna sodnica pa bo za nameček ovrgla dokaze. Pred volitvami pa bodo še zaprli Janšo in bodo pozneje ugotovili, ...prikaži več da so se zmotili. Slovenci smo res boge ovce!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.