Slovenija
27 ogledov

Jeseničani na pomoč beguncem: Spijo v gozdovih, kuhajo si enkrat na dan v cerkvi

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 02:03 06.september 2015.

    nekaj dokumentov po nekaj 50 strani, mu bo jasno o cem govorim. Strinjam se, da je ta zgodba idealna na neonacistino razpihovanje. Masovne migracije so vedno problem, ker se tehnicno ne dajo izvesti tako, da si ljudi takoj vkljuci v ...prikaži več zivljenje. sledijo geta, sociialna izkljucenost, neizobrazenost, pomanjkanje zelje po izobrazenosti, brezposelnost, jeza, protesti, casovne in krajevne celice drugih kultur. Stvar, ki je ne morete vec popravit. In ki vam za vedno destabilizira vas nacin zivljenja, za katerega so se borile generacije. Sekularizacija, znanost pred dogmami, enakopravnost in ostali dosezki na polju pravic in dolznosti. Ateizem.

  • Tatjana Žagar 14:58 06.september 2015.

    Osebne izkušnje v poduk ksenofobom in negativcem. Dragi prijatelji iz društva UP in EJGA, hvala vam za to izkušnjo, Zaradi vas rastem, spoznavam nove ljudi in izkušnje. Rada bi opisala občutke, ki sem jih doživljala, ker sem bila deležna ...prikaži več te lepe akcije. Ko smo zbirali hrano in potrbne potrebščine za te ljudi si nisem predstavljala kako to izgleda, po odhodu iz društva, so me prevzeli mešani občutki malo strah malo firbec. Ko pa smo prispeli v Gorico sem bila mal šokirana, v njihovih očeh sem videla veselje, ker smo prišli, bolečino, trplenje in strah kaj bodo še doživeli. Mislila sem si vsi tisti ksenofobi, politiki in negativci in ljudje ki so to trpljenje povzročili, bi morali to doživeti, dobiti osebni stik s temi ljudmi in predvsem postati neegoistični ČLOVEK. To bolečino ne moreš opisati v enem stavku, pa tudi ne tega veselja, ko so videli Falinega malčka, kako se je igral z njimi ali pa so se oni z njim, videlo se je, da pogrešajo domače svojo družino, a so bili nasilno izg

  • Tatjana Žagar 15:01 06.september 2015.

    nani iz svojih domov jutri bomo lahko mi, sprašujem vas kaj bi storili VI ki ste tako kritični do drugih kultur in ver, Kaj bi VI storili, če bi bili na njihovem položaju. Lahko je opazovati od daleč in reči ...prikaži več to se ne dogaja pri nas, to se mene ne tiče, a še kako se tiče nas vseh, tudi tistih ki so to povzročili in mislijo da so nedotakljivi, Zemlja je ena nam vsem dodeljena. Rešitev je samo ena, pomislite katera, odgovor je v tem spisu. Kaj se tiče vas negativci njihova vera, običaji in kultura raje se učite sprejeti vse to, verjemite veliko lepega boste doživeli ne bo vam žal. Ahmedu in Faili in vsem dobrim ludem v društvih se iskreno zahvaljujem da so me sprejeli medse in dali možnost da lahko v srcu rastem. HVALA VAM.

  • Marine Nicolson 14:16 05.september 2015.

    Koga briga kaj si misliš ti? Mislim kaj ti še kruh namažem da boš razumel da vemo da je s to invazijo nekaj narobe?

  • Boris Odreitz 17:25 05.september 2015.

    groza kaki so nekateri komentarji fuj !ne morem verjeti da je to mogoče da nekdo nekaj tako krutega napiše in celo želi ljudem.Sicer pa, karma naredi svoje slej ko prej.

  • MCristo 18:27 05.september 2015.

    Kristjani prav tako. Saj vidite, kako preganjajo nas, ateiste.

  • mph 18:43 05.september 2015.

    No, to je še druga plat vseh teh dogodkov okrog beguncev in migrantov ... da, dobro gnoji še dosti hujšo nevarnost svetu, t.j. nacizem oz. katerkoli drugi desni ekstremizem.

  • spenjac 21:27 05.september 2015.

    Ne vem zakaj je @črna vest dobil toliko negativnih komentarjev, ker je večina njegovih trditev resničnih (nekaj zunanjega dolga je Libija sicer imela, za Sirijo ne vem). Gadafi je gradil "veliko reko" s katero je želel pripeljati vodo iz podtalnice ...prikaži več do vseh večjih mest. Za projekt je libija dala več kot 300 milijard $ potem pa so ga američani v velikem delu zbombardirali. Mimogrede, ko so bili sovjeti v afganistanu, so delklice MORALE v šolo. Poglejte pa sedaj...

  • jakec1575 15:43 06.september 2015.

    Spoštovani, najprej vam čestitam, da rastete v srcu. Mnogi v Sloveniji za vikend raje zavijejo v nakupovalno središče. Vsak, ki mu je bilo vzeto vse in mu nasproti stoji prikrita fašistična lokalna oblast, je normlano vesel topline sočovke. Kolikor vem ...prikaži več se zadržujejo na obmocju jurisdikcije Italije. Se motim? So ze zaprosili za azil? So poizkusili v Sloveniji. Vaš pomoč jim podaljšuje ilegalo do zime, ko jih ena od oblasti bo primorana vkluciti v sistem. Na ta nacin jim zelo pomagate. Vaš spis pa je eksemplaricen primer zakaj ne bi nikoli smeli voditi državne politike. Pa brez zamere. Ne gre za kulturne vrednote in sprejemanje. Takšna politika kot jo zagovarjate, je 2državi v Evropi spravila na rob druzbenega zloma. res vam priporocam, da si kaj preberete na to temo z objektivnih virov. Mimogrede v zivljenju sem bil veckrat prostovoljec in tudi daroval sem. Glede krivcev pa ocitno ne berete dovolj komentarjev, ker ravno to se ocita evropski civilni druzbi. da se je zganila sele ko so pr

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.