Slovenija
61 ogledov

Maher hišo zgradil po nakupu

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KLOBO 20:17 21.marec 2013.

    Kmalu jo ne bodo ocenjevali le po kratkem krilu ampak o njenem minulem in sedanjem delu, ter delu njenih superministrov, ki imajo na glavi masla, da ga ne predela ljubljanska mlekarna v enem letu!! Se bo po kmalu začelo kolvati ...prikaži več plagiatorki in si bo želela, da jo ocenjujejo raje po svojem kratkem krilu !

  • Marija Guzelj 22:38 21.marec 2013.

    Kako ste krivični, človek pa res rabi službo, da pride vsaj do spodobnega stanovanja. Malo sarkazma ob vsem sprenevedanju.

  • slajan 07:06 21.marec 2013.

    Še kaj ni jasno? Dokler je bil navaden državljan, gradbenega dovoljenja ni dobil. S prvim dnem ministrovanja mu avtomatsko pripada tudi to. In obratno. Jaklič dovoljenja nima, pa se ne zgodi nič (dokler bo na varnih pozicijah).

  • mph 17:13 21.marec 2013.

    Torej, hudobija in vrtičkarstvo sta mu urezana na obrazu. Ni dvoma, klasičen Slovenceljn. Ni nujno, da je problem strankarska pripadnost, sigurno pa je po mojem kot rečeno v klubu vrtičkarjev.

  • mph 17:25 21.marec 2013.

    In zdaj misliš, da si pameten, ker bi mi morali citirat čisto točno in iskat po internetu ali državni upravi? Morda pa bi ti moral pocitirat točno katere zakone je kršil ta Maher, ker on trdi in iz povedanega mi ...prikaži več izgleda tako, da je vse po reglcih. Ko rečem, da je Janša vojni dobičkar, njegov pajdaš iz starih časov Bavčar pa lopov bi verjetno moral predložit dokaze in točno citirat, kako vem torej, da je lopovov. Janša JE vojni dobičkar, Bavčar JE lopov. Ne rabi nobeno citiranje.

  • KLOBO 20:19 21.marec 2013.

    puni" kurac ima folk tebe !! Če ne bi bilo novinarjev, bi bilo še bistveno manj kriminalnih zadev na sodišču !!

  • 1111 07:18 21.marec 2013.

    SRAMOTA!

  • KOJAK 07:46 21.marec 2013.

    Banda...

  • Avatar frnazzi
    frnazzi 07:48 21.marec 2013.

    Evo, že takoj se je začelo - isto sranje / drugo pakovanje!

  • privat 08:02 21.marec 2013.

    vidi se da ima zveze vsepovsod...kakor naši privatizerji Slovenije! Gotof si...

  • puys 08:22 21.marec 2013.

    Janša je kriv tudi v tem primeru. Bedniki rdeči.

  • -dp- 08:24 21.marec 2013.

    Verjetno gre za svetovni rekord, da v dveh dneh od vloge dobiš odločbo.

  • suzana.kos 08:29 21.marec 2013.

    kako že pravi pregovor? ali fizika? Drek na vrhu plava, očitno se da to lastnost odlično prevesti tudi na politične vode....

  • mirko 08:34 21.marec 2013.

    PREKLETA BANDA MAFIJSKA NA UPRAVNIH ENOTAH !!! JAZ SEM PA MORAL ČAKAT NA GRADBENO DOVOLJENJE VEČ KOT ENO LETO IN ZABIL DENARJA V RAZNA DOVOLJENJA IN SOGLASJA TOLIKO, DA BI LAHKO IMEL ZA TISTI DENAR BAJTO POD STREHO. TA NAROD ...prikaži večD SI PREPROSTO NA ZASLUŽI, DA IMAMO SVOJO DRŽAVO. NA VSAK NAČIN JO MORAMO UNIČIT, Z SILO, ČE NE BO ŠLO DRUGAČE, OBLAST PA POSTAVIT TJA, KJER SMO SE GOSPODARSKO NAJBOLJ RAZVILI, TO PA JE NA DUNAJ.

  • Zvonka Facija 08:46 21.marec 2013.

    Ha,ha,ha...Seveda je lahko to naredil. Saj je Črnač ob odhodu poskrbel za to, da se bodo take stvari sedaj lažje uredile. Me zanima kako dolgo bo veljala ta njegova odredba.A ja, sprejeta pa je bila 08.marca in od tedaj dalje ...prikaži več si lahko te zadeve poštimate, ampak pohitite, ker se mi zdi, da ne bodo dolgega veka, ker precej vmesnikov tule ne more podstaviti svojega lončka.

  • titty 09:01 21.marec 2013.

    I. G., domačin, je navadna istrska foušarija! Verjetno je on hotel to parcelo, pa mu ni uspelo. O, Istra mila!!

  • vili.manili 09:18 21.marec 2013.

    Zahvala za to gre predvsem bivšemu ministru Črnaču. Tako, da je očitno tudi Črnač komunajz.

  • mph 09:18 21.marec 2013.

    Sem hotel ravno napisat, da je imel očitno sam namene s svojimi parklji, pa mu ni uspelo. Če sam nima psa, naj še sosedu crkne. Ogabno in meni vsaj totalno tuje. Vmes pa izvedel še od dveh prijateljev, da tega ...prikaži več Maherja kar dobro poznata, tudi iz občine, pa ne vesta povedati čisto nič slabega, prej obratno. Zato sem še bolj prepričan v to. Bo pa za rušenje vlade prišla nekaterim prav vsaka dlaka.

  • mph 09:20 21.marec 2013.

    Poteši se, ta Maher je čakal 11 let, se pravi, da imaš očitno mafijske veze, če si čakal samo eno leto. :-)

  • kapibara 17:09 21.marec 2013.

    Popolnoma NE politično vpršanje: Kako se je končala zgodba, dovozne poti v Strunjanu, za rdečkaraj ( strugarja) Anderliča, ki je rdečo barvo vidu samo takrat, ko mu je model položu utež na orglice in se je rdeče mešalo z belim.. ...prikaži več. rabu je nov, popolnoma bel, zob.. :-)..??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.