Slovenija
62 ogledov

Maher hišo zgradil po nakupu

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • titty 18:28 21.marec 2013.

    Butast in zanemarjen Istrijan tale Igor Korjak! Sigurno meji s to parcelo in jo želi zase, da bi jo drago prodal. Boga Istra!

  • Igor Golob 19:10 21.marec 2013.

    le kdo je večji MAHER,striček Google ali minister????? 1:0 za google maps,se je že začelo z.....alenka naslednja si pa ti na vrsti

  • Dušan Vreček 20:00 21.marec 2013.

    Ta gospod bi moral dobiti socialno stanovanje, ne pa postati minister. Se jim je pa res mudilo, pri sestavljanju vlade. Zgleda da so klicali vse ljudi s ceste, pa kdor je potrdil je postal minister!?!?!

  • KLOBO 20:21 21.marec 2013.

    Pripada tvoji struji !! lol !!

  • KLOBO 20:22 21.marec 2013.

    press ti natepava sestro !!

  • Gorazd Lipovšek 21:09 21.marec 2013.

    Ko so obstajali,žal nekoč "CELJSKI GROFJE",so takšnim in njemu podobnim sekali glave itd.Kje so tisti ZLATI ČASI?!!!???

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 21:48 21.marec 2013.

    Virant ni vedel,ja ja in svizec zavije čokolado.Naslednja je pa plagijatorka.A veste mogoče, koga bo Jankovič postavil namesto nje.Upam da bo katera z boljšim okusom za modo.

  • mph 08:27 22.marec 2013.

    Tebe ni, torej ....

  • -dp- 09:54 21.marec 2013.

    Vse tiste ki govorite, da je za to zaslužen Černač, mi prosim točno citirajte zakon, kjer je to omogočil Černač.Pa prosim ne govori na pamet.

  • tomaz 10:10 21.marec 2013.

    Prav važna je hišica. k po sliki sodeč še za vikend ni, k po moje nima več k 30 m2. Stare Zadeve izpred 11 let vlečejo iz naftalina. Če bivši lastnik nebi prodal zemljišča in objekta, ga tudi kupiti nebi ...prikaži več nebi mogel. Če pa že nekaj kupiš pa zagotovo ne zato, da bi to na sliki gledal. Vložene je imel papirje za legalizacijo toliko let, in kaj je tu narobe. Nobene odločbe ni dobil in ni bil v navzkrižju z zakonom. In kje je sedaj problem, edini problem je fovšarija..

  • alfredo 10:23 21.marec 2013.

    Na dan , ko je postal minister je legaliziral:) pa to, da je prijavljen v hiši brez elektrike in vode je tudi zelo spodbudno za ministra za infrastrukturo...

  • mph 11:51 21.marec 2013.

    Jaz ja. Čeprav je jasno, da janšistov, sds ... ne maram ... pa se je tudi meni zdelo včasih bedno prav vsako neumnost vleči na plano. In res je to lep pomembnež, da je trajalo 11 let, pa še zaposlen ...prikaži več je bil menda na občini.Ampak vedno bolj ugotavljam, da nam res ni pomoči, pa ne zaradi politikov, zaradi pregovornih lastnosti tega naroda. Politiki so samo pika na i. Narod hlapcev, kar je en pisatelj s košatimi brki že davno ugotovil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.