Slovenija
74 ogledov

Makarovičeva razdelila tudi ustanove

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Silva Zupanc 19:36 20.januar 2012.

    PARAVNOKAR JE REKEL KAREL RJAVEC DA NE BOJO ODPIRALI IDEOLOŠKIH TEM . PA SO SE VSI STRINJALI .PA GLEDI GA ZLOMKA SPET LEVICA NAPADA DESNICO.VSE USTANOVE KI BI PA MORALE KAJ UKREPATI SE PA DISTANCIRAJO .JE TO PRAVILNO DA NAS ...prikaži več LEVA OPCIJA KAR NAPREJ PROVOCIRA IN ŽALI..SE BOŠ PA BRANU PA BOŠ OBSOJEN ZA SOVRAŽI GOVOR .AMPAK LEVICA CRKUJE POMALEM TEGA SE VESELIM.

  • mojca003 21:59 20.januar 2012.

    Samo v vednost: Slovar slovenskega knjižnega jezika: Cerkev: skupnost pripadnikov posameznih krščanskih veroizpovedi, če se torej govori o Cerkvi, se govori o skupnosti pripadnikov krščanske veroizpovedi. In če se spodbuja sovraštvo (če nekdo reče, da je dolžnost sovražiti skupnost pripadnikov ...prikaži več krščanske veroizpovedi, težko rečemo, da ni), je to protiustavno.Kar se tiče pedofilov, se pa povsem strijnam. Samo glede na raziskave med duhovniki ni večji procent pedofilov, kot pa v drugih primerljivih skupinah - pejte si malo pogledat statistiko. Vi pa kar takole malo na pamet glede na vaš vtis, ki ga dobite na osnovi časopisja nižje kvalitete.

  • 1111 14:57 20.januar 2012.

    Bravo Svetlana!!!

  • Klemen Zec 14:59 20.januar 2012.

    dejte no, gospa ni licemerka, pove pač pošteno, kot misli, z razliko od mnogih ostalih javnih oseb, ki govorijo kot bi rožice sadili, delajo pa prav nasprotno in to mnogo hujše reči.med njimi je tudi RKC

  • Darko 15:09 20.januar 2012.

    Še enkrat ga.Makarović je najvećja INTELEKTUALNA PRIMITIVKA.

  • jaki 15:58 20.januar 2012.

    Jaz v cerkev ne ghrem, tudi nikoli nisem hodil, otroka nisem dal krstiti, ampak sewm strpen. Zaradi take nestrpnosti makarovićke, bom pa tudi jaz rekel, da je stara nepokavsana gravža!

  • mzynfo 16:08 20.januar 2012.

    Gospa?, nikakor! Zmešana kura, ki ji je sovraštvo do vsega, požrlo še tista dva grama možganov, ki jih je imela ob rojstvu.

  • xy 16:35 20.januar 2012.

    Vera je eno požrešna slovenska cerkev, ki je le podaljšek rismkokatoliške države pa povsem drugo. Svetlana ni v ničemer obsojala vernikov in verujočih, povedala je le svojo plat medalje in jo pri tem podpiram. Vse pedofile je potrebno obsoditi

  • Kepler22-b 16:45 20.januar 2012.

    Zakaj se mediji ukvarjate z robo, ki ima zapadel rok trajanja?

  • tralala 16:45 20.januar 2012.

    sej to je najbolj kritično, da ne vidijo razlike. In kot taki zabiteži nujno potrebujejo vodiča.

  • Kepler22-b 16:46 20.januar 2012.

    baje se je Stanovnik cisto zaljubil vanjo.

  • mmiillaann 17:04 20.januar 2012.

    Kdo je prijavljen?

  • Aleš Kocjan 17:08 20.januar 2012.

    Čudna baba.

  • jazzbaa 17:32 20.januar 2012.

    jaz jo mam najrajjjj :)))) svetlana legendaaaaaaa :))

  • Tomislava Ule 19:45 20.januar 2012.

    Tako je, vera je eno, Cerkev pa nekaj drugega. Gre za to, da naši politiki ne ločujejo cerkve in vere, grozota.

  • Alpin 19:46 20.januar 2012.

    Lepa!

  • Tomislava Ule 19:50 20.januar 2012.

    Res Svetlana, vse mi prinjej ni všeč, a kar se tiče cerkve, je povedala resnico za mnoge, še za tiste, ki se ne upajo.

  • stela 20:00 20.januar 2012.

    zakaj si zaključil s sovražnim govorom:)))

  • stela 20:01 20.januar 2012.

    Lej to, ta ma tud sovražni govor:)

  • Žurnalček 23:22 20.januar 2012.

    Prišel bo dan , ko bomo z RKC opravili za vedno! Tito jih je pustil, ker so sveto obljubili , da se ne bodo mešali v politiko. To obljubo so požrli in sedaj so nam dali odprte roke ! Ja ...prikaži več čist lepo demokratski jih bomo zjebal !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.