Slovenija
74 ogledov

Makarovičeva razdelila tudi ustanove

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Trsten 11:24 21.januar 2012.

    Ja, Fertel; kar šmajser potegen iz skrivališča pa udri po sovražnikih. Si pa res en velik pezdetek.

  • Bruna Olenik 00:12 25.januar 2012.

    Svetlana ima pravico povedati svoje mnenje, saj živimo v demokraciji. Osebno ne sovražim RKC, pričakujem pa, da se končno opraviči za kolaboracijo z nacifašizmom med NOB! S sovražniki je sodelovala, ko je domovina ječala! Izdajalci svojega naroda !

  • reddevil 15:00 20.januar 2012.

    Seveda je s svojimi izjavami dvignila prah, saj "slovenceljni" ne vidijo razlike med RKC in vero, ki jo je ta inštitucija ozurpirala in jo že stoletja spretno uporablja za izvajanje nadvlade nad rajo, ki mora biti poslušna, vdana in pobožna, ...prikaži več kajti SAMO KRŠČEN SLOVENEC JE PRAVI SLOVENEC! Žal se gospa ob znameniti izjavi in tudi ostalih o nemških ovčarjih etc. bivšega nadškofa in sedanjega kardinala ni odzvala, pa tudi nobenega pozivanja k pregonu ni bilo, dasiravno je šlo za očitno razpihovanje verske nestrpnosti, kar je po pozitivni zakonodaji kaznivo dejanje. Glede na vse aktivnosti, ki jih je RKC izvajala in jih še izvaja "v imenu boga", so izjave g. Makarovič pravi balzam za ušesa. Ne bom govoril o vseh svinjarijah, ki prihajajo na dan zadnja leta, naj omenim samo 650 let terorja SVETE INKVIZICIJE, ki bi je nekateri naši politiki radi ponovno uvedli in kot kaže so si lepo pripravili "teren". Sedaj nam lahko pomaga samo še BOG!!!!

  • juventus1897 15:58 20.januar 2012.

    Svetlana, tudi ti boš nekega dne, ta ni več tako daleč za tebe, polagala račune pred Vsemogočnim in odgovarjala za svoje neumnosti ki jih kvasiš. A misliš, da če imaš blagoslov strica Milana, iz Murgelj, da ti je dovoljeno vse? ...prikaži več BANDA RDEČA, KONEC JE !!!!

  • zdrej 16:07 20.januar 2012.

    Zanimivo pa mi je naslednje. Na strani SDS se je pojavilo pismo, ki je zelo posredno opisavalo, kaj bi se naj dogajalo. Skozi kvazi ali celo sama dejstva. Ni bilo direktnega izraza sovraštva. Pa se ga je glasno in vsepoprek ...prikaži več obsojalo. Potem pa iz drugega pola ena oseba pove direktni izraz sovraštva, pa so vse institucije zadržane. To pove veliko o naših inštitucijah in "kdo je nad njimi"/"koga se bojijo".Pokvarjeni pa so tak vsi. Tako ljudje v RKC (na žalost) še bolj pa ljudje v politiki (še večja žalost).

  • CastrumFF 16:17 20.januar 2012.

    Pirc Musarjeva, a dodala, da sama prijave zaradi sovražnega govora ne bo podala, saj so v njeni pristojnosti le primeri s področja varstva osebnih podatkov....Čakajte malo, zdaj pa nič več ne razumem?! Kaj imajo skupnega "osebni podatki" s ...prikaži več trenirkami? Se še spomnimo, kako je Pirčeva rohnela zaradi sovražnega govora v slučaju "trenirke"?! Takrat je to ocenila za sovražni govor, izjavo Svetlane pa bi najraje preslišala. Sramota za varuhinjo!!!!!

  • Fertel 19:47 20.januar 2012.

    "So stvari, ki jih je treba sovražiti. Po mojem mnenju je Katoliška cerkev v Sloveniji nekaj, kar moraš sovražiti. Jaz to čutim kot svojo državljansko dolžnost."--------------------------------------------In kje je v tej izjavi videti širjenje verskega sovraštva? Jaz tukaj preberem, ...prikaži več da je izrazila samo svoje mnenje in kot kaj ona to čuti. Vsak ima pravico do svojega mnenja, do svojega čutenja in misli ter to lahko drži zase ali pa pove na glas, če ima pogum, kar ostali upogljivci žal nimajo zaradi svoje hlapčevske narave. Tudi sam sovražim RKC v Sloveniji zaradi njenega pohlepa in izprijenosti. Kar spomnimo se 800 milijonov, ki nikoli ne bodo vrnjeni, spomnimo se pedofilskih ravnanj profesionalnih pripadnikov RKC. Čuditi se je po moje mogoče le kritikom te izjave, ki takšnih ravnanj cerkve ne obsojajo zaradi nezmožnosti samostojnega mišljenja in pomanjkanja razuma.

  • Tomislava Ule 19:48 20.januar 2012.

    Hvala, napisal si ali napisala si ravno to, kar večina Slovencev misli, samo žal se ne upajo javno oglasiti. Jaz se oglašam s pravilnim imenom, samo čakam, kdaj me bost tožila Janša in Novakova, bi bilo zanimivo.

  • Sauromon 10:40 21.januar 2012.

    Cerkev bi trebalo obdavčiti tako kot vse ostale, ne pa da na račun ljudi bogatijo in se grejo razne politične igrce!!

  • xy 17:45 20.januar 2012.

    gina mentalna bolnica si ti, dej prej preber kaj je Svetlana povedala pol pa obsojaj. Tolk kot je ona naredila za slovenske otroke RKC in ti nebosta skupaj nikoli. Svojo intelegenco pa si pokazala v svojem postu. Me prav zanima ...prikaži več kako boš zmerjala, ko ti bodo turbokapitalisti pobrali zdravstvo, šolstvo, osnovna sredstva za preživljanje. Kajti njihiov moto je bogatejši še bolj bogati, srednji razred uničit in reveni še bolj revni.

  • JohnSmith30699 15:18 20.januar 2012.

    degredirani zabiti slovenceljni! Svetlana IMA PRAV! Cerkev UKINITI zapleniti vse premoženje in ga razdeliti ljudstvu, predofile zapreti !!!Ne mešati cerkve in verere! Eno z drugim NIMA NOBENE VEZE!Kot bi rekli da ima sicilijanska mafija nekaj ...prikaži več z vero lepo vas prosim, CERKEV = MAFIJA !

  • gina 16:35 20.januar 2012.

    Mentalna bolnica nujno potrebuje terapijo! Prešernove nagrade ni hotela sprejeti, je pa TAKOJ sprejela IZREDNO POKOJNINO, ki so ji jo botrčki dali, da bi ji zaprli usta. Čarovnici to pokojnino plačujem tudi jaz, ker takšne s svojim delom nikoli ni ...prikaži veči zaslužila. Zato naj zapre svojo komunajzarsko gofljo in se neha kazati v javnosti, ker jo utegne doleteti kaj zelo neprijetnega.N. pr. za začetek eno stojnico paradajza v njen grozljivi ksiht!

  • mmiillaann 15:18 20.januar 2012.

    Svetlana!Moja državljanska dolžnost pa je sovraštvo do vas!

  • tralala 16:41 20.januar 2012.

    Gospa ima vsekakor kakšen kolešček v glavi več kot ti. Ker je izrazila mnenje, 'jo utegne doleteti kaj zelo neprijetnega'? Prijavljena si.

  • mojca003 21:53 20.januar 2012.

    Dejte si prebrat ustavo: Protiustavno je vsakršno spodbujanje k narodni, rasni, verski ali drugi neenakopravnosti ter razpihovanje narodnega, rasnega, verskega ali drugega sovraštva in nestrpnosti. Katere besede od teh iz ustave ne razumete?

  • Trsten 11:11 21.januar 2012.

    Če pravimo, da kdo sovraži stvari, je to napačno poimenovanje. Sovraštvo je osebno, ne stvarno čustvo; zato človek lahko sovraži le osebe, ne stvari. Na stvari ali dogodke se lahko kvečjemu jezi; Čeprav je umetnica si takih neumnosti ne ...prikaži več sme privoščiti, Kdor jo zagovarja simpatizira z njo, torej; Šla je na magistrat podpret najvešjega lopova v državi. Saj nismo vsi po žup priplaval, da se bodo iz nas taki pezdetki norca delal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.