Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
54065 ogledov

Mercatorjeva trgovka me je prosila za denar!

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:40 29.november 2017.

    Pisec David Jug, krivico Mercatorjevim trgovkam si napravil že z butasto zavajajočim naslovom!!! Trgovka te je v resnici prosila za DROBIŽ, ne pa za miloščino, kot lahko bralec razbere iz tvojega naslova! In iz takšnega dogodka hočeš napraviti celo dramo! ...prikaži več Res nimaš pametnejšega dela???

  • kapibara1 20:25 28.november 2017.

    Lidl in Hofer tega problema nimata.. v zvitek zavit drobiž imajo VEDNO pri roki, če pa ne, jim ga pa "od zadaj" prinesejo :-)

    • alen04 07:58 29.november 2017.

      Popolnoma drži, nisem še doživel, da bi me kateri od blagajnikov v trgovini Hofer vprašal za drobiž.

  • Pepe007 17:34 28.november 2017.

    Mercatorju res marsikaj manjka, da bi bila normalna trgovina. Enkrat sem prišel kot prvi kupec zjutraj na blagajno. Prazna blagajna brez menjalnega denarja, moral sem nabrati povsem točen znesek. Mislim sicer, da v mojem primeru ni uprava Mercatorja kriva, da ...prikaži več trgovec v manjši trgovini še ni pripravil menjalnega denarja v blagajno.

  • walldall 09:41 29.november 2017.

    Tudi sama sem delala v Mercatorju. Tako kot omenjate zgoraj, drobiž je bil večen problem. Samo srečen si bil lahko, če so ti stranke plačale z drobižem. Ponavadi se je delovni dan začel brez drobiža, brez bankovcev za 5 EUR, ...prikaži več brez kovancev, nič! katastrofa. Če sem prosila nadrejene za drobiž sem bila deležna slabe volje, češ ne vračaš pravilno denarja, zato nimaš drobiža??!! Nejevoljo so stresale tudi stranke-razumljivo. To si taka trgovina ne bi smela privoščiti.

  • wingspan15 10:29 29.november 2017.

    Naslov je zavajujoč, kot,da je prodajalka prosila za jogurt in sendvič in storila ne vem kakšen zločin, ker je vprašala po drobižu.

  • tomaz96 07:12 30.november 2017.

    Sam predobro poznam to problematiko z drobižem, pa ne kot trgovec, ampak kot natakar. Ko ti pride 10 modelov na jutranjo kavico po 0.90€ pa ti vsak da 20 ali pa celo 50 €. Ko prosiš za drobiž, pa vsak ...prikaži večk tisto, ja saj bi ga ti mogel imeti. Kot da bi ga imel neomejeno. Po navadi je manjelnine le 100 € in ta bi šla v 10 min, če ne bi sprašaval za drobiž. Obenem pa smo slovenci postali take fine riti, da nikakor nočemo sprejeti "bakra", jaz pa ga vedno moram vzeti.

  • ales80 16:28 29.november 2017.

    Neumen naslov, potem pa ko še preberem to "NEVERJETNO" prigodo avtorja, ker prodajalka ni imela par centov za vrnit. KATASTROFA! Dajte si raje focn ali pa se postavite v kožo tistega, ki pač ni imel na razpolago teh nekaj centov. ...prikaži več Pa še nekaj - so dnevi, ko je drobiža kot smetja in se ga želi znebit vsak ki ima "težko" denarnico, včasih pa ga nima noben in želi plačat stvar vredno 30 centov s 50 evri. Dajte raje pisat o tem kaj je zares pomembno, kot pa da tukaj folk palite s "SENZACIJAMI".

  • atelsek 19:48 29.november 2017.

    OMG. Dej nehi no -za drobiz~ katastrofa~nabolje da zbezis v Ameriko, da te slucajno se kdo ne vprasa za drobiz. Kir debil............

  • iravadi 06:45 12.december 2017.

    Dajte že odstranit ta zavajujoč in butast članek, no...

  • 35affbb0ac5d7a7c598cd9cd2a388735b099c274 10:37 29.november 2017.

    Predlagam, da neseš svoj nadut ksiht v druge štacune. In, ne hodi v hribe, kislih fac tu ne maramo.

  • dd 10:36 29.november 2017.

    Tudi sama sem delala v trgovini-privatni. Vsako jutro sem, že pred začetkom delavnika pogledala ali bom imela dovolj drobiža za ves dan. Če tega ni bilo, sem šla na banko zamenjati nekaj bankovcev. Vse je odvisno od pripravljenosti in urejenosti trgovca.

  • fiston 16:37 04.december 2017.

    Ha, ha kakšen zavajujoč naslov, prosila ga je za denar, a pizdeku ni prav ker zanj ni zastonj ?

  • primoz22 22:40 28.november 2017.

    Todorovič jim je pobral drobiž...

  • alen04 07:59 29.november 2017.

    Kolikor sam obiskujem Mercator imam občutek, da je kvaliteta storitve zelo padla od kar je bil prodan.

  • komentator50 09:50 21.junij 2018.

    Mene bolj moti,ker jim sistem na blagajni ne dela dovolj hitro, pa je kar smešno ,ko trgovke na blagajni zavijajo z očmi in delajo čudne grimase,samo nasmejijo se ne. Ja, res je ,pri Hoferju tega nikoli ne doživiš.

  • petosa47 00:53 30.december 2017.

    Kaj vas ni sram, da kljub več pripombam komentatorjev še vedno vstrajate z kolumno kvazi novinarja (če je ta še vreden tega naziva) Davida Juga o Merkatorjevi trgovki, ki ga je "prosila" za denar. S podporo in vztrajnim prikazovanjem takega ...prikaži veča članka se poistovečate Janševem portalu nekakšni novi 24 ur, ki ni vreden klika ali pa imate istega lastnika. Še enkrat, lahko vas je sram, da dopuščate, da tak "novinar-kolumnist" prek vašega časopisa (portala) žali trgovke v kateri koli trgovini.

  • McClain 23:06 01.januar 2018.

    naslov je bedast, problematioka pa pač balkanskega tipa. V Nemčiji se že od nekdasj, ko je 99% lčjudi plačevalo z gotovino, nikoli ni zgodilo da niso imeli menjalnega denarja. Tudi Hoferju recimo se ne zgodi. Pa tudi McDonald's ne, razen ...prikaži več če kdo od zaposlenih po svoje biznisira za šankom, navodila ima da NE in vso možnost za kovbance tudi.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 08:07 29.november 2017.

    ne hodte v mercator pa bo, saj je še lidl, hofer in drugo

  • srecnii 08:15 29.november 2017.

    kater pa sploh še plačuje z gotovino.

  • supreme 16:31 28.november 2017.

    In poanta tega clanka je ???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.