Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
54067 ogledov

Mercatorjeva trgovka me je prosila za denar!

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 21:25 28.november 2017.

    David, predlagam ti da namesto sendviča in jogurta požreš svojo kartico in problem bo rešen, pa še zredil se ne boš.

  • maresem 16:26 28.november 2017.

    Poslušaj ti prepotentni Jugovič.... bodi vsaj 1 uro v življenju trgovec na blagajni, npr. mercatorja, potem pa otresaj svoj smrdlkjivi jezik in kritiziraj te nič krive, nič dolžne trgovke, pa nisem trgovec, da ne boš preveč pameten.... nestrpnež pisunski. Take ...prikaži veče pripombe posreduj upravi mercatorja, da bo poskrbela za ustrezen pristop, ne pa sekirat te izgorele trgovke.

    • tralala 16:38 28.november 2017.

      Ej, paramecij, lahko vsaj prebereš stavek? "Pa s tem ne mislim na nič krive in nič dolžne prodajalke oziroma prodajalce, pač pa na njihove nadrejene, direktorje, lastnike, če želite..""

    • silverst3r 16:40 28.november 2017.

      "In nato sem po poti v pisarno sam pri sebi bentil, kakšni šalabajzerji so naši trgovci. Pa s tem ne mislim na nič krive in nič dolžne prodajalke oziroma prodajalce, pač pa na njihove nadrejene, direktorje, lastnike, če želite. Kako ...prikaži več je mogoče, da jih nakupovalna izkušnja kupcev prav nič ne zanima?" Skoraj nikoli ne žalim, ker mi je težko gledati užaljenega človeka.. dokler ne srečam takega neumneža kot si ti (hvala bogu le enkrat v celi inkarnaciji). Zarukan si kot temna noč.

    • silverst3r 16:42 28.november 2017.

      ... in ne bom ti obrazlagal zakaj. Škoda časa. Žal nisem terapevt po svoji stroki. Pa tudi če bi bil ti nebi. Naj se drugi trudijo s pacientom takega kova.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.