Svet
1448 ogledov

Na Hvaru uvedli visoke kazni za turiste

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marko Josipovic 19:56 11.julij 2017.

    2 leti nazaj sem bil na Hvaru. Zvečer in ponoči, ko se začnejo zabave, je res bolanija. Dejansko je tako, da je folk mrtvo pijan, razgraja... Britanci so najhujši. Še vseeno bolane kazni...

  • patrijarh 19:56 11.julij 2017.

    Pošteno.Po Ljubljani tudi ne hodijo na pol nagi.

  • bucka 19:56 11.julij 2017.

    SPoštovani komentatorji, Če je vam všeč, da se mimo restavracije, kjer jeste sprehajajo moški brez majice s pivskimi trebuhi, pa ženske v kopalkah je to vaš problem, Namesto da cele dneve bulite v Facebook, se raje preberite kaj bolj ...prikaži več resnega.Takšen ukrep so sprejeli tudi na Azurni obali pa še kje drugje in mislim da ima župan Hvara prav. Plaža je plaža, mesto je pa druga stvar....To z burkami nima nobene veze. Začnite že enkrat razmišljati s svojo glavo. V Portorožu je prav ogabno, piješ kavo v hotelski kavarni, pa pride mimo zamaščen gost zgoraj brez...res neokusno. Nimam vikenda na Hrvaškem, ne hodim na dopust k njim, vendar jih ne kritiziram za vsako figo...Negatici, ni čudno, da pri nas ne pridemo nikamor naprej. 2 mio. ljudi, vsak pameten zase, za druge vas pa briga....

    • Skippy 19:56 11.julij 2017.

      Kaznovati moraš samo stvari, ki drugim delajo škodo. Kako točno ti dela škodo oseba v kopalkah? Kako točno ti takšna oseba naredi škodo za celo plačo? Kjerkoli po svetu sem šel, sem poleti videl ljudi hoditi po mestu v kopalkah. ...prikaži več Pa naj si bo Las Vegas, Sydney ali Dunaj. Pa 2 od teh sploh nista ob morju ...

  • Žurnalček 19:56 11.julij 2017.

    Ja in ?

  • Žurnalček 19:56 11.julij 2017.

    Tiste pod oceno 4/10 pa sploh s trejekta ne spustit , kakšne burke !

  • Avatar čavez
    čavez 19:56 11.julij 2017.

    Super na hrvaški obali samo še v burkah, nikabih in hidžabih.

  • maresem 19:56 11.julij 2017.

    wauuu... muslić nagradil z minusom :-)))

  • vladek 19:56 11.julij 2017.

    Dragi Slovenci koji curac greste na HR morje,saj imamo mi tudi morje,a ne.Pa tudi če je drago je naše.

  • Vladimir Levačić 19:56 11.julij 2017.

    imako vso pravico biti pijani saj CRO ni muslimanska država

  • kapibara 19:56 11.julij 2017.

    S tvojo pomočjo nam pa bo ??!!Kljub IQ, mu pa nisi odgovorila !!

  • maresem 19:56 11.julij 2017.

    Bravo džihadisti - ustaši. Budale debilne!

  • wolf.ata 19:56 11.julij 2017.

    zdaj ko imajo polno zasedeno bodo pa turiste obirali za denar za vsako malenkost,hrčki vsaka palica ima dva konca,pazite,da vam tole ne škoduje,dobili ste-ukrali vso obalo,največ od Italijanov in nekaj od nas,nikdar v prejšnji zgodovini niste imeli morja,banda ustaška,oprostite na ...prikaži več izrazu,vendar je vse res

  • Janez Smodis 19:56 11.julij 2017.

    Mojga € Hrvaška še ni videla in nikoli ne bo

  • Žurnalček 19:56 11.julij 2017.

    A za otroke ta zakon ne velja? Banda klerikalna , jim bo še mladost uničila !

  • matermila 19:56 11.julij 2017.

    Ove budale sami sebe streljajo v kolena.Še malo pa bojo sami šetali svojom lipom.

  • bucka 19:56 11.julij 2017.

    Vi ste dokaz, da nem res ni pomoči ! IQ ???

  • Hi5 19:56 11.julij 2017.

    Kaj pa rineš dol

  • Žurnalček 19:56 11.julij 2017.

    Trgovino imam 100m od hiše , plažo pa 100m . In sem šel s plaže kupiti sok v bermudah. Blagajnićarka , ko sem vstopil zaćne čebljat , da ne smem notri - trgovina prazna - . Jaz se delam tujca ...prikaži več in , ko blagajničarka pobegne od blagajne , češ da mi ne bo kasirala , jaz nadaljujem z jemanjem sokov , nakar prileti šefica in mi direktno pove , da mi ne bodo blokirali vzetega. Jaz sem letos naredil napako , ker se nisem prijavil v drugem kraju , kjer ne kasirajo tur. takse kot vedno in si nisem mogel dovoliti , da poklčejo policijo . Škoda , da nisem bil prijavljen , bi jim s stvarmi odpeketal iz trgovine , na blagajno pa vrgel tistih 30 kun !

  • stanko75 19:56 11.julij 2017.

    Predlagam da vsakega prišleka pri v vstopu na Hvar oceni posebna komisija. Moški z oceno 8/10 ali več ter ženske z 9/10 ali več lahko brez problema hodijo zgoraj brez ostali pa oblečeni primerno oceni. Tisti pod 4/10 vsi v ...prikaži več burkah ne glede na spol :)))

  • Skippy 19:56 11.julij 2017.

    To pomeni, da tudi na čolnu v mestu ne smeš biti v kopalkah. Ali v kopalkah skočiti v morje. Balkanske neumnosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.