Svet
1450 ogledov

Na Hvaru uvedli visoke kazni za turiste

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skippy 19:56 11.julij 2017.

    Kaznovati moraš samo stvari, ki drugim delajo škodo. Kako točno ti dela škodo oseba v kopalkah? Kako točno ti takšna oseba naredi škodo za celo plačo? Kjerkoli po svetu sem šel, sem poleti videl ljudi hoditi po mestu v kopalkah. ...prikaži več Pa naj si bo Las Vegas, Sydney ali Dunaj. Pa 2 od teh sploh nista ob morju ...

    • Majazmaja 14:38 12.julij 2017.

      Dvomim, da si bil kdaj v Sydneyu. Tam so v kopalkah mogoče edino v lokalih OB plaži, v samem Sydneyu pa ne. Oz. vsaj jaz nikogar ne vidim, da bi se npr. po George Street-u sprehajal v kopalkah! Tudi na ...prikaži več Dunaju nisem nikogar videla, da bi se sprehajal v kopalkah ali celo brez majice.

  • Waltter 19:56 11.julij 2017.

    Najbolje je da pri vstopu kupi vsak za 1000 eur kartico z prednaloženim denarjem ki ga bo uporabil za plačevanje kazni. Sicer župan in pa prebivalci so sorta ljudi ozr. celo plame brazilcev, oni bi imeli denar, v gostilnah ...prikaži več ne točili alkohola our. po enem bi te nagnali ljudi pa zavili v burke ali kak se že reče.Ne vem kaj jih oliko mori če se nekdo šeta zgoraj brez ženske pa s zgornjim delom kopalk? Kaj žalijo ženske tam ali kaj ozr. njihovi moži radi gledajo za drugimi?Da se pa ne bi tepli pa ne pomaga trotli delajo sranje nagi al pa oblečeni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.